Сало не люблю• 08 ноября в 23:42

Якщо я запитаю у продавця чи немає книжкових вошей, мене заблокують?

Хочу купити книжку бу, але читала як дівчинка купила теж так з рук книжку, а в ній ці воші були. Боюсь трішки… книжка старенька
Кубик Рубика• 08 ноября в 23:43
Чего?🤣
автор Сало не люблю • 08 ноября в 23:44
Ответ дляКубик Рубика
Чего?🤣
Комашки, що живуть у книгах. Вона придбала по гарній ціні, а довелось викинути їх :(
Кубик Рубика• 08 ноября в 23:44
Ответ дляСало не люблю
Что вы там курите?)
празники не помню• 08 ноября в 23:44
загуглила как выглядят! +1 в копилочку с фобиями))
автор Сало не люблю • 08 ноября в 23:45
Ответ дляпразники не помню
От і я після її допису боюсь купляти((
Кубик Рубика• 08 ноября в 23:45
Ответ дляСало не люблю
Да и вообще, сейчас все в элетронном виде есть, скачайте и читайте
Юлия Ойлатум• 08 ноября в 23:45
Щоб позбутися книжкових вошей, застосуйте фізичні методи (заморожування, вакуумування) та хімічні засоби, а також змініть умови зберігання. Покладіть книги в морозильну камеру, пропилососьте їх або, якщо проблема серйозна, зверніться до фахівців з дезінсекції, які використовують спеціальні інсектициди.
Позитивна• 08 ноября в 23:50
Ответ дляКубик Рубика
Что вы там курите?)
самокрутки из книг с книжными вшами
Кубик Рубика• 08 ноября в 23:50
Ответ дляПозитивна
самокрутки из книг с книжными вшами
Всіх підсаджую• 08 ноября в 23:55
ага видела в тредсе не очень выглядит такое домой тянуть. человек и сам может не знать продавая
Голубая фишка• 08 ноября в 23:55
Йоп, і таке буває?! Ну всьо, блін, це й моя фобія. Загуглила. Тепер, получається, про блошиний ринок забути?
Точная копия плова• 09 ноября в 00:07
закажите наложкой, проверьте на почте
Федорино Горе• 09 ноября в 01:30
Утюгом прогладьте, так при совке делали.
Асталависта бэйби• 09 ноября в 02:12
Окр?)
Ну в морозилку киньте на денек.