Балаболка• Изменено 09 ноября в 01:04
Вперше замовила доставку з Сільпо, аж нервую.
На 1800, доставка 1 грн, а кур´єру щось даєте 20-50грн?
Железобетон• 09 ноября в 01:07
Замовляю з Фоззі, ніколи нічого не даю. Частіше оплата картою. По суті, він на такій же роботі, як касир супермаркету і жіночка, яка складала вам ваше замовлення - ви ж їм не даєте грошей зверху
Балаболка
• 09 ноября в 01:07
Ответ дляТелефон Рубика
Может ему еще отс.. ть?
Ну якщо у вас такий воскресний настрій
Балаболка
• 09 ноября в 01:08
Ответ дляЖелезобетон
Мені завжди якось невдобно, коли прям в квартиру щось приносять, хочеться віддячити.
Безсовісна кума• 09 ноября в 01:09
Ответ дляТелефон Рубика
Может ему еще отс.. ть?
Ну а шо, мужик весь день в запаре, а тут опа подарок
Безсовісна кума• 09 ноября в 01:10
Ответ дляБалаболка
Ну запросіть, борща насипте, може так і залишиться
Регионщица• 09 ноября в 01:11
Если наличными оплачиваю и остается сдача типа 5-20 грн - обычно говорю чтобы сдачу не искали. Больше нет, не оставляю. Могу только если на этаж без света поднимаются, по человечески просто
Железобетон• 09 ноября в 01:12
Ответ дляБалаболка
Мені до воріт, а не в квартиру - мені все вдобно)) Там бус, в ньому тих замовлень купа, він зупинився, видав мені пакети, дав накладну, побажав гарного дня і через пів секунди його нема. Все вдобно
Корсет_на_шурупах• 09 ноября в 01:12
Я заказывала из Метро. Дала курьеру 50 грн, так как он тянул продукты на 20 кг на 6-ой этаж. В ином случае не дала бы.
Балаболка
• 09 ноября в 01:13
Ответ дляБезсовісна кума
Та куди ж мені їх стільки, солить?!🤣
Весела моль• 09 ноября в 01:15
раньше нет. сейчас даю 50 грн.
он тащит без электрики на мой этаж.
Железобетон• 09 ноября в 01:19
Ответ дляВесела моль
раньше нет. сейчас даю 50 грн.
он тащит без электрики на мой этаж.
Ну, так, мабуть, і я б давала дійсно
Балаболка
• 09 ноября в 01:22
Називається захотіла чіпси і солодкого, йти лінь сьогодні кудись, а там вже заради доставки довелось набрати під 10 кг товару, нє, ну все звичайно потрібне, але трохи незаплановане.
Железобетон• 09 ноября в 01:26
Ответ дляБалаболка
На 1800
А ви ласунка)))
Балаболка
• 09 ноября в 01:27
Ответ дляЖелезобетон
На 1800
А ви ласунка)))
Вже все підряд в хід пішло, від грибів до шампуня😆
Біток чи ефір?• 09 ноября в 01:29
Після доставки у вас додаток запитає чи бажаєте лишити чайові, вирішите
Железобетон• 09 ноября в 01:31
Ответ дляБалаболка
Нє, не хочу я таких дорогих чипсів
Блиск думки• 09 ноября в 01:32
Заказываю больше года, жалею , что раньше не начала.
Оплата картой , часто курьеру даю чаевые в приложении. 50 грн.
Вапщета• 09 ноября в 02:28
я даю курьеру на чай до 20 грн, живу в доме без лифта.
сочувствую, что им приходится целыми днями бегать с кульками, это довольно тяжело физически
Раз одела не бу• 09 ноября в 07:20
Обязательно проверяйте всё по списку при курьере ! У меня так стырили 2 единицы товара . Я сразу не проверила, потом звонила, сказали ’сами виноваты’ .
Ненька наша• 09 ноября в 07:31
Сільпо замовляю постійно, не переживайте
Чайові за бажанням, я даю по 50грн
Ms. Скромность• 09 ноября в 09:30
Автор, не переживайте. Я замоаляю доставку АТБ або Фоззі вже два роки. Забула що таке магазин і перти ті сумки додому. Хлопці занесли в квартиру, красота. В мене п´ятий поверх, зазвичай якщо фоззі і оплата готівкою, то даю кур´єру на 20-50 грн більше. АТБ сплата тільки онлайн і доставка там не безкоштовна, то тоді нічого не даю.
Руда ліса• 09 ноября в 10:39
Ответ дляРаз одела не бу
Нам повертають суму бонусами. Відразу телефонуємо і залишаємо скаргу