осень харашо• 09 ноября в 19:27
Жар в горлі, але не застуда- клімаксу ознаки?
Останнім часом бувають такі стани, ніби горло горить, але температури немає. Сьогодні в будинку холодно, а я в футболці, бо «немає чим дихати» ( чоловік в худі і халаті).
Це такі ознаки того клімаксу?)))
Самохвалова• 09 ноября в 20:00
Можливо у вас щось специфічне, але перший раз чую, щоб при клімаксі жар був в горлі.
А я кумедна• 09 ноября в 20:34
У меня иногда стала появляться отдышка и жарко становиться, открываю окна, как нечем дышать
Тоже думаю может климакс, мне 45