Найщасливіша• Изменено 11 ноября в 14:10

Чи заступник міністра ОЗ норм заробляє?

Я вже викидала схожі фото цієї пари, тему не можу знайти.
Вона блогер, лікар, феміністка і часом чоловік на її фоні як смішливий хлопчик, не чоловік, але дізналась про його посаду. Здивувалась
Що думаєте, є стержень у цього чоловіка?

ОЗ- охорони здоровʼя
І вона пише, що батрачить як ішак і заробляє на всі хотєлкі, нянь, машину, косметологів - сама
Мамаша в бигудях• 11 ноября в 14:13
В заступника міністра у вільному доступі є декларація про доходи. Там можете подивитись, який в нього і в неї дохід
из желе я• 11 ноября в 14:18
Тьфу яке слізьке
автор Найщасливіша • 11 ноября в 14:20
Ответ дляМамаша в бигудях
Тільки за 2024 рік знайшла
Дві квартири, машина, рахунки в різних банках
Домовенок Кузя• 11 ноября в 14:21
Какие колхозные фоточки...
Почему они сидят в одежде на постели? Что за ёлка у изголовья не застеленной кровати?
Что это вообще такое?
П с - что это вообще за сцена из начала порнофильма?
автор Найщасливіша • 11 ноября в 14:21
Ответ дляДомовенок Кузя
Какие колхозные фоточки...
Что это вообще такое?
Ну это фото студийные)
Фото как фото) Но по ее блогу видно, что она пытается быть ближе к народу
Домовенок Кузя• 11 ноября в 14:22
Ответ дляНайщасливіша
Ну это фото студийные)
Уровень студии и клиента сразу понятен
Жена миллионера• 11 ноября в 14:25
Феминистки денег у мужиков не берут. Какая бы она была феминистка , если муж при такой должности.
автор Найщасливіша • 11 ноября в 14:28
Ответ дляЖена миллионера
Я так понимаю она как независимая женщина, сама веде ФОП, только в прошлом году заработок 110.000 грн, плюс свои счета отдельные, как в гривнах так и долларах и это в этом уже сделала гайды, свою клинику онлайн и там заработок уже в разы больше
Хочет иметь подушку безопасности в случае чего

А еще мне так нравится, «мы на съемном жилье, в государственный садик ребенок ходит» а у самих две квартиры в Киеве
Мамаша в бигудях• 11 ноября в 14:30
Ответ дляНайщасливіша

За минулий рік в неї дохід 2 млн. грн. З яких зарплата 1 млн, ФОП - 1 млн (але ФОП по факту може бути 200 тис)
Мамаша в бигудях• 11 ноября в 14:34
Ответ дляНайщасливіша

Ну ще додам щодо квартир: одна квартира - це його спільна часткова власність з мамою, батьком і сестрою
У неї квартира в Ковельському районі разом з її батьками та іншими родичами (у неї тільки 1/5 частина тієї квартири)
маска Ілона• 11 ноября в 14:43
Ответ дляНайщасливіша
Тільки за 2024 рік знайшла
Ви не можете відрізнити заступника міністра від начальника відділу?
маска Ілона• 11 ноября в 14:58
Ответ дляНайщасливіша

Квартири не у них, а дошлюбні, батьківські, там лише частки. І проживають вони безкоштовно в квартирі його родички.
Жена миллионера• 11 ноября в 15:35
Ответ дляНайщасливіша

И съемное жилье небось компенсируют, че ж не жить