Невгамовна сила• 09 ноября в 11:52

Постійно відчуваю клубок у горлі, ніби щось застрягло, хто мав таке?

Куди звертались, що робили? Підкажіть будь ласка.
Скромняшка• 09 ноября в 11:52
нерви, щитовидка
Дівчина Гілмор• 09 ноября в 11:54
В мене це була щитовидка. І гольфи не могла носити
Обнимашкина• 09 ноября в 11:55
Нервы, щитовидка, рефлюкс
Кидстаффовна• 09 ноября в 12:05
УЗИ щитовитки сделайте
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября в 12:06
В подруги це було через щитовидку.
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 ноября в 12:07
В мене невротичного характеру, гастро та щітовідка норм.
ОдинРазНадетое• 09 ноября в 12:08
До лора сходіть, може у вас пробки в мигдаликах.
Говорю відверто• 09 ноября в 12:11
Автор, это или щитовидка (здесь только анализы покажут) или нервы. Если нервы, то мне очень помогло пение (дома пою когда одна, убираю или готовлю) и в лесу прокричаться (иногда машиной выезжаю погулять), дыхание по квпдрату при стрессе, и выписывать негатив на бумагу (злость, страх), когда накрывает. Не шучу. У невролога была, таблетки пила, но до фени. А это то, что реально помогает.
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 ноября в 12:19
Ответ дляГоворю відверто
Просто виписати емоції? А потім що з тим листом,порвати? Співати не дають рідні,в сама вдома рідко
Сільський ансамбль• 09 ноября в 12:20
Была опухоль.К лору.
Ishoy• 09 ноября в 12:23
Задам неочевидный вопрос? Вы в горло себе заглядывали? Может у Вас банальные пробки в горле
Бесбардак• 09 ноября в 12:23
Дивилася в ютубі чимало лікарів-ендокринодогів, то з їх слів, люди, які приходять з кормом в горлі найчастіше не мають проблем зі щітовидкою. І найчастіше це нервове. І вузли в щітовидці - вони завжди є і з ними нічого не роблять. Вони не лікуються, це просто така структура залози.
Звоночек• 09 ноября в 12:26
У мамы Зоб был, проблема с щитовидкой
Фима Собак• 09 ноября в 12:53
Срочатку лор та ендокринолог, якщо нічого, то вам до психіатра