Душка-свекрушка)))• 08 ноября 2025

Ура! Щойно замовила сушильну машину)))

Довго на неї збирала - постійно якісь непередбачувані витрати. І ось нарешті оформила замовлення. Нарешті цей одяг не буде сохнути по 2 дні на підлогові сушилці, а в корзині чекатиме ще гора прання. Нарешті випрати постіль не буде ще тим квестом.
Курочка• 08 ноября 2025
Класна річ, поздоровляю! Я оцінила, що можна прати декілька разів за сезон пуховик,сохне за 2 години. Я тільки білизну і делікатні речі не ризикую в ньому сушити. Деякі речі дають сильну усадку
Тож будьте обережні.
Дама_с_караваем• 08 ноября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні, Київська область. Он сиджу при свічках
Ви графіки на завтра бачили? Яка сушилка? Тут би істи встигнути зварити
Все питаю зарання• 08 ноября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Генератор
Я думаю що сушарка чудова річ! Картаю себе що при ремонті не продумала для неї місце. Тепер вже ніяк.
автор Душка-свекрушка))) • 08 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Так, бачила. З 7:30 до 14:30 я зі світлом. Вночі також вмикатимуть( в мене ще й нічний тариф, та ще й льготний на період опалення)
Люблю_смаколики• 08 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
В мене стоїть на пральній
Дружная семейка• 08 ноября 2025
В мене є сушилка але все пом´яте виходить ((((
Гигиенишвили• 08 ноября 2025
У нас есть сушильная, ни разу не пользовалась. Лень чистить и сливать воду. Хозяин квартиры все показал, но я за 3 года так и не попробовала.
Подруга живет в США, там запрещено сушить вещи на балконе. Сказала, что испортила себе всю одежду. Теперь в ванной сушит что может.
Зараз все скажу• 08 ноября 2025
Сучасні сушарки, що з тепловим насосом, одяг за годину просушують
Постільну білизну з фланелі за 1 год 20 хв
І пилу значно менше вдома
Ну і електроенергії беруть мінімум при тому
Нема чого шукати мінусів і розказувати, як все чудово сохне на балконі
Фляшка на трьох• 08 ноября 2025
Поздравляю вас, это супервещь!!
У меня посудомойка сломалась и были 20 дней без нее, вчера привезли, это кайф))
Я натуралка• 08 ноября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Та чого б зараз мав би бути дефіцит)
При перенасиченому ринку збуту)
Але добре, що ви маєте з ким говорити в реалі і не строчите дурниці в примітивних темах, авжеж)
Ну почему же, мне нужно заменить настольную посудомойку, хочу Бош или Сименс, в крайнем случае Веко. А оказывается дефицит есть, потому как именно настольных нет нигде, я уже полгода мониторю И если бы кто то создал реально нужную тему, что наконец то они появились и он их заказал, я бы была благодарна за такую информацию.
parele• 08 ноября 2025
Вітаю, дуже класна річ. Особливо для постільної білизни, пуховиків та рушників.
Головне, щоб наступною темою не було: «Кашеміровий светр став розміром на кішку».
Зараз все скажу• 08 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
У вас нема подруг і родичів, щоб розповісти про свій шлак? Для чого це незнайомим людям?
Чи як ви там вище писали…
Ответ дляКурочка
Тож будьте обережні.
До речі а як пуховик після сушки, наповнювач не збивається?
Ответ дляЗараз все скажу
І пилу значно менше вдома
Я якраз з тепловим насосом і вибрала
спальное место• 08 ноября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В мене балкону немає( приватний будинок), і батарей також( тепла підлога). Тому сушила зазвичай в приміщенні на підлоговій сушарці. На вулиці зараз не висохає
В приватному будинку ніколи би не купила сушарку. 8 років прожила в перемісті. Сохнуло просто на вулиці, на вітрі. Ще мала місце з навісом. Нема ліпшої сушарки як на свіжому повітрі. Як внесеш ті рушники і постіль з вулиці - вона пахне. Взагалі не розумію навіщо та сушарка, як є власний двір. Нонсенс
Ответ дляспальное место
Ну якби осінь, сирість, низька температура. Як воно має сохнуть?
Люблю_смаколики• 08 ноября 2025
Ответ дляспальное место
С сушилки тоже отлично пахнет плюс ещё и тепленькое. Какой у вас там свежий воздух? Вы в Альпах ?
В ноябре на ветру сушить сколько будете ? А летом пыль и мухи обгаживают. Проходили
Зараз все скажу• 08 ноября 2025
Ответ дляспальное место
Особливо як пилу вітром надує
Як мухи на біле сідають і по новому прати треба
Знаємо, пробували
Тільки не про гроші• 08 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
На пральну зверху можна встановлювати.
Тільки не про гроші• 08 ноября 2025
Ответ дляспальное место
Я теж в приватному і місця вдосталь, але на вулиці чи в будинку розкладна сушарка муляє очі, бо щотижня три комплекти постільної, а ще купа особистих речей. Щодня лише тим і займатися, що розвішувати й знімати. З вулиці сушка воно наче й класно, але було що й коти псували, або вітер втратить, чи ще що, то перепрати доводилося. Але головне, після сушарки зовсім інше воно на дотик, речі наче новіші стали. Я отримую тактильний кайф, коли дістаю з сушарки речі. Одразу складаю на поличкі в гардеробній і в мене просторо і охайно, а ті розкладачки винесла в гараж. Користуюся місяць сушаркою. Теж брала в оплату частинами на Розетці. Привезли й безкоштовно встановили. В мене Самсунг. Я дуже задоволена і шкодую лише, що довго вагалася з покупкою, ціна трохи дорожча стала.
спальное место• 08 ноября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так як і в інших людей))) зараз осінь. Все сохне на балконі))) 2 дні. І що?))) Мені здається зараз у кожного стільки лахів, що вистачить на багато днів. Це ж не колись- 2 сукні і все.
Курочка• 08 ноября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні, як новий. Ніяких м´ячики не потрібні навіть при пранні. Сушила і свій і подружка приносила 2 своїх. Все чудово!
Курочка• 08 ноября 2025
Ответ дляспальное место
Через вологість. Немає де сушити. Не у всіх є місце на вулиці навіть з своїм будинком .
Я натуралка• 09 ноября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Чи як ви там вище писали…
Вы реально тупая или прикидываетесь? Вы утверждаете, что сейчас нет дефицита и все можно купить, я опровергла это и привела свой пример. Та ладно, я на тупых остро реагирую, так что дискуссия окончена. Идите лучше подлижите автору одно место, какая она мАладец, заказала сушку, она для этого тему и создала, не будем дальше портить ей великий праздник
Попихтю та й годі• 09 ноября 2025
Ответ дляДружная семейка
Нужно инструкцию прочитать.
Не на всех программах оно мятое получается
Барбітта• 09 ноября 2025
Супер! Вітаю
ЯниЯ• 09 ноября 2025
Ответ дляСпасу мир
У меня сушильная машина уже лет 15. Уже забыла, как носилась с постельным, полотенцами, носками и прочей фигнёй, которую нужно расправить сначала, развесить, потом собрать. И так почти каждый день.
Поздравляю, автор, это хорошая и нужная техника👍🏻
Мене мама іноді намагається повчити- ти не хочеш на вулиці розвішати? Я- ні, не хочу, за 17 років вже нарозвішувалася))
ЯниЯ• 09 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Нічого, з неї завжди можна дістати речі, якщо раптом не встигне досушити. Це не пралка.
автор Душка-свекрушка))) • 09 ноября 2025
Ответ дляКурочка
Круто. Бо раніше завжди була проблема, після прання усі курточки зі збитим наповнювачем. Тоді сиджу і руками хоч трохи розминаю
Ответ дляЯ натуралка
Яка ви гидка натура. Йдіть краще шукайте свою дешманську настільну посудомийку. Це ж наскільки в маленькій конурі живете, що навіть немає місця для посудомийки