Директор Пляжу• 11 ноября в 14:12

Порекомендуйте, будь ласка засіб для волосся

який можна використовувати після миття, який би робив волосся блискучим і гладкми але при цьому б не робив волосся масним. Нещодавно купила праймер, але після його нанесення враження таке, що голову не мила 3 дні мінімум. Завчасно дякую. Можна в принципі в темці поділитися своєми знахідками в косметиці для волосся, які вам сподобалися
Чорнобаївка• 11 ноября в 14:15
Волосся після цього засобу так сяє,що знайома перукар питала ,чим я користувалась.Характеристики:

відновлює волосся по всій його довжині
зміцнює волосяне волокно
доглядає за ослабленим волоссям по всій його довжині
волосся м´яке на дотик
надає волоссю здорового, природного вигляду
Як використовувати:
Нанесіть на вологе, вимите шампунем волосся. Залиште на час, зазначений на упаковці, потім ретельно змийте.
УраганнаЯ• 11 ноября в 14:15
https://beautychic.com.ua/filler-dlya-volos-s-effe... филлер для волос с эффектом ламинирования лучше попробуйте. мне хватает эффекта на несколько моек волос
Чорнобаївка• 11 ноября в 14:17
Ответ дляУраганнаЯ
А ось цей засіб мені не підійшов.Єфект ,як від звичайної маски.
Угги в горошек• 11 ноября в 14:17
Такий купую, в восьмий,або в дев´ятий раз, не пам´ятаю , дуже подобається почитайте в інтернеті .
Не рахую, а вважаю• 11 ноября в 14:18
Купита концентрат молочної кислоти і розвела водою. Спреєм наносила на чисте волосся. Волосся м´якше, зволожене і блискучіше
УраганнаЯ• 11 ноября в 14:19
Ответ дляЧорнобаївка
жаль
ДелиВерка• 11 ноября в 14:22
Блеcтят и гдадкие, но нужно феном сушить
Грушки-яблочки• 11 ноября в 14:31
Вот этот Моррокан ойл, это жидкий спрей, не масло, дает сильный блеск, гладкость и мягкость волос