Уходя дверю не хлопать• 07 ноября в 01:27
История не имеет сослагательного наклонения, но… Если бы Киев взяли в 22 году
Вот например, россияне успешно высаживаются под Гостомелем в 22 году, согласно их плану, перебрасывают свой десант, который потом проникает в Киев, скидывает текущую власть, и садит пророссийского кандидата марионетку, например Медведчука. Что было бы с нами всеми и Украиной? Как отреагировали бы киевляне? Дрались бы и отбивали бы свой город от россиян всем что под руку бы подвернулось? Или их удалось бы запугать и пресечь сопротивление?
vikinguryonok• 07 ноября в 17:49
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Нет, мой дом в Киеве
Не брешіть.
Бо моє місто Ірпінь так як ви називаєте - називають тільки в рашкі-підарашкі
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:50
Ответ дляArgesha
Тобто інші були не повністю оточені, але ось захотіли впустити й впустили?
Ви йдете на рекорд з такими заявами...
Я розумію, що на кацапії навіть через впн складно з Гуглом
натали290379• 07 ноября в 17:53
Ответ дляМама Никитки-2
Да, моє місто особливе. Чернігів має назву. Чоловіка є. Я батьків і дітей вивозила з під обстрілу, разом з тваринами
Дяка вашому чоловіку. Без сарказму, якщо що. Але, знаєте, ваші слова звучать як насміхання, над тілами тих людей, які загинули у Бузковому парку Херсона, під Антонівським мостом і всім іншим, які несамовито давали відсіч окупантам, але не змогли відстояти місто. Так гидко на душі від ваших слів
Ответ дляМама Никитки-2
Ікру чорну ложками їдять? Чи як ?
ага учителей там и многодетных на эсьвэо загребли.военные полицаи из домов людей выгребли и в автозаки посадили а 18 ти летним детям электронные повестки пришли и попробуй отпетляй-десять лет строгача и ищи потом ребенка на курско бедгородских полях по запчастях.это наши дети свободны а там концлагерь гестапо
Ответ длявентиляторная
Так это известно со времен второй мировой: где партизанили, там и сжигали села с населением
Это вы сейчас русских к фашистам приравняли? И таким образом всех одним махом оправдали???? И с такой кашей в голове вы уверены, что в оккупации вам будет хорошо? Вы еще очень плохо выучили основные тезисы своих желаемых хозяев.
Ответ дляМама Никитки-2
Кацапський бот прийшов українську викладати? Ще раз, по піднятій темі шось буде?
ПС я давно в Україні. І особисто вам вже писала про це неодноразово. Вас скількі під цим актом працює?
Я в Киеве живу 4 года, пока вы усрались и сидели за океаном и я бот
Ирина Веселуха• 07 ноября в 20:10
Ответ дляГлаголиця
да ничего б не было, паспорта бы получали парашские, сильно принципиальные бы выехали как из Донецка и Луганска в 14 году. Вы реально думаете чтоб вырезали всех на улице? Кому оно надо?
Мою знакомую в 2014 в Донецке забрали на ’ подвал ´, били так, что руки поламали только за то, что покупателей обслуживала на украинском.
Ответ дляМама Никитки-2
В які ті? Які такі обставини попали люди щоб не виїхати?я під обстрілами виізжала. Не чекаючи поки моє місто окупують. Так шо Не розказуйте казочки. Оно я офігєла, коли мені почали розповідати який гарний театр відбудували в Маріуполі і скікі деякі чекали, щоб знову дивитися «класику мирової культури». Таким дійсно хочеться сказать, щоб на костях твоїх рідних плясали все життя.
Вам пощастило. У вас була машина. Більшість опинилася без транспортного сполучення у вигляді залізниці та автобусів. Під іншими життєвими обставинами, які не дозволили покинути дім. Тепер рос воєнкори називають цих людей ждунами. Отак люди, яких не питали, на своїй землі стали «ждунами». Це трагедія. Трагедія мільйонів людей, родин, нації. А так розкидатися, що хтось чимось похвалився..
Мама Никитки-2• 07 ноября в 20:57
Ответ дляLizavel
Ооо вас поперли из Америки
Тепер ви в бояришниковий запой на тиждень ввійдете від радості? Чи два?
Як протеревезієте, приходьте, дам підставу для іншого запою😂
Мама Никитки-2• 07 ноября в 20:59
Ответ дляLizavel
Невже корінна киянка в 0 поколінні? 😂
Мама Никитки-2• 07 ноября в 21:12
Ответ длянатали290379
Шана загиблим в бузковому парку і величезна ганьба іншим чоловікам Херсону. В перший день війни в Чернігові добровольців прийшло більше 5 тис. За 3 дні офіційно під 20 тис. А в бузковому парку скільки? 40 чоловік? А інші воліли сидіти вдома.
Гидко чи ні від моїх слів, але то є правда. Завдяки тому, що Чернігів стягнув на себе величезну кількість кацапʼя в перші дні і Київ вистояв. І щас Київ все ппо забрав і невідомо чи зможе місто перезимувати нормально, всі можливості підключення до електрики розтрощені, відновлена ТЕЦ знов знищена. І всім було глибоко нас@ти на те що над містом все літо рої розвіддронів висіли.