Аноним Советчик• 06 ноября 2025
Треба більше працювати! Тут люблять так казати
Тут люблять так казати в темах про бідність і про ціни.
Ось попався цей допис про коней, які головами колгоспу так і не стали.
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Дивіться, в 28 я була переселенка в чужому місті з 4-річною дитиною без грошей та роботи, а в 34 мала трикімнатну квартиру, машину за 20К дол. та дохід в 3К в місяць. Так, це не прям успішний успіх, але дехто не має цього і протягом всього свого життя. Звідки взяла? - працювала, все просто
Де працювали, яка у вас була освіта?
Ms. Откровенность• 06 ноября 2025
Ответ для100pudov
Дочитав до места, где говорится, что кто-то смог дать ребенку только жизнь, отвечу фразой большинства советчиц: нужно рожать только если можешь что-то дать… это сарказм разумеется. Я рожала троих имея 2 квартиры и бизнес, которые не просто похерила война, а лишила меня всего. И если снова стать на ноги уже во второй раз мы пытаемся с мужем, то обеспечить жильем не то что детей, а себя, вряд ли сможем((( не принимайте за чистую монету все, что здесь пишут
Не скромне питання. Але якщо ви мали бізнес і дві квартири до народження дітей, то в чому проблема повторити той же бізнес ще раз. Судячи з усього, він приносив багато грошей
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Де працювали, яка у вас була освіта?
На себе працювала. Освіта педагогічна
Аноним Советчик
• 06 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Де ви працювали щоб купити квартиру трикімнатну і машину за 20 тис? І з ким весь цей час була ваша дитина, і з ким була дитина коли вона хворіла і т.д
Нагайна• 06 ноября 2025
Так и вопрос не в высокой должности, а в деньгах. Головой колгоспа не станете, но денег-то больше получите
Каркуша Клара• 06 ноября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
100тис гривень, не такі великі гроші, якщо тобі 45+ і ти професіонал своєї справи.
Це не стосується навіть людей з вищою освітою.
Та зовсім копійки, в тому числі для спеціаліста 45+
Яку тільки хрінь не напишуть
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Я працювала вдома і зараз це роблю. Моя дитина була в садочку та вдома. Ви не зможете знецінити мої заслуги, величезний труд та цілеспрямованість, як би вам не хотілось сидіти на жопі і шмарклі підтерати, що не народились у заможній родині чи не насосали
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Я вам більше скажу, я працювала не дома, з маленькою дитиною. Працювала в одній з найбагатших установ нашої держави. Після роботи я працювала на землі. В чоловіка завжди було дві роботи і ВО але ми не мали таких доходів як у вас з вашою педагогічною освітою. Я в казочки не вірю, вже років з 25. Не все залежить від зусиль.
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Це ваша особиста справа і мені на неї байдуже. Як то кажуть - я вас почула😂
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Так і я все почула. Пишіть ще, порадниця все стерпить і ваші фантастичні педагогічні доходи.
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Зірочко, дякую. Педагогічна в мене освіта, а доходи були грошові
Накладні мюслі• 06 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
На здоров´я. Я зазвичай фантастику не полюбляю, більше детективи.
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Твоє діло
кнопкодав• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Для України це великі кошти
Це великі кошти лише для ницих лдей, хто вважає що навчання та розвиток, а також коучи, психологи та наставники - то інфоциганство.
Весела моль• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Для України це великі кошти
Для ВАС це великі гроші - Ви так хотіли написати?
100pudov• 06 ноября 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Повторяем. Но купить даже одну квартиру там, где мы теперь живем, пока не можем
Сумчатая кошка• 06 ноября 2025
Та мені вже пофіг бо не конем ані головою колгоспу я вже не стану
Здоров´я працювати як кінь немає, а все що було то і загуло.. буду ніщєбродом
Квітка папороті• 06 ноября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
надо работать не больше, а мозгами
Ну дискредитации вы скажите что нет ?
Только умные.
Ну есть люди не знают таблицу умножения и при этом работают руками.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
Только умные.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
Мэри Попкинс• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Успішний успіх, а що за лаштунками. І саме головне хто: батьки, знайомства, коханець, чоловік багатий. Цікава стаття. 2 з 10 успішних жінок світу самі дійсно себе зробили. За інших постаралися. А ви говорите, працювати більше треба
Слухайте,да не працюйте)) Що робити із своїм життям кожен вирішувати сам, щось роблять для себе коханої, а не для когось. Комусь успішний успіх, кар´єра потрібні, комусь диван і серіал з головою, навіщо диванній прикраси історії успіху інших?
БершкомангоЗар• 06 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Ну дискредитации вы скажите что нет ?
Только умные.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
Только умные.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
’Дискредитація’ - ви впевнені, що знаєте значення цього слова і воно тут доречне?
Ms. Откровенность• 06 ноября 2025
Ответ для100pudov
’пока’
так що не все так погано
Кусюче сонечко• 06 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Яку тільки хрінь не напишуть
Не для спеціаліста, а для професіонала своєї справи. Спеціалістів багато,але в більшості руки з задниці.Тому для них це недосяжні гроші
В мене близько 70-120 отримують знайомі люди які займаються ремонтом авто-моторист,жестянщик.ювелір,сантехніки,дві сім´ї які займаються ремонтами квартир у Києві,реставратори,електрик.
Я ледача,тому в мене 65-75 за 8 годин.В цьому місяці 67208грн.Освіта СПТУ.Коли була молодшою,то заробляла 2.5-3тис $ без проблем.Правда не за 8 годин.
Борщик• 07 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
За 6 лет при зарплате в 3к никак не купить трёшку и машину за 20
БершкомангоЗар• 07 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Тому ви і не купили. Ми купили за 2,5 роки
Борщик• 07 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Угу, продав бабушкину и доложив
БершкомангоЗар• 07 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Угу, продав бабушкину и доложив
Вітаю тебе з прикупом