Все до блиску• 06 ноября в 13:49
Ви б допомагали щомісяця грошима чужій людині?
Сума невелика 600грн в місяць, чисто на їжу, побутову хімію, чи заплатити за газ/світло.
Все до блиску
• 06 ноября в 22:54
Ответ дляПишу вірші, дорого
Років 30 тому назад, коли я ще ходила в школу , а мама захворіла на шизофренію, тато втік, була в мене лиш бабуся з мізерною пенсією і клаптиком городу. Нам дуже допомогла мамина колишня співробітниця, продуктовими наборами і мамі в лікарню передачі носила. По суті чужа людина, родичі всі зникли, псіхам ніхто не хоче допомагати. Вона до цих пір цікавиться як наші справи, і я буду за неї молитися все життя.
Дякую, що розповіли, такі історії надихають на добрі справи.
Дружная семейка• 06 ноября в 23:18
Автор,якщо у вас є можливість і ви допомагаєте комусь у скруті,це чудово і не звертайте уваги на негатив,в наш час одиниці не втратили людяність.Бажаю вам міцного здоров´я
Все до блиску
• 06 ноября в 23:25
Ответ дляДружная семейка
Навзаєм 🤗 🤝
Парасюха• 07 ноября в 00:11
Ответ дляВсе до блиску
Мені теж в житі допомогають, лише родичі правда, тому і я залюбки це роблю.
У Бога немає інших рук окрім наших (с)
Вашими руками Бог тій жінці допомагає. А Вам - руками інших людей.
Нехай оберігає вас!
По коментарям в темі зрозуміло, що мало кому вдається зберегти людяність в наш час
Нехай оберігає вас!
Все до блиску
• 07 ноября в 00:29
Ответ дляПарасюха
У Бога немає інших рук окрім наших (с)
Нехай оберігає вас!
Так, люди незадоволені, що хтось не працює, а йому допомагають, сердяться наче з їх гаманця допомога йде. Краще звичайно працювати, аніж чекати, чи хтось скине тобі донат на пачку кави, чи корм котам.
Весотехник• 07 ноября в 12:59
Ответ дляВсе до блиску
Родичі забезпечені, ніхто так не живе бідно, як ця чужа жінка, тому мені її шкода більше.
Ви все вірно робите. Якщо є змога допомагати, це треба робити.