Уходя дверю не хлопать• 07 ноября в 01:27

История не имеет сослагательного наклонения, но… Если бы Киев взяли в 22 году

Вот например, россияне успешно высаживаются под Гостомелем в 22 году, согласно их плану, перебрасывают свой десант, который потом проникает в Киев, скидывает текущую власть, и садит пророссийского кандидата марионетку, например Медведчука. Что было бы с нами всеми и Украиной? Как отреагировали бы киевляне? Дрались бы и отбивали бы свой город от россиян всем что под руку бы подвернулось? Или их удалось бы запугать и пресечь сопротивление?
Мама Никитки-2• 07 ноября в 16:03
Ответ длянатали290379
Це не аргумент. В мене також на окупованих купа рідних. І що?
Ікру чорну ложками їдять? Чи як ?
натали290379• 07 ноября в 16:06
Ответ дляМама Никитки-2
Ікру чорну ложками їдять? Чи як ?
Мої ні. А ваші?
натали290379• 07 ноября в 16:08
Ответ дляSandr1n
Те, що і з Кримом.
А з Кримом що? Можна якусь розгорнуту відповідь почути?
Не чіпай - вб ю• 07 ноября в 16:13
Ответ дляМаска-0b9f
А під час оповіщення і доставки у тцк уже у декількох десятків мобілізованих трапились ’приступи епілепсії’.Та такої сили, що люди прямо помирали від неї.Ага,з роздробленим черепом.Когось осудили за свавілля?
І так,боротися ви вмієте тільки зі своїми співвітчизниками і тільки в інтернеті.На все інше не вистачає сміливості.
То хочете сказати, що ТЦК більше знищило людей, аніж ваші сородичі кацапські? То найбільше зло в Україні - не кацапи, а ТЦК?

У вас завжди були проблеми з математикою чи після того як ви напали на Україну почалися?
Мама Никитки-2• 07 ноября в 16:13
Ответ длянатали290379
Мої ні. А ваші?
А мої не чекали «адіннарод» виїхали на підконтрольну.
Маска-0b9f• 07 ноября в 16:19
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Бачите,ви вже визнали,що тцк знищує людей.Це по перше.А по друге,а якщо вони не більше знищили людей,ніж кацапи,то їм можна?
LudaSHS• 07 ноября в 16:22
Тема на кшталт, Пустопорожнє ніщо

Нічого не змінить агресії рф і вини, нічого не змінить історію жахів на Півночі, Сході, обстрілів з перших хвилин 24.02.22 великих міст України.
Обстрілів Харкова, Маріуполя, Києва, Жахи армії рф на Київщині, Харківщині, Чернігівщині, ін.
Нічого не змінить того, що путін бажав вбивств українців, яких, по його словам ніколи не було і їх видумав Ленін
А так черговий раз... четвертий рік поспіль, пошукати винних в собі, чи оточенню, піддаватися стокгольмському синдрому і мріяти фантазувати ’ а якщо б’
Якщо б війни зовсім не було... ?..бо путін не мав її починати взагалі.
Не чіпай - вб ю• 07 ноября в 16:27
Ответ дляМаска-0b9f
А ви чекали, що хтось заперечуватиме?
То як, ТЦК вбило мільйони українців, як то зробили ваші співвітчизники кацапи?

Ви якщо так печетеся про смерті українців від ТЦК - це вирішується вкрай банально: здаєте зброю, припиняєте війну, виходите з укр територій. І вуаля - ТЦК зникає, як явище, як то було до війни.
То як? Коли чекати?
Маска-0b9f• 07 ноября в 16:28
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А ви чекали, що хтось заперечуватиме?

То як? Коли чекати?
З пустого в порожнє.
Не чіпай - вб ю• 07 ноября в 16:29
То припиніть повторювати одну й ту ж муйню
Чи вас заїло те ТЦК?
Нервове яке
LudaSHS• 07 ноября в 16:41
Тут згадалося інтервʼю генерала Марченко, як він приїхав в перші години в Миколаїв,нічого не готово, влада просрала підготовку.
І як почав готувати місто до оборони, як самі місцяни в тому брали участь, як допомагали волонтери, тро, прості люди.
І тепер ця спільнота, по новим , якимось віянням -маркування деяких на порадниці, ці місцяни , винні у війні, бо чинили опір..так?

Це якись сюр?

Харків місто, що з перших хвилин зазнав атак всім чим можна, туди летіло все жахіття майже цілодобово, Харків тримав оборону, то і ці люди винні у війні?
Зато тишком нишком тут проводити політику, брати впитувати те з мереж і розносити, де чорне вже біле.
Але головне - вони вишукують ’винних’ у всьому ’що відбувається’.

І зазвичай, у таких талановитих чи дурних, чи інфантильних - винна якраз не росія.

Очевидно, що дезорієнтовані і налякані люди, втомлені війною , можуть породити інформаційний шум і нерозумні висновки, що накладаються через мережу, підмінюючи поняття і забуваючи історію подій, але не до такого ж ступеню.
Лисий хвост• 07 ноября в 16:58
Вы автор трохи не в себе, раз еще мало вам доказательств, если бы , то чтобы. Заглушили бы тут какую либо связь с внешним миром и расправились бы со всеми неугодными сразу же, остальных вывезли бы на рашню и мучили бы дальше до смерти. Запуганные взяли бы паспорт и жили шепотом, взращивая будущих оккупантов для следующих войн. На международную аудиторию крутили бы ролики как все счастливы. Готовились бы на следующую войну, подбирая в войско оставшихся или подросших мужиков. Как нации нас не было бы, уничтожили бы все от культуры до интеллигенции. Это уже все было, память короткая и ее стирали всевозможными методами.
Хотите убедиться?! зайдите на сайты и почитайте за Донбасс в 30-е годы.
натали290379• 07 ноября в 17:12
Ответ дляМама Никитки-2
Ви жалюгідна людина, якщо вважаєте, що на окупованих всі ждуни. Іноді так і хочеться, щоб такі, як ви потрапили в ті обставини.
andrey_spec• 07 ноября в 17:16
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:17
Ответ длянатали290379
В які ті? Які такі обставини попали люди щоб не виїхати?я під обстрілами виізжала. Не чекаючи поки моє місто окупують. Так шо Не розказуйте казочки. Оно я офігєла, коли мені почали розповідати який гарний театр відбудували в Маріуполі і скікі деякі чекали, щоб знову дивитися «класику мирової культури». Таким дійсно хочеться сказать, щоб на костях твоїх рідних плясали все життя.
Argesha• 07 ноября в 17:18
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:21
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:24
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
натали290379• 07 ноября в 17:31
Ответ дляМама Никитки-2
Я за вас рада. Я теж виїхала, але ніколи не назву усіх людей, які потрапили в окупацію ждунами, бо у людей різні обставини, можливості і причини. Ждуни є не тілька на ТОТ, а й на підконтрольній. Але це не ВСІ люди. Ніколи не думали, що у кожного вони СВОЇ ті обставини? Ваше місто в окупації наразі?
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:32
Ответ длянатали290379
Ні, і єдине, що не впустило кацапів, хоча було повністю оточене
Argesha• 07 ноября в 17:32
Ответ дляфруктовая
будем смоктать и в мечеть ходить
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:33
Ответ длянатали290379
Ті, шо мені про Маріупольський театр розповідали, також розказували про «свої обставини»
vasilisa-l• 07 ноября в 17:34
Ответ длявентиляторная
А вы выйдите у нас сейчас с красным флагом и посмотрим, что с вами будет!
Выйдете с таким же флагом в какой -нибудь из стран Европы.
ШІ. Рішення Європейського Парламенту: Європейський Парламент у 2009 році ухвалив резолюцію, яка засуджує комуністичні та нацистські режими як тоталітарні, відповідальні за масові злочини проти людства.
Argesha• 07 ноября в 17:38
Ответ дляфруктовая
вот это маску опустили и жестко.эх маска
Удалено администрацией...
Argesha• 07 ноября в 17:41
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 07 ноября в 17:44
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Почекайте,ще ж не кінець війни.
Argesha• 07 ноября в 17:46
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
натали290379• 07 ноября в 17:46
Ответ дляМама Никитки-2
Звучить наче всі інші впустили, а от ваше місто якесь особливе. Ваша заслуга, надіюсь, також в цьому є?
Мама Никитки-2• 07 ноября в 17:48
Ответ длянатали290379
Да, моє місто особливе. Чернігів має назву. Чоловіка є. Я батьків і дітей вивозила з під обстрілу, разом з тваринами
натали290379• 07 ноября в 17:48
Ответ дляМама Никитки-2
Наша розмова, як глухого з німим. Я не знаю тих людей, які вам це розповідали, при чому до них всі інші?