Смешнюча• 11 ноября 2025

Завтра світла не буде 14 годин. Оце кайф. Слів немає. Холодильник шкода

Ви вже бачили на завтра графіки ? Кайф еге ж ?
Я только за!• 11 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Нам дали на 3 години раніше, може і вам повезе.
Может. Но пока раньше только отключают. А в воскресенье вообще забыли включить
Prervana• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
Как это организовать, если дома ребёнок на дистанционке?
Масса вариантов)
Мюллерная• 11 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Масса вариантов)
Голодный подросток сорвет все замки)
Prervana• 11 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Голодный подросток сорвет все замки)
Оставлять подножный корм на коврике😆
как тебе такое илон маск• 11 ноября 2025
Ответ дляТрусиковед
А если не есть и не пить,то и туалет не понадобится
Ну в туалет можно и напомацки)))
Коренная киевлянка• 11 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
у мене в 2022 одного разу світла не було 36 годин . нічо не сталось
Одного разу,а в нас не буде до квітня кожен день
Виннипуховна• 11 ноября 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
в Україні повномасштабне вторгення, десь краще, десь гірше, десь взагалі не межі виживання.
їдьте у ті місця, де обставини кращі, ніж ваші, тим паче, попереду зима
Коренная киевлянка• 11 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
А чего это вы мне указываете куда мне ехать с родного города?Может нужно было укреплать ТЭС ,а не ВОРОВАТЬ ДЕНЬГИ???ПОЗОРИЩЕ!!!
Сегодня сержусь• 11 ноября 2025
У нас сократили. Должно было не быть 14, на сейчас 10,5
Мюллерная• 11 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Де ви такі розумні беретесь?)
Радужная форель• 11 ноября 2025
Ответ дляРадикальная
В мене на балконі все, там 7°С
Морозилка тягне,менше 13 не опускається.
Как на балконе может быть +7?У нас даже в лютый мороз столько не бывает.Он у вас не застеклен а на улице уже очень холодно?Потому что у нас сегодня +17 ,на балконе и в квартире пекло просто
Ангел-предохранитель• 11 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
с 14 го
Что с 14-го? У всей Украины с 14-го свет отключали?
вам вырубала в 14-ом эл-во русня?
Однозначно• 11 ноября 2025
Ответ дляНепонятно
Його що, підряд 14 годин не буде чи що? Що з вашим холодильником станеться такого?
з західної?)) в Києві підряд 14 годин це норма, на минулому тижні, в мене світла не було 23 години з розривом в 1- хвилин і весь будинок на електриці. зараз читає, що наш президент не в курсі такої схеми по енергетиці і диву даюся, а шо так можна? точніше-скільки можна
Однозначно• 11 ноября 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
ви що таке казати. вам і нам сказали-їдтье. хоча я скажу-хай вона їде і там втирає, як у нас все добре чи погано, але треба терпіти. а чого я маю терпіти, якщо кошти буди виділені на захист?
Софія -6908• 11 ноября 2025
Удалено администрацией...
Десь так, але...• 11 ноября 2025
Ответ дляРадужная форель
Даже в помещении без отопления сейчас очень холодно. Вот у меня на работе вчера. На градус холодней, чем днём на улице было.
Непонятно• 11 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Не брешіть будь ласка. Я з Києва і чудово бачу як нам і вимикають пізніше, і вмикають трохи раніше. Там де вчора ставили 7 годин підряд - сьогодні змінили на 4 години вимкнення.

Напишіть свою групу, подивимося на оф каналі коли ж то у вас булио 14 годин вимкнено, казкарка ви наша.
Непонятно• 11 ноября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
У нас вчора не було 8, потім 2 було і знову не було до пізньої ночі.
Але коли увімкнули - напруга була настільки мала, що техніка не працювала і холодильник пищав наче відчинений.
Сьогодні по графіку 7,5 немає /3 є/4 немає. Але графік міняється кілька разів на день. І вимкнули на пів години раніше.
Це де?
Чорт і Шо• 11 ноября 2025
Чому ниємо? Терпимо. Як зайдеш в якусь тему на рахунок перемовин, так всі незламні і потужні. І це ще газ гн*ди не вирубили
Чорт і Шо• 11 ноября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Дасте гроші на оренду хоча б?
Однозначно• 11 ноября 2025
Ответ дляНепонятно

а ви не замітили що вчора вимкнення були не по графіку, лише увечері вони стабілізувалися? а що я буду вам доказувати-що від цього зміниться. ще буду виправдовуватися, офігеть і перед ким, людиною яка з першого повідомлення вдається до принижень співрозмовника. перед спілкуванням-попрацюйте для початку над підвищенням нтелекту і етики
Аноним_• 11 ноября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
кто хотел - вопрос решим. я свой поменяла два года назад чисто из этих соображений
Не у всіх є гроші на нову техніку, в нас наприклад холодильник ще радянський, йому років 50.
Радикальная• 11 ноября 2025
Ответ дляРадужная форель
У меня два балкона.Один застеклён,второй нет.Вот на незастекленном все и хранится.На нем +7,потому что фактически это улица и есть.
В квартире выше 22 не подымается,я регулирую температуру.
Радужная форель• 11 ноября 2025
Ответ дляРадикальная
У нас ещё на улице теплая осень.+7 у нас бывает разве что после НГ
всемВсёИмного• 11 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
З холодильником нічого не трапиться.
Звісно, якщо не перевіряти кожні 10 хвилин, чи не народилося в ньому щось новеньке
Я винаймаю житло. Тут не дуже давній холодильник. Але після вимкнень світла починає працювати як трактор. Хвилююсь, щоб не накрився.
Непонятно• 11 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Зміни були, але не враховуючи блекаута з місяць тому жодного разу поки не було поки відключень по 14 годин поспіль, не брешіть будь ласка.
Ви навіть групу боїтеся назвати, чудово знаєте що Вмикач кожне вимкнення фіксує і можна перевірити.
Десь так, але...• 11 ноября 2025
Ответ дляРадужная форель
Вы не в Украине?
Радужная форель• 11 ноября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Вы не в Украине?
Украина.Юг .
Виннипуховна• 14 ноября 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Дасте гроші на оренду хоча б?
дала б житло, але живуть дві сім´ї,
подруга нещодавно виїхала із Сум, трималась до останнього