Всех анонимов аноним• 12 октября в 16:34
Вперше пофарбувала волосся.. ледь розчесала після миття (((
Допоможіть розібратись у проблемі, дівчатка.. вперше в житті пофарбувала волосся. Зробила airtouch, тобто освітлила, але не все волосся, а частково.. і ось перше миття голови і в мене в результаті миття копна волосся, яке я розчісувала пів години точно, і купа видраного волосся(( це так у всіх?? як засоби для догляду використовувала рекомендовані колористом. Viart - шампунь, маска, засіб 7в1..
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:35
Заради справедливості додам, що спочатку мені рекомендували шампунь і конд. Brae, але я почитала відгуки (не дуже гарні) + ціна кусається і попросила порадити щось трохи дешевше.. можливо, даремно))
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:36
порадьте щось нормальне, будь ласочка!! щоб і колір лишився, і волосся було нормальне і щоб розчесати було ок. бо це ж жах просто ((
Встидаюся запитать• 12 октября в 16:36
Впечатление что вы не только впервые покрасились, а и впервые голову мыли
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:37
Ответ дляЕдиная страна!
Ви розчісуєте мокре волосся?
так, мокре
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:38
Ответ дляВстидаюся запитать
якби раніше в мене так само розчісувалось, то і питань би не було. я мила зовсім іншим шампунем, який зараз не використала, тому що типу тепер треба особливий догляд + інший кондиціонер + завжди в кінці спрей Lakme L2 і в мене волосся завжди чесалось як по маслу..
Единая страна!• 12 октября в 16:38
Ответ дляВсех анонимов аноним
так, мокре
От, не варто! Воно ж вдвічі ламкіше, коли мокре, тим паче після освітлення.
Квітка Миру• 12 октября в 16:39
Ответ дляПані з калабані
Завжди розчісую мокре, ніяких проблем
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:39
мені здається, якби я дала ще цій копні висохнути, то шансів розчесати стало би ще менше
Мию вікна у мороз• 12 октября в 16:40
В мене повний блонд, фарба Матрікс 9%
Шампунь Керастаз і кондиціонер Альфапарф. Волосся гладеньке і не сплутується зовсім.
І так, розчісую трохи підсушивши рушником, тобто ще вологе
Встидаюся запитать• 12 октября в 16:40
Ответ дляВсех анонимов аноним
так, мокре
Я и написала что голову тоже мыла впервые
Единая страна!• 12 октября в 16:40
Ответ дляВсех анонимов аноним
Хай трохи висохне, але не поністю. Таке, трохи вологе. Вкладете і розчешете без проблем.
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:42
Ответ дляKittaa
А коли бальзам наносили воно не стало мʼяким? З бальзамом не прочісували?
з маскою наче стало м´якшим, але ж її треба змити повністю. можна спробувати прочесати, поки вона ще на голові, а потім змивати. гарна ідея
Единая страна!• 12 октября в 16:43
Ответ дляМию вікна у мороз
В мене повний блонд, фарба Матрікс 9%
В мене теж блонд. Даю трохи висохнути природнім шляхом після всіх маніпуляцій, а тоді розчісую, вкладаю, і т.д. Ну і ще щітка для волосся має значення.
Не кую, не мелю• 12 октября в 16:45
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я своє волосся, завжди розчісую під час миття з бальзамом або маскою. Так воно легко розчісується і не рветься. Без цих засобів краще мокре не розчісувати
ХаДиДиШь• 12 октября в 16:45
Ответ дляВсех анонимов аноним
бальзам або кондиціонер після миття наносьте, в мене пористе кучеряве волосся плюс меліровка блонд, тільки з кондиціонером можу розчісувати, ні в якому разі не мокре! розбираю руками поки мокре, кондиціонери підходять будь-які, беру в Єві що є по акціях зазвичай щось типу Глісс Кюра бо Сйосс
Единая страна!• 12 октября в 16:46
Ответ дляХаДиДиШь
Підтримую!
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:46
Ответ дляЕдиная страна!
Автор, а яка довжина волосся у вас?
до середини лопатки десь, може трохи довше
Всех анонимов аноним
• 12 октября в 16:48
Ответ дляХаДиДиШь
я теж завжди бальзам ще наносила після шампуню.. думала ця маска матиме подібний ефект. схоже, що ні
Единая страна!• 12 октября в 16:55
Ответ дляВсех анонимов аноним
То у вас довге волосся. Спробуйте одразу мокрим не розчісувати.
Кіна не буде• 12 октября в 16:58
Ответ дляСекс-Бомба
Зачем ?
А як? Я теж мокре розчісую прямо під час миття, а сухе я не прочешу ніколи в житті.
Твоя космішна• 12 октября в 16:58
а зачем ви покупаете косметику каких то самоделкиных бизнесменш?