Душка-свекрушка)))• 08 ноября в 20:43
Ура! Щойно замовила сушильну машину)))
Довго на неї збирала - постійно якісь непередбачувані витрати. І ось нарешті оформила замовлення. Нарешті цей одяг не буде сохнути по 2 дні на підлогові сушилці, а в корзині чекатиме ще гора прання. Нарешті випрати постіль не буде ще тим квестом.
Я натуралка• 08 ноября в 20:45
У вас что нет подруг и родственников, чтоб этом должны знать совершенно посторонние люди? Только не надо писать про зависть, бесит когда форум засирают всяким шлаком
Голодаю• 08 ноября в 20:48
У меня уже 3 недели стоят новая стиралка и сушка в упаковках, ждем, когда соберут постирочную
Не пользовалась никогда сушильной машиной
Цикавенная• 08 ноября в 20:48
Ответ дляЯ натуралка
Навіщо ви зайшли в тему?
Пушка заряджена• 08 ноября в 20:48
Ответ дляЯ натуралка
А что здесь не шлак? Фото чьего то поноса или Алинкиного тонометра?
Я натуралка• 08 ноября в 20:50
Ответ дляЦикавенная
Навіщо ви зайшли в тему?
Думала может какая то дефицитная сушильная машина, которой не было на рынке долго и она наконец то появилась и ее можно заказать, а оказалось все прозаично, автору в реале даже не с кем об этом поговорить
Зараз все скажу• 08 ноября в 20:50
Хочу собі нову пральну машину
Велику
І посудомийку нову
Якби ж не війна…
Велику
І посудомийку нову
Якби ж не війна…
Пушка заряджена• 08 ноября в 20:50
Ответ дляЯ натуралка
Среди у нее в реале такие же «доброжелатели» как и здесь?
Спасу мир• 08 ноября в 20:52
У меня сушильная машина уже лет 15. Уже забыла, как носилась с постельным, полотенцами, носками и прочей фигнёй, которую нужно расправить сначала, развесить, потом собрать. И так почти каждый день.
Поздравляю, автор, это хорошая и нужная техника👍🏻
Зараз все скажу• 08 ноября в 20:54
Ответ дляЯ натуралка
Та чого б зараз мав би бути дефіцит)
При перенасиченому ринку збуту)
Але добре, що ви маєте з ким говорити в реалі і не строчите дурниці в примітивних темах, авжеж)
При перенасиченому ринку збуту)
спальное место• 08 ноября в 20:59
В мене все сохне на балконі. Безкоштовно. Враховуючи, що зараз постійно нема світла. І чим далі тим гірше,то все що пов´язано з еоектрикою -ну таке собі. Київ 8 годин нема світла. Але маю газову плиту і є тепло в батареях і гаряча вода в крані.і супер. І хвалю себе що не поміняла газову плиту на новомодну індукційну. а на весну ще піднімуть цвну на електрику,бо треба покривати задіяну шкоду. От тоді буде. весело. Вже не до сушильної машини.тут аби встигнути попрати
Душка-свекрушка)))
• 08 ноября в 21:00
Ответ дляразмахер
Хочу написать про свет, но не буду
Я до речі тільки про це подумала.
Душка-свекрушка)))
• 08 ноября в 21:00
Ответ дляВсе питаю зарання
Сонячні панелі чи вітряк?
Генератор
Курочка• 08 ноября в 21:00
Ответ дляЯ натуралка
Для цього і створено форум,чи тут тільки пісюни можна обговорювати?
Душка-свекрушка)))
• 08 ноября в 21:00
Ответ дляЦикавенная
Навіщо ви зайшли в тему?
Накакати
Душка-свекрушка)))
• 08 ноября в 21:01
Ответ дляЗараз все скажу
Яку модель обрали, автор?
Бюджетну, Gorenje
Душка-свекрушка)))
• 08 ноября в 21:02
Ответ дляДама_с_караваем
Ви , мабудь з заходу країни?
Ні, Київська область. Он сиджу при свічках
Пекельнi Борошна• 08 ноября в 21:03
Поздравляю! Это Мега вещь! Я не знаю, как раньше жила без нее.
Душка-свекрушка)))
• 08 ноября в 21:03
Ответ дляспальное место
В мене балкону немає( приватний будинок), і батарей також( тепла підлога). Тому сушила зазвичай в приміщенні на підлоговій сушарці. На вулиці зараз не висохає