Забризкана водою• 10 ноября в 21:44
Велмарт, Вишняківська, Київ - питання про готову їжу
Хто живе поряд, порекомендуйте щось м´ясне, будь ласка! Їхатиму в гості, але на випадок відключення світла хочу купити щось готове окрім солодкого, бо у людини електрична плита. І чи можна там купити гарячий чай?
Забризкана водою
• 10 ноября в 21:49
Ответ дляОченьценная
курицу гриль купите
Дякую! 🌹 Якраз думала про стегна гриль, але не знала, чи є таке у Велмарті.
Божа кульбабка• 10 ноября в 21:53
Повно в том Велмарті кулінарії, та випічки. Уся непогано виглядає (включно заморозка допьок), але я не куштувала ніколи. Не було необхідності.
Забризкана водою
• 10 ноября в 21:56
Ответ дляБожа кульбабка
Дякую за відповідь) Мені важливі рекомендації щодо страв, які їли, бо ми плануємо це їсти)
Забризкана водою
• 10 ноября в 23:03
Ответ дляТрамвайGirl
Краще в гості не йдіть, ніж таке нести.
Дякую за пораду. А яке нести? Порадьте, якщо Ви на Вишняківській, бо мені більше ніде купити готову їжу буде.
ТрамвайGirl• 10 ноября в 23:23
Ответ дляЗабризкана водою
Ну не знаю, краще вже пару піц з піцерії або суші з Егерзунду, пляшку шампанського та щось солоденьке, бо якось в гості з кулінарією не дуже…
Забризкана водою
• 10 ноября в 23:29
Ответ дляТрамвайGirl
Мене цікавить саме м´ясна готова їжа з придбанням на вказаній вулиці, або поблизу, бо я з іншого кінця міста і їду лише на годину. Піцца чи суші не підходять. Солодке буде, алкоголь не вживають.
Божа кульбабка• 11 ноября в 08:09
Ответ дляЗабризкана водою
Eгеровська власна кулінарія, включно суші асортимент Увага, щоб виробник був Егер а не будь якийінший.. Якщо піца то Домінос. Можливо перши та основні други страви з Пузатої Хати, але з обережністю, треба дивитись та спробувати.
Забризкана водою
• 11 ноября в 20:39
Ответ дляБожа кульбабка
Дякую. З борошном нічого не підходить, суші, на жаль, теж підходять лише для частини родини. Думаю, курка гриль підійде для всіх. Плюс овочі свіжі й фрукти, це вже на місці розберуся. Головне, щоб хоч вода була, коли приїду. А ще б чай гарячий десь поблизу...