Разгуляшка• 10 ноября в 08:39
Де купити теплі лосини на високий зріст?
На розетці замовила - короткі. Тему - кажуть теж короткі приїзжають. Можливо хтось підкаже ?
Разгуляшка
• 10 ноября в 08:54
Ответ дляСнідаю авокадо
Який зріст? Я в діадіа купляла, 175см мені не короткі
Дякую, у мене 180
Спробую
Детские_Будут?• 10 ноября в 09:02
только не смейтесь, я тоже 180 и все короткое, заказала себе такие Я щойно знайшов це на AliExpress: грн.1,978.80 | Figure Fleece Girls Ice Skating Trousers Roller Skater Children Adult Full Black Pants Solid Color
уже получила они классные, и теплые и не сползают (у меня это тоже частая проблема) вот думаю что делать с низом, который на конек натягивается, просто обрезать или пусть будет
а те, что короткие приезжали, если они в остальном норм, то я их с гетрами ношу)) к кроссам в самый раз
Разгуляшка
• 10 ноября в 09:05
Ответ дляДетские_Будут?
Спасибо
Пліснявілий сир• 10 ноября в 10:45
Я тої зими брала у цього продавця, саме ці лосіни. В мене 178 зріст і розмір великий (58), тож ще й в ширину потягнулися добре. Коротше, я їх можу на груди натягнути)) але мене це влаштовує, що такі високі - одягаю з дитиною гуляти біля двору
Разгуляшка
• 10 ноября в 12:47
Ответ дляПліснявілий сир
Дякую
мегамоСГ• 10 ноября в 18:03
Ласточку беріть. Тягнеться у всі боки, теплюще!), носиться нормально, ціна демократична