Зяблик протестант• Изменено 07 ноября в 08:31
Столешніца на кухню
Яку столешницю обрати зараз такий великій вибір зрозуміло, що і ціна теж різна!. Але мене цікавить ваша думка по відгуках, яку встановити, ваш досвід
Ух яка ж Я• 07 ноября в 08:37
Камінь найдорожче і найкраще. В мене звичайне ДСП у плівці. Попередня 17 років служила, теперішня поки що три. Нічого з ними не відбувається якщо гарно герметиком змастити біля мийки.
Чай не пью, только кофе• 07 ноября в 08:42
Хочу собі гранітну, щоб мийка кріпилась знизу
Буду навесні робити ремонт - виділю до 3 тис $ на неї
Пи Пи Пилюля• 07 ноября в 09:33
Зараз з HPL всі рекомендують, хто не хоче або не тягне граніт чи акрил. Але цінник теж не малий в них. Тому я буду купувати звичайну ДСП. В мене десятиріччя така на кухні, я задоволена. А ви дивіться на свій бюджет
Винник• 07 ноября в 09:37
Я мала досвід тільки зі звичайним постформінгом і керамогранітом, який зараз в мене скрізь. Керамогранітом в цілому задоволена, але є певні моменти, які треба розуміти і бути до них готовим. При всіх його плюсах він може лопнути, якщо неправильно установили. В мене так і вийшло. Але нічого, живу с цим далі. І я не роблю відбивні на ній. А на постформінгу таких обмежувань не було, там інше вилізло. По перше на самому пластику було мікроскопічна точка, яку не було помітно, але туди попадала волога, дсп всередині вздулось і підірвало пластик, це була невеличка ділянка, але на видноті. По друге вона фарбувалась від кольорових продуктів, куркума, яку чоловік скрізь додавав, то був мій біль. Одного разу почитала тут на порадниці, що господині миють мийку в поверхні доместосом. Я теж помила, зіпсувавши і мийку і стільницю. Пластик втратив свої захисні функції, став тьмяним і ще більше вразливим до плям. Але відслужив свої 15 років. Гаряче на неї не поставиш, на керамограніт без проблем.
Мальдивирую• 07 ноября в 09:37
Ответ дляЦаревна_несушка
Не натуральний камінь. Холодно від неї капець
То у вас в квартирі холодно. Натуральний граніт. Хоч ріж, хоч фарбуй, супер.
Царевна_несушка• 07 ноября в 09:49
Ответ дляМальдивирую
А в когось під час війни завжди тепло?
Чай не пью, только кофе• 07 ноября в 10:00
Ответ дляЦаревна_несушка
А в когось під час війни завжди тепло?
Що за венігрет? - температура стільниці з каменю під час війни? - вас саму не нудить від такого замісу?
Мальдивирую• 07 ноября в 11:23
Ответ дляЦаревна_несушка
А в когось під час війни завжди тепло?
Ну то й підлога теж холодна і стіни холодні під час війни і що тепер? Викидайте всю квартиру по своїй логіці