Бабка-ежика• 11 ноября в 09:00
Сіль у ванні справді допомагає для зняття напруги?
Лиса Патрикевна• 11 ноября в 09:02
Ціна питання 5 грн. Спробуйте
Я обожнюю ванну з сіллю. Розслабляє
буреЛОМКА• 11 ноября в 09:07
Ответ длякогдадеЦкие
Так, а ще краще сіль з магнієм - епсом або той же Бішофіт
И Бифрена туда досыпать))
Пушка заряджена• 11 ноября в 09:14
Я стала купляти ароматизовану сіль, вона ще піниться і в душі себе скрабити. Не знаю, як там розслаблює, але настрій точно піднімає і шкіра гладенька. Накупила різних смаків і тепер без цього не уявляю ( ніжки точно стали мʼякі).
Летала_НаМетле• 11 ноября в 09:34
Расслабляет теплач вода, если отсыпаться сухой солью не расслабит.
Файна цьоця• 11 ноября в 10:40
мне важно, чтоб пахло какой то мятой, эвкалиптом, короче как в лесу. поэтому я беру соль с такими ароматами и реально за часик в ванной очень хорошо расслабляюсь именно от того, что пахнет приятно и лежишь в теплой воде