Ду да ду да ду• Изменено 06 ноября в 18:48
Сос що мені робити з зубом. Накрила коронкою, а там карієс залишився 10%
Але поруч нерв
Не залазили в канали
Але я боюсь що згниють коріння зуба і я не відчую це
Як відчути коли бити тривогу
Не залазили в канали
Як відчути коли бити тривогу
Ду да ду да ду
• 06 ноября в 18:53
Ответ дляНе їм після шостої
Хм, обычно перед установкой удаляют нерв.
Мені мали робити великий вінір(типу замість пломби) бо пломба це майже весь зуб
Але вирішили зробити коронкою. Бо почали спилювати зуб- а там всередині карієс
побольшомусекретику• 06 ноября в 18:56
Это уже 5 тема за день или какая? Вы из кресла стоматолога пишете на каждом этапе работы?
Ні за холодну воду• 06 ноября в 19:14
Коронкою накривають зуб без нерва, як лікар залишив нерв під коронкою?
Аристократка-тунеядка• 06 ноября в 19:16
Ответ дляНі за холодну воду
Це залежить від матеріалу коронки. Під цирконій нерви залишають.
Ду да ду да ду
• 06 ноября в 19:29
Ответ дляАристократка-тунеядка
Цирконій
Смешнюча• 06 ноября в 19:38
Скільки ще десятків тем Ви ще будете створювати, авторе, щодо свого цього зуба?????