Аноним Советчик• 06 ноября в 19:08
Треба більше працювати! Тут люблять так казати
Тут люблять так казати в темах про бідність і про ціни.
Ось попався цей допис про коней, які головами колгоспу так і не стали.
Накладні мюслі• 06 ноября в 19:51
Ответ дляБершкомангоЗар
Дивіться, в 28 я була переселенка в чужому місті з 4-річною дитиною без грошей та роботи, а в 34 мала трикімнатну квартиру, машину за 20К дол. та дохід в 3К в місяць. Так, це не прям успішний успіх, але дехто не має цього і протягом всього свого життя. Звідки взяла? - працювала, все просто
Де працювали, яка у вас була освіта?
Ms. Откровенность• 06 ноября в 19:53
Ответ для100pudov
Дочитав до места, где говорится, что кто-то смог дать ребенку только жизнь, отвечу фразой большинства советчиц: нужно рожать только если можешь что-то дать… это сарказм разумеется. Я рожала троих имея 2 квартиры и бизнес, которые не просто похерила война, а лишила меня всего. И если снова стать на ноги уже во второй раз мы пытаемся с мужем, то обеспечить жильем не то что детей, а себя, вряд ли сможем((( не принимайте за чистую монету все, что здесь пишут
Не скромне питання. Але якщо ви мали бізнес і дві квартири до народження дітей, то в чому проблема повторити той же бізнес ще раз. Судячи з усього, він приносив багато грошей
БершкомангоЗар• 06 ноября в 19:53
Ответ дляНакладні мюслі
Де працювали, яка у вас була освіта?
На себе працювала. Освіта педагогічна
Аноним Советчик
• 06 ноября в 19:54
Ответ дляБершкомангоЗар
Де ви працювали щоб купити квартиру трикімнатну і машину за 20 тис? І з ким весь цей час була ваша дитина, і з ким була дитина коли вона хворіла і т.д
Нагайна• 06 ноября в 19:55
Так и вопрос не в высокой должности, а в деньгах. Головой колгоспа не станете, но денег-то больше получите
Каркуша Клара• 06 ноября в 19:56
Ответ дляКусюче сонечко
100тис гривень, не такі великі гроші, якщо тобі 45+ і ти професіонал своєї справи.
Це не стосується навіть людей з вищою освітою.
Та зовсім копійки, в тому числі для спеціаліста 45+
Яку тільки хрінь не напишуть
БершкомангоЗар• 06 ноября в 19:57
Ответ дляАноним Советчик
Я працювала вдома і зараз це роблю. Моя дитина була в садочку та вдома. Ви не зможете знецінити мої заслуги, величезний труд та цілеспрямованість, як би вам не хотілось сидіти на жопі і шмарклі підтерати, що не народились у заможній родині чи не насосали
Накладні мюслі• 06 ноября в 20:00
Ответ дляБершкомангоЗар
Я вам більше скажу, я працювала не дома, з маленькою дитиною. Працювала в одній з найбагатших установ нашої держави. Після роботи я працювала на землі. В чоловіка завжди було дві роботи і ВО але ми не мали таких доходів як у вас з вашою педагогічною освітою. Я в казочки не вірю, вже років з 25. Не все залежить від зусиль.
БершкомангоЗар• 06 ноября в 20:01
Ответ дляНакладні мюслі
Це ваша особиста справа і мені на неї байдуже. Як то кажуть - я вас почула😂
Накладні мюслі• 06 ноября в 20:02
Ответ дляБершкомангоЗар
Так і я все почула. Пишіть ще, порадниця все стерпить і ваші фантастичні педагогічні доходи.
БершкомангоЗар• 06 ноября в 20:04
Ответ дляНакладні мюслі
Зірочко, дякую. Педагогічна в мене освіта, а доходи були грошові
Накладні мюслі• 06 ноября в 20:07
Ответ дляБершкомангоЗар
На здоров´я. Я зазвичай фантастику не полюбляю, більше детективи.
БершкомангоЗар• 06 ноября в 20:08
Ответ дляНакладні мюслі
Твоє діло
кнопкодав• 06 ноября в 20:08
Ответ дляАноним Советчик
Для України це великі кошти
Це великі кошти лише для ницих лдей, хто вважає що навчання та розвиток, а також коучи, психологи та наставники - то інфоциганство.
Весела моль• 06 ноября в 20:09
Ответ дляАноним Советчик
Для України це великі кошти
Для ВАС це великі гроші - Ви так хотіли написати?
100pudov• 06 ноября в 20:14
Ответ дляMs. Откровенность
Повторяем. Но купить даже одну квартиру там, где мы теперь живем, пока не можем
Сумчатая кошка• 06 ноября в 20:23
Та мені вже пофіг бо не конем ані головою колгоспу я вже не стану
Здоров´я працювати як кінь немає, а все що було то і загуло.. буду ніщєбродом
Квітка папороті• 06 ноября в 20:23
Ответ дляпарИла я парИла
надо работать не больше, а мозгами
Ну дискредитации вы скажите что нет ?
Только умные.
Ну есть люди не знают таблицу умножения и при этом работают руками.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
Только умные.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
Мэри Попкинс• 06 ноября в 20:26
Ответ дляАноним Советчик
Успішний успіх, а що за лаштунками. І саме головне хто: батьки, знайомства, коханець, чоловік багатий. Цікава стаття. 2 з 10 успішних жінок світу самі дійсно себе зробили. За інших постаралися. А ви говорите, працювати більше треба
Слухайте,да не працюйте)) Що робити із своїм життям кожен вирішувати сам, щось роблять для себе коханої, а не для когось. Комусь успішний успіх, кар´єра потрібні, комусь диван і серіал з головою, навіщо диванній прикраси історії успіху інших?
БершкомангоЗар• 06 ноября в 20:30
Ответ дляКвітка папороті
Ну дискредитации вы скажите что нет ?
Только умные.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
Только умные.
Они что по вашему?
Ах ну да в ваш круг не входят
’Дискредитація’ - ви впевнені, що знаєте значення цього слова і воно тут доречне?
Ms. Откровенность• 06 ноября в 20:34
Ответ для100pudov
’пока’
так що не все так погано
Кусюче сонечко• 06 ноября в 20:47
Ответ дляКаркуша Клара
Яку тільки хрінь не напишуть
Не для спеціаліста, а для професіонала своєї справи. Спеціалістів багато,але в більшості руки з задниці.Тому для них це недосяжні гроші
В мене близько 70-120 отримують знайомі люди які займаються ремонтом авто-моторист,жестянщик.ювелір,сантехніки,дві сім´ї які займаються ремонтами квартир у Києві,реставратори,електрик.
Я ледача,тому в мене 65-75 за 8 годин.В цьому місяці 67208грн.Освіта СПТУ.Коли була молодшою,то заробляла 2.5-3тис $ без проблем.Правда не за 8 годин.
Борщик• 07 ноября в 05:38
Ответ дляБершкомангоЗар
За 6 лет при зарплате в 3к никак не купить трёшку и машину за 20
БершкомангоЗар• 07 ноября в 08:00
Ответ дляБорщик
Тому ви і не купили. Ми купили за 2,5 роки
Борщик• 07 ноября в 08:37
Ответ дляБершкомангоЗар
Угу, продав бабушкину и доложив
БершкомангоЗар• 07 ноября в 08:40
Ответ дляБорщик
Угу, продав бабушкину и доложив
Вітаю тебе з прикупом