МатьЧасть• 05 ноября в 18:16
Как найти принятый звонок в Вайбере
Позвонил мне на Вайбер незнакомый номер, я ответила, но звонивший сбросил. Теперь я не могу найти этот номер/звонок (( Где или как его искать - подскажите, пожалуйста
Бринзолетта• 05 ноября в 18:25
Інші месенджер передивіться. І дзвінки на телефон. В мене в телефоні всі вхідні однакові. Що на телеграм, що на Вайбер, що на вотсап.
МатьЧасть
• 05 ноября в 18:44
Ответ дляБринзолетта
В мене немає ((
МатьЧасть
• 05 ноября в 18:45
Може із-за того, що зірвався дзвінок, він тому і не відобразився ніде?