Чучало яблуні• 10 ноября в 15:43

Тема про подругу навіяла

Я тут раніше писала про тіпа подружку (ми закордоном) яка весь час критикувала мою зовнішність. З дівчатами ми дійшли висновку, що я невпевнена, треба працювати над собою, і зменшити спілкування з нею.
Я зменшила, перестала дзвонити, вона дзвонила, потім рідше і рідше
Декілька разів я ввдподіаала вона починала якесь ниття що я її ігнорую, вона сумує і мабуть я зрадила її знайшла іншу дівчину.
Це мене дратувало, я казала хочеш поговорити говори, не хочеш - в мене нема ресурсу це вислуховувати
Ось подзвонила вона запросила на день народження до своєї дитини, я все не могла пригадати, я зайнята у той день а що саме не памʼятаю. Кажу прийду додому - подивлюсь в записничок. Короче я подивилась я зайнята, пишу їй смс Соррі зайнята. І вона відповідає «ти що серйозно? Це тобі важливіше ніж я? На все зрозуміло з тобою»
Це вже не вперше, вона раніше ображалася що мені треба додому собаку вигулювати, каже тобі що собака важливіше ніж я?
Я заблокувала її вчора, але тепер думаю може треба було пояснити чому.
автор Чучало яблуні • 10 ноября в 15:44
Я вже давно хотіла перестати з нею спілкуватися, дуже багато чого мені в ній не подобається.
Дорожити цими стосунками не має сенсу, ми не близькі люди які пройшли разом через багато чого
Брехушечка• 10 ноября в 15:45
Какой то детский сад, думаю в этом случае не нужно объяснять,что дела самого человека для него важнее дел чужого
автор Чучало яблуні • 10 ноября в 15:50
Ответ дляБрехушечка
Ну вот и я думаю, ну дикость просто
Конечно мне моя собака важнее, которая сидела дома целый день сама, и ей элементарно надо пописать

Не буду ничего тогда объяснять.
Аноним_1857• 10 ноября в 21:53
Ответ дляЧучало яблуні
Ну вот и я думаю, ну дикость просто

Не буду ничего тогда объяснять.
Як власниця кота, розумію вас.. Дійсно своя тварина важливіша за чужу людину. Дивна подруга і дивні у неї порівняння