Пускаю бісики• 09 ноября 2025
Ви можете. Хочу цю шубку, знайдіть що це за бренд
Знайшла схожу в Зарі, але це не вона по моєму . Хочу саме білосніжну
Сито для думок• 09 ноября 2025
Ответ дляПускаю бісики
В якому сенсі?))
Белый цвет вообще мало кому идет. Особенно славянкам.
Пускаю бісики
• 09 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
А ну ясно
Пускаю бісики
• 09 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
Зря смеетесь
Слухайте, ну от хто ви такі щоб комусь робити якісь дивні зауваження про колір, фасон, зря я сміюсь чи не зря, я вас запитувала чи піде мені колір?
Сито для думок• 09 ноября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Вы тему создали? Что вам не нравится? Я что лично к вам пришла говорить, что вам делать? Вы можете просто проигнорить мой текст и все. Че вы заводитесь? Я говорю так как есть, между прочим дельный совет. Где тут написано, что я не имею права этого сделать? Я вас не оскорбляла, не унижала, что не так?
Кофе в лобби• 09 ноября 2025
не підкажу.
але я сьогодні міряла кілька штук таких. я в них просто я бочка. просто гігантська куля на ніжках. (я худа, розмір 46).
і вони всі з поліестеру. ні тепла, ні краси, тільки іскрити будеш і волосся дибки стоятиме.