Я_з_Франека• Изменено 07 ноября 2025
Який сенс в купівлі реплік брендів?
Дівчата, питання: а який сенс купувати репліки люксових брендів? Я не з наміром хейтити. Я і сама була любителька купити діор якийсь за 6000 грн (а для репліки я вважаю це дуже немало) і ганяти в метро.
А потім зрозуміла, що це смішно.
Бо хороша репліка з натуральної шкіри (якщо це взуття чи сумка) коштує ж не 500 грн, там ціна насправді, за яку можна купити хорошу річ в середньому сегменті, якісну і носити в радість. А в репліки якість саме китайська, ще й на додачу часто сморід хімії. Купуєш рахуйте якість як в Sinsay, а платиш як за нормальну добротну річ, якою репліка не є.
Ну і мені здається, коли береш люкс, то там має значення і сам бутик, і твої відчуття в ньому, і ставлення продавців, і якість, яка відповідна, і те, що річ з роками перейде в категорію вінтаж.
І люди, які купують люкс, вони і не їздять в метро, і вдягаються, і їдять у певних місцях і доходи мають відповідні. Для них така покупка це норма. І на певному рівні доходів вона логічна.
А от коли в діорі чи в Шанель ти в тролейбусі, то всім же очевидно, що це.
Звідси питання, а який тоді сенс брати ці репліки?
Якість? Ні
Кайф від покупки і задоволення від відчуття статусу «ні».
Показати людям «статус» - так якщо нема інших атрибутів і ти в них в метро чи пузатій хаті, то всі розуміють, що ти в Китаї.
Може є аргументи, які я не врахувала.
А потім зрозуміла, що це смішно.
Якість? Ні
Може є аргументи, які я не врахувала.
Квітка Миру• 07 ноября 2025
вы о реплике или подделке?
реплики и сточт дорого, и практиче ки не отличимы. а подлелку...ну, можете у негра на асфальте купить
Я_з_Франека
• 07 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
вы о реплике или подделке?
Я купила боти діор в сексі Фейрі в Києві, заплатила 6000 грн, походила пару разів і продала, бо відчувала себе смішно в них і незручна колодка.
На люксове життя зараз не заробляю, а там де бувала в них - то я як рояль в кустах)
Не розумію що це репліка чи підробка, бо називали реплікою «першої лінії», один в один.
Ашотакоя• 07 ноября 2025
Для мене ноль, я просто купую бо подобаються річ, а що там на ній написано не має значення
Экспертиза• 07 ноября 2025
У меня есть знакомые, которые покупают неоригинальные кроссовки Луи Виттон за 7+к. Там вся полностью одежда Шанель, Миу миу, Селин - одни сплошные подделки. Я этого не догоняю. Оригинал найк можно купить за эти деньги, из штатов заказать такой, какого в Украине даже нет. Но каждому свое.
Гореотума• 07 ноября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Не покупайте. В чем смысл темы?
Кидаю курити• 07 ноября 2025
что-то у вас когнитивка страдает - хорошая реплика, дорога и тут же - сморид, качество как сенсей ))
вы определитесь, вам к умным, или к красивым?!
мегамоСГ• 07 ноября 2025
’І люди, які купують люкс, вони і не їздять в метро’. По перше, навіть такі люди користуються як мінімум метро. А по-друге,навіть якщо і репліка, то яке вам діло до того, що купують інші?
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ось є в мене оригінальна сумна Луі Вітон, справжня, куплена у фірмовому бутіку, і що тепер не можна мені з нею у метро, бо хтось там щось подумає?)
Якесь викривлене у Вас бачення людей та їх потреб чи бажань
Весняний Марафон• 07 ноября 2025
Людям нравится вещь, но купить оригинал они не могут, т.к. просто нет на это денег. Или понравилась вещь, но они не знают, что это подделка под бренд и просто покупают.
Не покупала подделки никогда, есть брендовые очки, сумки, обувь
Nathalie27• 07 ноября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Чому Ви купували репліки?
В танке• 07 ноября 2025
По вашей логике другие люди, которые ездят в метро и ходят в пузату хату, тоже не сумеют отличить, оригинал ли это,так что все ок
Бадабум• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Зазвичай люксові сумку підтримає загальний образ дівчині, прикраси, аксесуари, моє їмхо справа не в метро, а в якості репліки і загального образу, людину зчитують загалом, від стану волосся до прикрас, якщо буде їхати тітонька в мильницях із ашану в розтягнутий футболці звідти, з перепаленим блондом то і оригінал Шанель буде виглядати підробкою
Бадабум• 07 ноября 2025
А по темі, мо, думка що є дві категорії покупців такого лухарі, перші які просто прийшли в нонейм магазин і купили те що подобається , навіть не розуміючи що там за блямбу прицепили, і категорія яка хоче підняти свій загалальний образ до статутного, таким і селебретіс займаються. В тему ой така форма зручна, в мас маркеті і мідл маркеті от зовсім нічого подібного немає, не вірю
В танке• 07 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Девушка, которой по карману люкс, может выглядеть именно так
Ашотакоя• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Сто відсотків, я підлогу мила на роботі в парфумах оригінальних Ганімед , бо купила 2 мл спробувати. І в Шанель шанс , бо на той час працювала прибиральницею , а хотілось бути гарною
Ашотакоя• 07 ноября 2025
Ви думаєте, хтось читає, чи заглядає на вашу річ. Смішна ви, кому воно треба, окрім вас
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Я одягаю свої конверси, джинси і футболку із Зари, декілька прикрас, буру свою ОРИГІНАЛЬНУ сумку Луі Вітон і можу їхати як в авто так і в метро, і мені якось фіолетово, хто там і що з мене зчитує чи вираховує)
Я не зациклена на собі, на своїй зовнішності чи тому, а що ж подумають оточуючі, я живу так, щоб подобалось мені, а не комусь
Перемелица• 07 ноября 2025
Я вам больше скажу, знаю богатых людей, которые покупают реплики дорогие и носять как оригинал, т.к. никогда никто не поймет, что это не оригинальные вещи, и да, в метро они не ездят...
Злюка-закусюка• 07 ноября 2025
Так многие бренды САМИ делают вторую линию. И дешевые версии просто
Злюка-закусюка• 07 ноября 2025
Ответ дляБадабум
люкс иногда так трешево выглядит, что стыдно и его самого носить.
Издевка что ли, и на кого расчитано?
На ютубе видела пиджаки какого громкого брендв - тов знак вовсю спину и по рукавам и тд....модный сарказм
Издевка что ли, и на кого расчитано?
Злюка-закусюка• 07 ноября 2025
Ответ дляВ танке
Обычно и секондам и по бутикам ходят. Не паряться вообще
Блакитна устриця• 07 ноября 2025
Так почему вы покупали? И почему это теперь смешно? Вы же можете ответить на оба эти вопроса.
Бадабум• 07 ноября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Издевка что ли, и на кого расчитано?
))всякий треш то для хайпу, хоча якість люкса падає і сам по собі
Бадабум• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Ну і нормально, ви ж не в мильницях з базару, конверси взагалі класика кедів, я їх фанат з моменту коли відкрила для себе Нірвану в підлітковому віці ( до речі 100 баксів за кеди із тканини то вам не зара), ви так це описали, як пішла в секонд в останній день і на 100 грн накупила пару кг лахміття і в ньому хожу.
Ви так прикольно чіпляється за свій вітон, вона у вас одна із люксу? Їздить собі на здоров´я хоч на самокат, ви не повірите більшість людей фіолетово, насправді, це в певних тусовках важливо бути в течії, а в метро на ваш вітон з великої гори начхати, більшість навіть не зрозуміють що це
Зи прикраси також із Зари?)))
Бадабум• 07 ноября 2025
Ответ дляПеремелица
Так, це відома історія, коли потрібно бути своїм серед лухарі , а грошей жаль або сильно немає, а пил успіху потрібен
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Зи прикраси також із Зари?)))
Ви така токсична
Мабуть, не все гаразд в житті?