Все до блиску• 06 ноября 2025

Ви б допомагали щомісяця грошима чужій людині?

Сума невелика 600грн в місяць, чисто на їжу, побутову хімію, чи заплатити за газ/світло.
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Років 30 тому назад, коли я ще ходила в школу , а мама захворіла на шизофренію, тато втік, була в мене лиш бабуся з мізерною пенсією і клаптиком городу. Нам дуже допомогла мамина колишня співробітниця, продуктовими наборами і мамі в лікарню передачі носила. По суті чужа людина, родичі всі зникли, псіхам ніхто не хоче допомагати. Вона до цих пір цікавиться як наші справи, і я буду за неї молитися все життя.
Дякую, що розповіли, такі історії надихають на добрі справи.
Дружная семейка• 06 ноября 2025
Автор,якщо у вас є можливість і ви допомагаєте комусь у скруті,це чудово і не звертайте уваги на негатив,в наш час одиниці не втратили людяність.Бажаю вам міцного здоров´я
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляДружная семейка
Навзаєм 🤗 🤝
Парасюха• 07 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Мені теж в житі допомогають, лише родичі правда, тому і я залюбки це роблю.
У Бога немає інших рук окрім наших (с)
Вашими руками Бог тій жінці допомагає. А Вам - руками інших людей.
Нехай оберігає вас!

По коментарям в темі зрозуміло, що мало кому вдається зберегти людяність в наш час
автор Все до блиску • 07 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
У Бога немає інших рук окрім наших (с)
Нехай оберігає вас!

Так, люди незадоволені, що хтось не працює, а йому допомагають, сердяться наче з їх гаманця допомога йде. Краще звичайно працювати, аніж чекати, чи хтось скине тобі донат на пачку кави, чи корм котам.
Весотехник• 07 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Родичі забезпечені, ніхто так не живе бідно, як ця чужа жінка, тому мені її шкода більше.
Ви все вірно робите. Якщо є змога допомагати, це треба робити.