Пліткарка• 08 ноября в 20:08

Я жлобиха чи речі реально мало прослужили? Скільки ви носите одяг?

Купила куртку за 3200 зимову два роки тому - відносила, відповідно, 2 зими і по кусочку листопада. Дістаю сьогодні з шафи - її вже явно нікуди не вдягнеш, хіба що у мами в селі біля свиней.
Купила костюм за 3200 рік тому - відносила кусочок листопада, всю зиму і частину березня - весь в ковтунцях, вигляд плачевний. Ще цей рік поношу, але на наступний він явно не годиться.
Взуття зимове за 2500 всього лиш зиму 1 проносила, вигляд жахливий.
Зате бавовняний лонгслів - і в пір, і в мір, і в добрі люди: три сезони вже ношу і хоч би що.
І це причому у мене офісна робота, фізично не працюю.
Скільки ви в середньому носите речі? Може це нормальний термін і я дарма злюсь?
На_оба_рот• 08 ноября в 20:30
Ответ дляПиу!Пиу!
Ви реально вважаєте, що всі купують за таку ціну?
Нет. 80% покупает синсей, а потом удивляется чего это на сезон только хватило.
Глубоководная селедка• 08 ноября в 20:30
Ответ дляПліткарка
Так, у мене одна пара(
Купите на распродаже вторую и все будет ’жить’ дольше. Просто надо привыкнуть покупать на распродаже
Пиу!Пиу!• 08 ноября в 20:32
Ответ дляМальовнича даль
Можливо неякісні речі, але може ви їх просто перете якось не в тому режимі і не тими засобами? Пранням теж можна навіть з дорогого одягу шмаття зробити.
Я на дресс юа купила прогулочный костюм - красивый и сшит аккуратно. Надела. К вечеру хоть выбрось - за день весь в катышках стал. 1,5 тыс грн
автор Пліткарка • 08 ноября в 20:33
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Как бы 3200 сейчас и 2 года назад - несколько разнятся. Такая куртка на сегодня стоит тысяч 5-6. Ну и цена не всегда равно качество, так что не надо)
Вы же пишите что если человек живет один и у него буквально не на кого финансового положиться, то надо бегом покупать дорогое шмотьё
Куртку купувала у листопаді 2023
Дуболом• 08 ноября в 20:34
Одежда недорогая, 2 сезона это еще хорошо прослужила. Сейчас и дорогая снашивается быстро, теряет вид. Обувь носится по-разному. Даже дорогая. Найк например носится дольше в сравнении с адидас или нью беленс. Екко сложно сносить. Угги 2-3 сезона и теряют вид.
Сяду на шию, дорого!• 08 ноября в 20:35
Ответ дляПліткарка
Куртку купувала у листопаді 2023
И я свою за 4200 покупала в 2023, сейчас она стоит 6500. Курс меняется и цены тоже. То что на сегодня для кого-то дешиво пару лет назад было средней ценовой категорией
Щось не спиться• 08 ноября в 20:38
Вообще скажу как человек, повидавший жизнь внутри швейных компаний, ткань и фурнитуру всегда выбирают самые дешёвые из дешёвых. Это если обычная фабрика. Если это частная компания, там уже к тканям и фурнитуре отношение посерьёзнее. И так далее - чем компания серьёзнее. Отсюда и на выходе цена готового изделия. Так что да - нужно и на цены шмота обращать внимание. Чем дешевле - тем меньше будет служить вам. Но аккуратность носки никто не отменяет.
Пиу!Пиу!• 08 ноября в 20:42
Ответ дляНа_оба_рот
Справа у тому, що я не можу дозволити собі куртку за 7, а не тому, що мені шкода на неї грошей
Сяду на шию, дорого!• 08 ноября в 20:40
Ответ дляНа_оба_рот
Нормальная и качественная вещь не может стоить 2-3 тысячи. На сезон ок. На пару лет не ок. Логика работает у вас? Автор же хочет по 10 лет одно и тоже носить. Так почему тогда не вложиться нормально в это один раз?
Моя логика в порядке, а ваша? Вы писали что ’нормальные’ пуховики стоят от 5 тысяч, но вы же понимание, что эти 5 тысяч это те самые 3200 в 2023-м? Цены за 2 года порядком поменялись и куртка автора на сегодняшний день может стоить больше чем ’нормальный’ пуховик
Чучало яблуні• 08 ноября в 20:43
Щось так і зношується, щось довше. Деяким курткам по 10 років, як нові, а деяким за два гаплик. Причому не дешеві.
Мені ок, не парюсь. Ось сьогодні пішла в ТЦ міряла штани і в одному магазині таке гарне освітлення, що побачила, які бляха в мене старі кросівки))) Їм уже років 10, мабуть, вони цілі зверху і зсередини, чисті, бо помила на днях, форму не втратили, але видно, що їм уже років і років.
Янка-угомонись• 08 ноября в 20:43
Нормально прослужили, костюм машинкой почистите
ТАЗератти• 08 ноября в 20:49
Купила куртку Колумбія молочну. Вже пʼятий рік ношу. В 21 купувала за 6 тисяч.
Виглядає добре, не набридла.
Взуттю різному також більше 5 років. Просто, якщо не одна річ, а кілька пар в ходу, то воно так не зношується.
Раніше часто купувала речі.
Зараз рідко.
За цінами не угнатися.
Син підліток, от йому постійно щось треба, йому купуємо.
Всміхайлик• 08 ноября в 21:03
Ответ дляНоски на подтяжках
Купуйте щось нормальне на розпродажах
Хорошее до распродажи не живёт
Аноним с кешбеком• 08 ноября в 21:10
Я думала за такі ціни як ви сказали то такі речі на кілька раз то ж дешеве
Аноним с кешбеком• 08 ноября в 21:19
Виходить люди які купують за 3-5 тис дійсьно вірять що воно буде носитися довго…
Khmelnichanka• 08 ноября в 21:20
Я взуття «вбиваю» за сезон, інколи пари чобіт не вистачає на зиму.
А ось куртку зазвичай ношу 2 сезони.
Так, щоб речі виглядали гарно років п»ять - це не про мене ))))
Аноним_1857• 08 ноября в 21:18
Я свою деми куртку 7лет назад купила. Пока нет возможности купить новую
автор Пліткарка • 08 ноября в 21:18
Ответ дляАноним с кешбеком
Уявляєте?))
Виправлялочка• 08 ноября в 21:20
Ответ дляАноним с кешбеком
А якщо це Коламбія по знижці за 5000, то ок? Та й взагалі можна на знижках якісну куртку купить за таку ціну
Виправлялочка• 08 ноября в 21:20
Ответ дляKhmelnichanka
А ось куртку зазвичай ношу 2 сезони.
А що ви з тими чобітками робите, що навіть на зиму не вистачає?
Аноним_1857• 08 ноября в 21:22
Ответ дляВиправлялочка
Так от качества наверно зависит. Хотя если автор комента напишит Ессо, я очень удивлюсь
Khmelnichanka• 08 ноября в 21:22
Ответ дляВиправлялочка
В мене дуже тяжка хода, підошва дірявиться і викривляється.
Ну, і проблемні ноги, з кісточками, чутливою шкірою і т.п., тому вибираю максимально зручне взуття.
Последний вагон• 08 ноября в 21:23
Автор, в мене одяг служить роками. Але я і вмію обирати. Куртки, пальто як купила років 7-8 тому, так і служать дотепер. Плаття також років з 5-6. Взуття менше, але в середньому одні кросівки за три роки зношуються при активному користуванні.
Khmelnichanka• 08 ноября в 21:24
Ответ дляАноним_1857
Ні, екко мала лише одну пару.
В даний час серевики і кросівки рікер і скетчерс (вибачте за написання )))))
маска Ілона• 08 ноября в 21:24
В мене довго служать, але то пов´язано що речей дуже багато. А ті самі улюблені - футболки рік, куртки які часто вдягаю 2-3 р., кроси 3 роки. Якість намагаюся обирати айкращу з фінансово для мене можливих
Последний вагон• 08 ноября в 21:27
Ще я пальто віддаю в хімчистку, раз на півтора-два роки. А інші речі завжди на делікатному режимі, сортую по кольорам, та використовую пральний гель для кольорових речей. Раніше брала зару, вона тоді була гарної якості і носилася довго. Зараз - massimo dutti, maje коли розпродаж, український Vivalon.
Аноним_1857• 08 ноября в 21:25
Ответ дляKhmelnichanka
Ні, екко мала лише одну пару.
Ну тоже не прям дешевый сегмент. И что скейчерс хватает на весну и осень и все
120-120-120 (не худею)• 08 ноября в 21:29
Всегда покупаю вещи на черную пятницу или в конце сезона
Ношу долго.
Беру базовые вещи
Куртки фирмы - томи. Джинсы Зара, свитера Массимо, трусы Виктория, обувь - разная, но укр пр-во удивило хорошим качеством. Сумки тоже долго ношу, покупаю кожу - качаровская, кочинели, томи.
Ношу вещи по 5-8 лет
Khmelnichanka• 08 ноября в 21:27
Ответ дляАноним_1857
На осінь вже не вистачило )))).
Але я не кажу, що так і має бути, то просто в мене талант ))))
120-120-120 (не худею)• 08 ноября в 21:28
Ответ дляПиу!Пиу!
Очень много магазинов через сайт предлагают в оплату частями
Это удобно как по мне