Радість моя• 08 ноября 2025
Чорна пятниця
Що плануєте купувати?
Я купила medicube (дякую за рекомендації тут)
і поки що на цьому все
Давайте поділимось ідеями, що корисне варто пошукати
і поки що на цьому все
Мотористка• 08 ноября 2025
ЛюблюДевчонок• 08 ноября 2025
Ответ дляМотористка
Замовила ці парфуми, захотілось чогось такого «простого і зрозумілого» ніша трохи набридла
У меня есть первые, быстро надоедают
Руда ліса• 08 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Пора 😁🙈
Для чего? У меня вся обувь 38 размера, только одни NB 39го, пришлось менять. А так я заказываю 38 и всегда все подходит
Мотористка• 08 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
У меня есть первые, быстро надоедают
Я їх в Брокарді тестила - сподобались. А другі по відгукам замовила. Але теж є таке, що аромати швидко набридають, подивимось як з цими буде
Радість моя
• 08 ноября 2025
а що ще корисне? ну там я на сушильну машину дивилася. і може телефон обновити
але не так щоб дуже хочеться і якось дорого це все
не вистачає якихось дрібниць
Радість моя
• 08 ноября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Нічого не хочу.
Я все купила вже.
а що купили
Радість моя
• 08 ноября 2025
о, ще цікаво вітамінки якісь купити. типу з айхерб
і іграшки. чи типу того. на НР дітям
МинерАлочка• 08 ноября 2025
Ответ дляРадість моя
а що купили
Косметику догляд і для волосся ( останнього десь на рік вистарчить), реглани Levi´s і штани ХМ не утеплені .
Голубка миру• 08 ноября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Я всегда покупаю уходовую косметику, повторю Allies of Skin, думаю над покупкой палетки Hourglass, она вроде ка ки не нужна мне особо, но… лоферы Massimo хочу, подарки на Рождество, еще не придумала что.
Поделитесь отзывом,смотрю в сторону Allies of Skin,где заказываете?
Сижуревувшоке• 08 ноября 2025
Ответ дляГолубка миру
На официальном сайте. Заказывала дневной крем с пептидами пару раз, ретинол и умывалку. Мне все понравилось. Крем точно буду повторять, может еще какую нибудь сыворотку.