Зажуженная Жужжа• 07 ноября в 23:53

Донька принесла 1-цю зі школи.

Це що таке потрібно робити, щоб 1 поставили?
Питаю, що в роблокс грала на уроці? Каже, ні конспектувала. Була не чемною, послала вчителя? Ні, все ок. Виявляється одиниця за відповідь на одне питання, вона відповіла, коли вчитель уточнив "чим саме головний герой зупинив того-то", мала щось затупила, хтось з класу викрикнув відповідь за неї, а їй кол поставили.
Це ок ситуація? Ну так, зі сторони.
Последний вагон• 08 ноября в 00:20
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та звісно, що буває. Але я щось думала, що то може бути з математики, наприклад, коли ніфіга не розв´язано. Чи вчителя послати і тоді гарантовано кол отримаєш. А тут література, твір читала, на питання відповіла, але на уточнююче задумалася .. нутака вона в мене, любить паузу витримати ))
Автор, одиницю легко виправити на 7 або 10.
Недавно дізналася, що донька іноді одиниці отримувала, мені не признавалася, але потім старалася зразу виправити на слідуючому уроці. Вчитель сам казав, хто не знає, або погано знає, то 1, яку ви можете виправити на інші оцінки.
Донька вчилась гарно, вчителя доречі всі школярі любили і предмет його знали.
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:20
Ответ дляоксюморон
Автор не переймайтесь дуже, є такі вчителі, у нас теж такі ситуації траплялись. Нехай в понеділок перездасть
Так нема що перездати. Було питання по твору. Із розряда ’Чому Петрик пішла в ліс’. Була відповідь ’ Рятувати Марійка від медведя’, уточнили чим він убив того ведмедя, хтось перший з класу викрикнув ’стрілами’, а їй кол. Що тут перездати, не розумію.
Последний вагон• 08 ноября в 00:22
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В мене дитина на олімпіади ходить, кожен рік з відзнакою закінчує. Тому мені ця ситуація дуже дивна. Це якийсь булінг від вчителя.
В мене теж відмінниця була, але це не мішало для профілактики 1 отримати
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:23
Ответ дляКошка Мурка
Та я не про вашу ситуацію, а загалом, що вчителі зі своїми ’бзіками’.
В мене ще й донька дуже ’переживательна’.
Сьогодні ледь кров носом зупинили, в школі погано стало, розпереживалася і за оцінки, і за контрольні, і за виступ (на фестиваль їдуть).
Забрала я її зі школи і думаю... та гори воно синім пламенем, той табель з тими вчителями. Аби дитина здорова була, і фізично, і психічно.
Так власне! А деякі вчителі наче з дупи ті оцінки витягають, діти нервуються. Каже пофіг, але я ж бачу, що це не так
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:26
Ответ дляМочалкин блюз
Не переймайтеся, головне не робити з цього проблему, якщо ви бачите, що ваша дитина нормально відноситься до навчання. У нас є весь асортимент оцінок. Спецом відкрила електронний щоденник, найгірша ситуація з географією - там взагалі феєрверк різноманіття 2, 3, 9, 10, 5 - ну все шо хош. Взагалі досить цікава штука, а приходиться малювати нудні контурні карти. З інформатики була самостійна, за яку поставили 3-ку, старший вчора допомагав робити домашку, сказав, що вони на першому курсі в КНУ це вчили. Я прошу завжди не залишати ситуацію, а виправляти ці оцінки, вчити і здавати тему або просити додаткові завдання і т.д.
Нашим не дозволяють перездавати, тільки деякі вчителі і дуже рідко
Последний вагон• 08 ноября в 00:24
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мабуть була не уважною, десь подумки була далеко... От вчитель і вирішив її привести до тями.
Значить на слідуючих уроках хай буде уважною і активною
оксюморон• 08 ноября в 00:25
Ответ дляfalcon
У доньки була така притрушена історичка. Задає питання, хто не відповідав протягом уроку, ставила 1. І не важливо, чи вчив, чи не встиг відповісти.
У нас таких половина вчителів, пробігла дистанцію не за 10 секунд, а 13 секунд і із фізкультури 1, та ще взагалі моя дитина по стану здоров’я на підготовчій групі, я вже і не хочу з ними спорити на цю тему, кажу до доньки як вже є, нерви дорожче. З англійської теж не перевела слово одразу два, хоча англійську вона непогано знає
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:25
Ответ дляПоследний вагон
Не дозволяють виправляти. І контрольні написали і пішли далі, часом навіть не роздають подивитися що там, просто оцінки оголосили і все, ніяких розборів помилок. Це бісить
Забула що?• 08 ноября в 00:26
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В каком классе учится ваша дочь? В её классе или в параллели есть какие-то ’блатные’?
Я когда была школьницей когда-то, столкнулась с тем что мне намеренно занижали оценки. Потому что я училась очень хорошо, а в моём классе училась дочка классной руководительницы и подруга той дочки. У меня средний балл в аттестате 11,8 (по 12-балльной системе). Я могла бы претендовать на золотую медаль (если бы была нормальная завуч) - а мне даже серебряную не дали. У меня была и есть подруга - тоже отличница (заслуженно) - мы в одном классе учились, но у неё бабушка работала в школе (моей подруге, естественно, золотую медаль дали - моя подруга молодец; но задачи со звёздочкой по физике, таки, она у меня списывала). Как сказала классная руководительница, она боится поверки районо почему в одном классе аж 4 золотых медалиста (поэтому выдали 3 золотых медали дочке классной, её подруге и моей подруге - хотя дочка классной у меня постоянно брала тетради по физике, химии и математике и списывала - сама решать задачи не очень могла).
У меня был бы плохой балл в аттестате за 11 класс (мне постоянно незаслуженно ставили двойки по математике, хотя я на олимпиады ходила и занимала места), если бы меня родители не записали на подготовительные курсы в университет. Там можно было в те года сделать перенос баллов с курсов в аттестат согласно коэффициентам (ой, как помню как меня классная отговаривала) - мне учительница математики хотела ставить 8 или 9, а я принесла бумагу из университета согласно которой мне поставили 12.
Объективно я была самой сильной в классе. Мне сейчас всё равно, я сама на бюджет поступила - равно как и моя подруга - но всё равно, если копнуть воспоминания, мне частично обидно что золотые медали из моего класса получили 2 девочки, которые постоянно у меня переписывали решения задач, вместо того чтобы самим открыть книги и самим сделать (ничего сложного).
Я не желаю этого вашей дочери (обид ’а почему мне не дали красивый аттестат и медаль’).
Мне кажется, вам лучше поговорить на эту тему с завучем. Если не поможет - то у директора есть приёмные часы для общения с родителями учеников.
Моя бабушка тогда хотела к директору сходить и спросить почему так, но мама её остановила. Наверное, не надо было...
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:27
Ответ дляПоследний вагон
Підкласу в роблокс грає, а їй кол, бо довше думала, чим вчитель хотів. Круто))
ЗновЗдоров• 08 ноября в 00:29
Ответ дляКошка Мурка
Це є такі ’дивні’ вчителі, самостверджуються чи що. У доньки така вчителька по історії, може посеред уроку задати якесь питання, на яке ніхто не знає відповіді, викликати 10 дітей і вліпити всім підряд 10 одиниць. Тіпа наказати за те, що гомоніли
Коли я задавала питання чи оцінюють поведінку чи знання на математиці вчитель в´їлпся в мою дитину, теж саме з фізкультурою, у дитини все 4, 5 по старому, по фізрі 3
Последний вагон• 08 ноября в 00:29
Ответ дляЗажуженная Жужжа
О, в нас теж така притрушена була математичка... А коли дитина спитала чи може вона подивитися контрольну щоб помилки побачити, то та ще класномуикерівнику сказала що вона така грамотна і сумнівається в правильності оцінки і це її образило.
В нас теж не давали перездавати
Мочалкин блюз• 08 ноября в 00:30
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Значить залишається варіант активно отримати на наступних уроках кращі оцінки і не приймати близько до душі. Мене більше тривожить коли дитина не розуміє тему, почала буксувати, бо пропустила/хворіла. А 1 з літератури - неприємно але переживемо якось. Якби бачила, що системно дитині занижають оцінки - тоді вже б йшла розмовляти про ситуацію.
Мочалкин блюз• 08 ноября в 00:32
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Про відсутність роботи над помилками і аналізу робіт, це дивно, бо як можна гнати далі, якщо є пробіли, які не закриті. Знову ж таки, прошу дитину сфотографувати роботу перед тим, як здала, щоб вдома перевірити те, в чому були сумніви чи розібрати незрозуміле.
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:36
Ответ дляЗабула що?
Добре, що не пішла. Там кругова порука. Їх треба тільки за шерстю гладити. Щодо золотих медалей, то я теж свого часу не отримала золоту, бо боялися перевірки. Та Бог їм суддя, я перших два курси вишку не вчила в універі, бо все знала уже, зато для школи цих знать було недостатньо)))
Так що розумію про що ви. Пройшли роки, хотілось би, щоб щось стало краще для наших дітей. Але бачу, що ні, дитина ненавидить ту школу. Гірше, ніж в мене було
Ищу-брожу• 08 ноября в 00:40
Возможно это типа как наказание за поведение, даже ошибочное. У нас все напрягают классного, типа сходите разберитесь отчего. Попросите вашего помочь
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:44
Ответ дляИщу-брожу
Чесно кажучи, якщо б це за поведінку, то я б і не переймалася. Послала вчителя і була послана у відповідь колом - тут я можу зрозуміти. Але коли з літератури, то це треба було взагалі відповідати про Івасика телесика, коли тебе питають за Айвенго. Кол, це коли взагалі не читав, не відривав навіть короткий опис до книжки. Це моя така думка. Була)))
Мочалкин блюз• 08 ноября в 00:44
Ответ дляЗажуженная Жужжа
То може варто змінити школу ? Мої обоє дітей міняли школи, в обох випадках я бачила, що варіант школа в дворі вже не влаштовує і потрібно щось міняти, а особливо, коли, як ви кажете, дитина ще й ненавидить школу.
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:50
Ответ дляМочалкин блюз
Це вже третя школа, через війну блядську. Переїхали, рік вчилася онлайн в приватній, потім пішла уже офлайн, як стало зрозуміло, що лишаємося тут. І це школа одна з перших в рейтингу по місту, тобто гарна рахується. Але я часом уже думаю, що треба можливо не рейтингову, а з нормальним відношенням. Хоча більшість вчителів гарні. Не знаю, можна змінити шило на мило. Пару раз питала її чи хоче перейти в іншу школу, каже ні, буду тут. Але щодня як на каторгу((
автор Зажуженная Жужжа • 08 ноября в 00:54
Ответ дляМочалкин блюз
Виходить і у вас так. Це такі зараз нормативи нові чи що?
Мочалкин блюз• 08 ноября в 01:21
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ні, у нас розбирають, коли пропоную вдома допомогу, часто чую, що вже у класі була робота ’над помилками’ і все ясно. Нажаль не по всіх предметах, але то б було занадто ідеально, мабуть так не буває. У нас профіль математика-фізика, з цими предметами все більш-менш. А от хімія гірше, бо бачу, що не вистачає знань, які б мали давати, щоб потім вимагати . В моєму школярстві на хімії часто робили досліди і бачили на практиці, що таке реакції, зараз це виключно теорія, якої замало, щоб зацікавити. Англійська взагалі так собі, донька займається онлайн на курсах, тому основні знання не зі школи.
Безлім на все• 08 ноября в 01:38
Ответ дляМочалкин блюз
У нас аналогично. В специальных тетрадях пишут контрольные, работ над ошибками нет, сами контрольные хранятся в классе. Пересдать что-то тоже нет такого понятия. Единицы лепят отдельные ’уникумы’.
Меня не звали• 08 ноября в 04:40
Автор, критерии оценивания известны уже 100500 лет, почитайте, какую оценку за что ставят, у чему этот ор и гадание на кофейной гуще?
НичеНипанимаю• 08 ноября в 05:48
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так а по суті, за що ставлять одиниці?
Вам не все равно?
Смотрю любого блогера, образование - институт, университет. Работа - парикмахер, маникюрша, а за границей уборка, теплицы, курьер. Или удачно выйти замуж.
Мне точно ставили единицы в школе. Помню мамины трагедии - единица? Как с мема - с Житомира?
И?
Апофиозная• 08 ноября в 06:51
У нас притрушенная учительница по зарубежке.
Если,например,задали стих,а ребенок болеет- стааит всем 2
АшотаковА. Это их стимулирует
Щебетушка• 08 ноября в 08:01
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Послушайте меня, маму олимпиадницы, купите торт и отметьте это событие, ребенка надо учить , что неудачи тоже будут в жизни, и главное не то, что происходит, а то,как мы с этим справляемся.
Засомневаю• 08 ноября в 08:05
Ответ дляПишу каліграфічно
а як вона хотіла?! Як Дімаш, щоб аж скло репнуло у вікнах?!
Виходить, що так :)
.Апельсинка.• 08 ноября в 08:51
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ахах) аналогічна ситуація була в моєї доньки позавчора, прям 1 в 1, теж одиниця, і теж література. Сказала їй шоб виправляла, я проконтролюю. 7 клас. Якщо це не систематично, то най сама розбирається
Мама Никитки-2• 08 ноября в 09:20
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так а по суті, за що ставлять одиниці?
Учень / учениця:
· сприймає і розпізнає інформацію, отриману від учителя (інших осіб); відповідає на прості запитання за змістом почутого / прочитаного, припускається суттєвих змістових і логічних помилок;
· виконує частину простих завдань / навчальних дій за наданим зразком з допомогою вчителя;
· передає інформацію, намагається висловлювати свої думки, використовуючи короткі однотипні фрази

Шось Ваша дитина недоговорює. Я б на вашому місці задала пару питань дитині за змістом книги. Будете мати цілісну картинку без створення …. тем на порадниці
Мама Никитки-2• 08 ноября в 09:25
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Петрик пішлА… рятувати марійкА?