Тектологиня 80lv• 08 ноября в 19:38

У мене завтра аж три год електрики на день коли я «живу»

Якби був мінус на дворі, то і того не було б, я так розумію. І це ще навіть не зима. І навіть не нуль на дворі.
Леплю из пластилина• 08 ноября в 20:16
Ответ дляБолеИменее
Через аккумулятор вредно и тоже опасно
Пользуйтесь плиткой. Никому не запрещаю и не отговариваю. Это мое личное дело и общественных порицаний тут не надо.
Прикуси Язика• 08 ноября в 20:17
Ответ дляШвидкоруч
Да конечно, ППО это жирные места, вот так отловленных, бусифицированных туда не возьмут.
Дипломатия должна работать, а если не могут, пускай идут в отставку
Ну если бы была цель закончить, то работали бы аж бегом. Цель - удерживать власть любой ценой. Вернее, ценой жизней народа
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:17
Ответ дляMs. Сама прямота
А вообще, автор, вам же сказали - вы готовы терпеть отключения столько сколько нужно)
Я не готова ані години терпіти. Терплю так би мовити, бо не питають
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:18
Ответ дляЛеплю из пластилина
Боюсь этих плит. После того, как соседка напускала газа и чуть не вальнула наш подъезд я просила мужа переехать исключительно в электрифицированный дом. (Переезд планировался, расширение). Возможно, со временем придется купить плиту, так как голод не тетка, возможно через аккумулятор автомобиля и преобразователь 12 в 220 буду подключаться (мультиварка, чайник)
Ой, ну не фантазуйте. Купіть хорошу. Балони хороші. Вже 4 роки. Правда була несправність, ккпляли нову
Наполеон Бонапарт• 08 ноября в 20:18
Ответ дляЛеплю из пластилина
Там если на одну комфорку и вставлять баллон маленький,то нормально можно пользоваться,и она там отключается после приготовления и её отключения.Хотя я до сих пор боюсь ,но пользуюсь
Простецкая• 08 ноября в 20:19
Ответ дляДжавеліна
Уже в людей немає того азарту і єдності, що в перші дні війни. Реально ми всі втомилися, і хлопці на фронті теж задовбалися, ті хто вижив. Нема ким і чим воювати.
Поки влада робить вигляд рутинізації то воно так і буде, троха людей виловлять і кинуть на мясо, троха партнери грошей дадуть, троха мусора гайки підкрутять, але коли буде якісь зсув, люди побачать світло в кінці тонелю, тоді можуть мобілізуватись і на цих перемінах такий азарт зявиться що тісно буде
Вумна, аж страшно• 08 ноября в 20:20
Ответ дляНаполеон Бонапарт
У нас 1этаж,обещали с 22.00 выключить и до завтра.А выключили вот сейчас.
:( сумно. Без води це капець.
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:20
Ответ дляЯ не тону
А сьогодні є інші теми про світло? Поради, підтримка?

Чи всі такі? Кричалки плакульки.
Толку це все? Хоч би вже мітингували десь у кабміну, був би толк
В яку кабміну нам мігрувати. Не знаю таких. Ми живем тут і президент розказує і про отвєтки, і про надійний захист, на який потратив наші бабки, європейські бабки, і американські бабки тоже. Тому обстріламнема, добре, обстріл відбуваєтьс - збити подалі від нашої енергетики. А не нулі проставлять в стовбці «сбито»
Леплю из пластилина• 08 ноября в 20:21
Ответ дляТектологиня 80lv
Причем тут фантазия? Реальная история, соседка газа из стояка напускала, а не из баллончика. Или теперь бояться чего-то - грех? Я же своими умозаключениями не наношу вред вам или вашей семье, от плиток не отговариваю.
Брюльтик• 08 ноября в 20:24
Ответ дляБолеИменее
Посоветуйте вашу модель. У меня предыдущая сломалась. В популярных на розетке вижу много накручененных отзывов и много плохих отзывов.
Візьміть маленький композитний балон, повноцінний. І нормальну плитку зі шлангом. У них немвє основної проблеми туристичних плит - знаходження балону поряд з джерелом тепла, так як підключення через шланг. Заправити можна на будь якій станції.
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:22
Ответ дляСкрипяСердцем
Сейчас света нет. И завтра 15 часов не будет света. +нет отопления с утра. И вода с перебоями. Хз как будет дальше.
Та нах те опалення, тоже странні такі - подали вони. На три дні. Нашо так вийо. Плюс на дворі нормально.
Наполеон Бонапарт• 08 ноября в 20:22
Ответ дляВумна, аж страшно
:( сумно. Без води це капець.
Я знаю где колодец,но не знаю что там за вода и что вообще с тем колодецем, но это уже на крайний случай😄Я сегодня в нашем городе ,ели нашла павер ,чтоб цена и качество.Все разгребли.
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:23
Ответ дляТоска в носках
Газ є, генератор є, вода є
Якось буде
Де є?
У мене 19 й поверх, ніхуя сусіди не купляють для ліфта
Я не тону• 08 ноября в 20:24
Ответ дляТектологиня 80lv
То що робить то? І що ви робите?
Тоска в носках• 08 ноября в 20:25
Ответ дляТектологиня 80lv
Де є?
Ви купіть для себе
Христя в тiстi• 08 ноября в 20:26
Ответ дляНоу коммент
Війна. Ніхто комфорт не обіцяв
Але мир обіцяли і домовлятися хоть з чортом листм. То нащо клеїти цю війну кругом? Зручно все прикривати однією відмазкою
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:27
Ответ дляНоу коммент
Я ні в якому разі не виправдовую нашу владу. Але ж люди мають розуміти, що живуть не в казці. А реалії сьогодення
Що ракети не закінчуються, що рф не розвалиться, що не добʼють сьогодні, добʼють завтра поки не буде миру
Чому всі думають завжди, що якось пронесе і якось воно буде?
Почитайте про інші війни в світі. Ось такі, на роки. То не може бути так на лайті
Удалено администрацией...
автор Тектологиня 80lv • 08 ноября в 20:28
Ответ дляЯ не тону
А ви пробували вийти? Чи ні? Думаєте теми тут щось змінять?
Що ми заявимо? Що сдавайтеся росії, ми задралися сухомятку їсти? Позоритися на весь світ і державу позорити?
Немає у нас заяв для майдану. Це рішення має керівництво держави приймати саме, якщо ні на що інше не здатне.
Я не тону• 08 ноября в 20:29
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну то подійте на керівництво держави. Чи що?
Думаєте, прочитають цю тему?
Тримаю кулачки, це точно допоможе
Кофе в лобби• 08 ноября в 20:30
Ответ дляПліткарка
Туристическую плиту газовую из какого-то принципа не покупаете?
У моих всех есть, вообще не проблема кофе попить, чай, простой завтрак, обед и ужин приготовить
умный совет((
я купила, но ее боюсь и подключить не знаю как.
по соседям побираться не хочу, родня далеко.
Кофе в лобби• 08 ноября в 20:31
Ответ дляНоу коммент
Війна. Ніхто комфорт не обіцяв
не, нам много чего обіцяли.
то вы забыли.
Тракторні війська• 08 ноября в 20:33
Ответ дляТектологиня 80lv
Хто знає, як планується оборона при обстрілі, причому не першому. Всі виписують: буде обстріл; всі виписують: по енергетиці. Отже заздалегідь!! Все знають.
І далі що?
Результати плачевні. А як три обстріли поспіль. Всьо? Обісремося назавжди?
А на что влияет что все отписывают и все знают? Типа когда знаешь, так можно руки поставить и опа, ракету поймать?
Что меняет это знание? Твое ПВО либо может справиться, либо нет. А знаешь ты или не знаешь ни на что не влияет.
БолеИменее• 08 ноября в 20:34
Ответ дляЯ не тону
Деякі не можуть і графік відключення зрозуміти, судячи по темі в топ
Цифри не такі
Графік, який міняють тричі на день і новий публікують вже після відключення? Так, це важко зрозуміти.
Заздрю вашим екстрасенсорним здібностям передбачати дії Дтек
Ms. Доброта• 08 ноября в 20:35
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 08 ноября в 20:39
Ответ дляТектологиня 80lv
І далі що?
Авторе, що Вам ще не зрозуміло? Країною за фіранкою-піськограєм фактично керує синок фсбшника, армією -кацап, у котрого вся родина на росії, міндіча алмазний бізнес на росії теж не кашляє, куди не плюнь у владі, починаючи з ВР і закінчуючи середньою ланкою - ждуни з найближчими родичами на кацапії . І цікава закономірність- живуть собі родичі там, приспівуючи, не те що наші військовополонені чи родичі, чиї рідні в ЗСУ. Правда цікаво?
Силовиками заправляє татаров, ставленик порнтова , гетманцев - з тої ж обойми, т.зв. захист енергетичних об´єктів ’проводила’ кацапська фірма....
Продовжувати можна до безкінечності... тільки сліпому не видно, що в тилу йде повзуча окупація, по грузинському сценарію,під возню на публіку про європейський курс
Просериарила молодость• 08 ноября в 20:41
Ответ дляБабка_в_кедах
В ППО мало военных, своих при себе держите. Терпите
Мало, бо самих результативних спочатку в щтурмовики відправли, а потім решті шикування влаштували?
Фиктивная• 08 ноября в 20:42
Ответ дляТектологиня 80lv
І далі що?
Удалено администрацией...
Кофе в лобби• 08 ноября в 20:43
Ответ дляТоска в носках
Газ є, генератор є, вода є
Якось буде
уже б молчали(((
Непозбувна Бентега• 08 ноября в 20:44
Автор,не переживайте.Если що,то переберемся жить на Укразализныцю.3 тысячи км кататься туда сюда бесплатно с горячим чаем.
Просериарила молодость• 08 ноября в 20:46
Ответ дляБайрактарна
Удалено администрацией...