Сонячний зайчик• 07 ноября 2025
Що повинно статися, щоб ви стали щасливими??
Від чого Вам буде добре ?
Крім закінчення війни ( це бажання всіх )
Результат:
вже голосів:
19 (43.18%)
Я і так щаслива
18 (40.91%)
В коментарях напишу
7 (15.91%)
Навіть не знаю
Обращеница• 07 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Да Слава Богу,что у Вас все хорошо,не поняла,чего вы меня ’сипаете’
Да вы сами сипаетесь :) не стоит.
Луковая• 07 ноября 2025
Не працювати але щоб завжди були гроші, яхти і дорогі будинки не цікавлять, просто просте життя середнього класу
мистерЛяпсус• 07 ноября 2025
Злые смайлы на мое сообшение- аргументируйте свои смайлы!)
Особенно , если жили в эпоху ’нельзяничего’ в Донецкой обл.
Когда жили без света на улицах и в квартирах, когда цены на все в 3 раза выше, чем на Украине)
Когда зарабатывали местные власти на продаже алкоголя, запрещая продавать, а сами фуры завозили в 4 р дороже...) Кириленко , Добряки и Стебели
Почемучка• 07 ноября 2025
Лише закінчення війни.
Бо тоді син, якому зараз 14, вступить до вузу в Україні, буде спокійно будувати своє майбутнє.
А так поїдемо через 3 роки побиратися закордон. Звісно, підемо кудись працювати, бо навчання не потягну. Але це все так сумно.