Аноним Советчик• 06 ноября 2025
Треба більше працювати! Тут люблять так казати
Тут люблять так казати в темах про бідність і про ціни.
Ось попався цей допис про коней, які головами колгоспу так і не стали.
Крайня невістка• 06 ноября 2025
Ну кто будет во вашим ссылкам стремным бегать
Напишите сами от себя что хотели сказать
100pudov• 06 ноября 2025
Дочитав до места, где говорится, что кто-то смог дать ребенку только жизнь, отвечу фразой большинства советчиц: нужно рожать только если можешь что-то дать… это сарказм разумеется. Я рожала троих имея 2 квартиры и бизнес, которые не просто похерила война, а лишила меня всего. И если снова стать на ноги уже во второй раз мы пытаемся с мужем, то обеспечить жильем не то что детей, а себя, вряд ли сможем((( не принимайте за чистую монету все, что здесь пишут
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Успішний успіх, а що за лаштунками. І саме головне хто: батьки, знайомства, коханець, чоловік багатий. Цікава стаття. 2 з 10 успішних жінок світу самі дійсно себе зробили. За інших постаралися. А ви говорите, працювати більше треба
Патріотка з дивану• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Даже те,что сами - то же у кого то научились
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Ответ для100pudov
Питання звідки у вас дві квартири і бізнес ( не в обіду звичайно) спадок, батьки помогли і т д. Що за лаштунками? Просто в тему що тут на сайті люблять писати що вони все самі одною лівою по 100 000 заробляють.
В мене теж є такі знайомі. Він був бідний, але сестра замужем за багатим фермером + женився на багатій дочці іншого фермера. Мають садовий центр. Людина любить знецінювати і гнобити інших. При цьому кричить на кожному кроці що все сам.
Борщик• 06 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
надо работать не больше, а мозгами
Будущее за работой руками, остальных заменит ИИ
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Перебрала все оточення в усі. Однокласники одногрупники. То в кого батьки щось мали то підтягнули дітей, то і діти мають. Хто був з голою попою, той так і залишився. Одна дівчина тільки напівсирота , то там повезло людині з заміжжям, то все має. А так щоб своєю працею то ніхто особо без зв´язків, без у коритця.
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
надо работать не больше, а мозгами
Згідна. Шукати корисних людей, а для цих люднти має теж щось робити, бути корисною.
парИла я парИла• 06 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Где вы это прочитали? В журнале Лиза?
Разочарую вас, не заменит
Патріотка з дивану• 06 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Щас вам влупят монетизацию ИИ и будете как миленькие людей нанимать.
Прям как с почтами - укр и нова - ДОРОГО ПЕРЕСЫЛКА, ищем на базаре и в Эпике. Короче офлайн купить дешевле и без пролетов...и быстрее
Не боюся осуду• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Я всю жизнь все имею только от мужчин. От родителей - ноль.
Кусюче сонечко• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
100тис гривень, не такі великі гроші, якщо тобі 45+ і ти професіонал своєї справи.
Це не стосується навіть людей з вищою освітою.
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Для України це великі кошти
МастерЮля• 06 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
в эпике сейчас тоже удобно, поставили почтоматы и от небольшой суммы бесплатная доставка, вообще прекрасно)
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Бачите. Дякую що призналися чесно. В вашому житті вам допомагають чоловіки. А не все сама
МастерЮля• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
они ей тоже как бы не просто так помогают, не все умеют грамотно находить и разводить на подарки и бабло
Сиамская сороконожка• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Як виивже замахали своїми лаштунками та не працюйта, нафіга ви постійно шукаєте якісь вишукані виправдання для ваших страхів і ліні?
Не боюся осуду• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ні, не допомагають. Вони роблять все.
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ні, бляха, треба народжувати 7-х в однокімнатній, жерти ячку з шиями та балувати себе сушами на ДН
Играю у края• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Так шо тепер, не треба працювати?😅
ЗабежАЛОЧКА• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Та мало ли кто что говорит.
Сколько вам лет что вы всё мнения чужих людей собираете? Вам же скорее всего 40 плюс и багаж знаний и опыта хоть какой-то есть — на него и опирайтесь.
У абсолютно у каждого человека есть свои ограничения и свой контекст жизни. Если вы к своему возрасту все еще имеете претензии хоть к кому-то — ну извините вы глупая просто.
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
надо работать не больше, а мозгами
Це також нічого не гарантує. Якщо дивитись на теперішнє керівництво, мозгі там далеко не на першому місті .
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляБорщик
І з цим згодна.
Красавица писяная• 06 ноября 2025
Я ушла со школы сначала в репетиторы. Потом организовала групповые. Никто мне не помогал
парИла я парИла• 06 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
так у них мозги заточены чтобы всех растолкать локтями и пробиться
А не чтобы доказывать какие-то сложные теоремы
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ні це не мозгі заточені, це нахабність, хамство, відсутність совісті, емпатії, багато чого. Совість це продукт інтелекту і наслідок виховання. Як на мене.
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Дивіться, в 28 я була переселенка в чужому місті з 4-річною дитиною без грошей та роботи, а в 34 мала трикімнатну квартиру, машину за 20К дол. та дохід в 3К в місяць. Так, це не прям успішний успіх, але дехто не має цього і протягом всього свого життя. Звідки взяла? - працювала, все просто