Фрекен бок• 08 ноября в 09:44
Підкажіть чим можна відновити волосся?
дівчата в мене блонд. Мала поганий досвід відвідати перукаря. Мене профілірували. Волосся просто торчить. Підкажіть чим можна саму волосину відновити щоб не як сіно було? В аптеці бачила ампули якісь купляють миють )
Тріль підпільний• 08 ноября в 09:54
Ответ дляАгатаХристя
Можно
Нет , нельзя. Единственное, что можно - это сделать их на вид более живыми - замаскировать так сказать с помощью разных средств , но на самом деле, все это временно и спаленные, испорченные волосы восстановить невозможно
Фима Собак• 08 ноября в 09:59
Спробуйте домашню маску з оливкової олії. 3 ст л. екстра вірджін олії, 1 Яєчний жовток, 1 ст.л. свіжий сік алое (або аптечний). Нанести на сухе волосся до миття, тримати приблизно 40-45 хв, вимити шампунем. При митті жирного не буде - олія вбирається майже повністю. 1-2 рази на тиждень.
Я б такое не носила, но продаю• 08 ноября в 10:17
Думаю,то все дуже дорого.Є засоби,частково покращать.
Викликаю на дебати• 08 ноября в 11:26
Неможливо відновити мертве...тільки відростити нове потрібної якості...а старе хіба пощикатурити/зробити косметичний ремонт