Моська-слон• 27 октября в 23:57
В дитини пневмонія, аб пʼєм, температура вже в нормі,кашель не стає продуктивний
Робимо інгаляції пульмікортом , аб від вчора приймаємо , температури нема вже від вчора , пульмікортом десь 4 дні дихаємо, кашель як був сухий так і є, геть нема мокроти
Лікар каже замість пульмікорта сальбутамолом подихати в балончику
Кашлі то наша вічна тема і останнім часом саме такі сухі противні
Хто з таким стикався, що допомогло ? Буду вдячна за поради
Моська-слон
• 28 октября в 00:02
Ответ дляМию вікна у мороз
Достаточно пьете, что доктор говорит?
Постійно ношу йому щось пити , сьогодні і на вулиці погуляли
Лікар каже подихати іншим препаратом , дивується , що пульмікорт не допомагає, але це вже не перший раз
Я все переживала , щоб не було астматичного компоненту
Але до цього весною робили пару разів обстеження , то ніби як лікарів нічого не насторожило тоді , але це ж таке
А тут чи перемерз чи вірус якийсь підчепив і пневмонія пішла , тяжко мені з цими кашлями , весь час дуже хвилююсь за нього
Мию вікна у мороз• 28 октября в 00:02
Выздоравливайте, помню ещё на животе старалась спать. И много тёплого питья
Моська-слон
• 28 октября в 00:10
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую вам
Петриківна• 28 октября в 00:22
Автор, а лікар ще щось чує в бронхах? Може кашель непродуктивний не тому, що там густе мокротиння, а через те, що слиз з носоглотки стікає по задній стінці.
Моська-слон
• 28 октября в 00:22
Ответ дляПетриківна
Нема соплів
буреЛОМКА• 28 октября в 01:22
В нас такий кашель був,змінили аб,бо теж не переходив в продуктивний,ще 2 сіропи,обовʼязкове провітрювання і багато пиття.
Одні думки• 28 октября в 09:03
А что кроме пульмикорта назначали? Муколитики какие-тт есть в назначениях? И причём здесь сальбутамол? У ребенка абстракция добавилась или астма?
Моя переболела пневмонией. Первые 7 дней был назначен лазолван в таблетках.
Одні думки• 28 октября в 09:05
Ответ дляМоська-слон
Сейчас вирусная пневмония гуляет.
Моська-слон
• 28 октября в 23:43
Ответ дляОдні думки
Аб, пульмікорт і ентерожеомина
Сьогодні трохи став продуктивним кашель , то сказав ще пару днів подихати і тоді пропити ще щось типу амброксолу
Як пролікуємось бронхомунал місяць треба пропити