Смешнюча• 11 ноября в 00:22

Завтра світла не буде 14 годин. Оце кайф. Слів немає. Холодильник шкода

Ви вже бачили на завтра графіки ? Кайф еге ж ?
Я только за!• 11 ноября в 10:01
Ответ дляМюллерная
Нам дали на 3 години раніше, може і вам повезе.
Может. Но пока раньше только отключают. А в воскресенье вообще забыли включить
Prervana• 11 ноября в 10:09
Ответ дляЯ только за!
Как это организовать, если дома ребёнок на дистанционке?
Масса вариантов)
Мюллерная• 11 ноября в 10:17
Ответ дляPrervana
Масса вариантов)
Голодный подросток сорвет все замки)
Prervana• 11 ноября в 10:18
Ответ дляМюллерная
Голодный подросток сорвет все замки)
Оставлять подножный корм на коврике😆
как тебе такое илон маск• 11 ноября в 10:22
Ответ дляТрусиковед
А если не есть и не пить,то и туалет не понадобится
Ну в туалет можно и напомацки)))
Коренная киевлянка• 11 ноября в 10:29
Ответ дляВиннипуховна
у мене в 2022 одного разу світла не було 36 годин . нічо не сталось
Одного разу,а в нас не буде до квітня кожен день
Виннипуховна• 11 ноября в 10:33
Ответ дляКоренная киевлянка
в Україні повномасштабне вторгення, десь краще, десь гірше, десь взагалі не межі виживання.
їдьте у ті місця, де обставини кращі, ніж ваші, тим паче, попереду зима
Коренная киевлянка• 11 ноября в 10:34
Ответ дляВиннипуховна
А чего это вы мне указываете куда мне ехать с родного города?Может нужно было укреплать ТЭС ,а не ВОРОВАТЬ ДЕНЬГИ???ПОЗОРИЩЕ!!!
Сегодня сержусь• 11 ноября в 10:35
У нас сократили. Должно было не быть 14, на сейчас 10,5
Мюллерная• 11 ноября в 10:41
Ответ дляВиннипуховна
Де ви такі розумні беретесь?)
Радужная форель• 11 ноября в 10:49
Ответ дляРадикальная
В мене на балконі все, там 7°С
Морозилка тягне,менше 13 не опускається.
Как на балконе может быть +7?У нас даже в лютый мороз столько не бывает.Он у вас не застеклен а на улице уже очень холодно?Потому что у нас сегодня +17 ,на балконе и в квартире пекло просто
Ангел-предохранитель• 11 ноября в 11:33
Ответ дляАлина-eb61
с 14 го
Что с 14-го? У всей Украины с 14-го свет отключали?
вам вырубала в 14-ом эл-во русня?
Однозначно• 11 ноября в 11:40
Ответ дляНепонятно
Його що, підряд 14 годин не буде чи що? Що з вашим холодильником станеться такого?
з західної?)) в Києві підряд 14 годин це норма, на минулому тижні, в мене світла не було 23 години з розривом в 1- хвилин і весь будинок на електриці. зараз читає, що наш президент не в курсі такої схеми по енергетиці і диву даюся, а шо так можна? точніше-скільки можна
Однозначно• 11 ноября в 11:42
Ответ дляКоренная киевлянка
ви що таке казати. вам і нам сказали-їдтье. хоча я скажу-хай вона їде і там втирає, як у нас все добре чи погано, але треба терпіти. а чого я маю терпіти, якщо кошти буди виділені на захист?
Софія -6908• 11 ноября в 11:59
Удалено администрацией...
Десь так, але...• 11 ноября в 12:11
Ответ дляРадужная форель
Даже в помещении без отопления сейчас очень холодно. Вот у меня на работе вчера. На градус холодней, чем днём на улице было.
Непонятно• 11 ноября в 12:37
Ответ дляОднозначно
Не брешіть будь ласка. Я з Києва і чудово бачу як нам і вимикають пізніше, і вмикають трохи раніше. Там де вчора ставили 7 годин підряд - сьогодні змінили на 4 години вимкнення.

Напишіть свою групу, подивимося на оф каналі коли ж то у вас булио 14 годин вимкнено, казкарка ви наша.
Непонятно• 11 ноября в 12:37
Ответ дляЛюблю порядок
У нас вчора не було 8, потім 2 було і знову не було до пізньої ночі.
Але коли увімкнули - напруга була настільки мала, що техніка не працювала і холодильник пищав наче відчинений.
Сьогодні по графіку 7,5 немає /3 є/4 немає. Але графік міняється кілька разів на день. І вимкнули на пів години раніше.
Це де?
Чорт і Шо• 11 ноября в 12:48
Чому ниємо? Терпимо. Як зайдеш в якусь тему на рахунок перемовин, так всі незламні і потужні. І це ще газ гн*ди не вирубили
Чорт і Шо• 11 ноября в 12:49
Ответ дляВиннипуховна
Дасте гроші на оренду хоча б?
Однозначно• 11 ноября в 12:54
Ответ дляНепонятно

а ви не замітили що вчора вимкнення були не по графіку, лише увечері вони стабілізувалися? а що я буду вам доказувати-що від цього зміниться. ще буду виправдовуватися, офігеть і перед ким, людиною яка з першого повідомлення вдається до принижень співрозмовника. перед спілкуванням-попрацюйте для початку над підвищенням нтелекту і етики
Аноним_• 11 ноября в 14:15
Ответ дляСкажений гудзик
кто хотел - вопрос решим. я свой поменяла два года назад чисто из этих соображений
Не у всіх є гроші на нову техніку, в нас наприклад холодильник ще радянський, йому років 50.
Радикальная• 11 ноября в 16:53
Ответ дляРадужная форель
У меня два балкона.Один застеклён,второй нет.Вот на незастекленном все и хранится.На нем +7,потому что фактически это улица и есть.
В квартире выше 22 не подымается,я регулирую температуру.
Радужная форель• 11 ноября в 17:56
Ответ дляРадикальная
У нас ещё на улице теплая осень.+7 у нас бывает разве что после НГ
всемВсёИмного• 11 ноября в 18:37
Ответ дляЭта_Шикарна)
З холодильником нічого не трапиться.
Звісно, якщо не перевіряти кожні 10 хвилин, чи не народилося в ньому щось новеньке
Я винаймаю житло. Тут не дуже давній холодильник. Але після вимкнень світла починає працювати як трактор. Хвилююсь, щоб не накрився.
Непонятно• 11 ноября в 22:07
Ответ дляОднозначно
Зміни були, але не враховуючи блекаута з місяць тому жодного разу поки не було поки відключень по 14 годин поспіль, не брешіть будь ласка.
Ви навіть групу боїтеся назвати, чудово знаєте що Вмикач кожне вимкнення фіксує і можна перевірити.
Десь так, але...• 11 ноября в 23:03
Ответ дляРадужная форель
Вы не в Украине?
Радужная форель• 11 ноября в 23:21
Ответ дляДесь так, але...
Вы не в Украине?
Украина.Юг .
Виннипуховна• 14 ноября в 09:52
Ответ дляЧорт і Шо
Дасте гроші на оренду хоча б?
дала б житло, але живуть дві сім´ї,
подруга нещодавно виїхала із Сум, трималась до останнього