Гола з конопель• 16 октября в 09:21

Порадьте захоплюючу книжку для 12-річки, дівчинки

Знаю, що Коти-вояки прочитала, пару років тому, які зараз інтереси - не знаю.
Викасикрет• 16 октября в 09:25
Як ви не знаєте інтереси, то сторонні люди в курсі?
Пилосмок працює• 16 октября в 09:27
Автор, можна радити від простих підліткових романів до триллерів.
Моя в такому віці про серійників та SF читає.
Кожному своє.
Акукарача• 16 октября в 09:30
Енн із Зелених Дахів
Полліанна
автор Гола з конопель • 16 октября в 09:30
Ответ дляПилосмок працює
Кожному своє.
Про серійників не піде, а SF можете щось підказати?
автор Гола з конопель • 16 октября в 09:32
Ответ дляАкукарача
Енн із Зелених Дахів
Полліанна
Дякую. Звучить мило. Поліанна мабуть прочитана, то в 5-му класі зараз проходять. А Енн - варіант
Коварная Зая• 16 октября в 09:39
Енн з зелених дахів дивилась серіал, дуже сподобався, для підлітків в самий раз
Акукарача• 16 октября в 09:50
Ответ дляКоварная Зая
Только 1985 года. Новый от Нетфликс - много переврали, мне не понравился.
Пилосмок працює• 16 октября в 09:51
Ответ дляГола з конопель
З легкого SF чи постапокаліпс.
Азімов. Розпочинати з оповідань, щоб виїхати у світ, який створив автор .
З останнього , це все серії по 3 книги ( остння вроді, 6 чи 7, ще не читали все ). Назви вказала перших книг із серій. Захоплюючі романи про підлітів з нальотом легкої SF.

Серія Темні уми
Александра Бракен

Серія Фобос Віктор Діксен

Серія Тести Джоель Сарбонно

Анна Беннінг Вихор серія

Руйнівниця серія. Арвен Еліс Дейтон.

5- та хвиля Рік Янсі. Це трилорія, бачила фільм по першій частині.

Касс Морган Місія 100. По цьому є серіал.

Дж.Арментраут серія Лекс. Перша книга Обсидіан .
nabludatel• 16 октября в 10:06
Локвуд і Ко
Ворую вкусняшки• 16 октября в 10:21
Часодії
Лунастри
Таймлесс
Локвуд і ко
Дуболом• 16 октября в 12:25
Гаррі Поттер
автор Гола з конопель • 16 октября в 14:32
Всім дякую за підказки
автор Гола з конопель • 16 октября в 14:33
Ответ дляПилосмок працює
З легкого SF чи постапокаліпс.

Серія Темні уми
Александра Бракен

Серія Фобос Віктор Діксен

Серія Тести Джоель Сарбонно

Анна Беннінг Вихор серія

Руйнівниця серія. Арвен Еліс Дейтон.

Дякую ❤️
А Голодні ігри читала? Сподобалося?
Пасти Ла• 16 октября в 15:34
Локвуд і ко та Бартімеус Страуда. Персі Джексон основна серія, решта слабші. Вище радили Щербу, багатьом ніби подобається, моїй взагалі не зайшла, мені теж, хоч люблю таке почитати. Мандрівний замок та серію про Крестомансі від Діани Джонс, якщо сподобалось аніме, то точно зайде (книга мені особисто значно класніше аніме і з іншими акцентами). Це з того, що закінчене. Було ще щось, що подобалось, треба пригадати, але там решта вся була в процесі, то ж поки дочекатись продовження, все забувається
Мочалкин блюз• 20 октября в 11:35
Філіпп Пулман Темні матерії