Мовчу, але хочу• 11 ноября 2025
Плавання крик душі
Ходжу в басейн вчитися із травня місяця і так за цей мене не навчили плавати,навіть різні тренера !
Всі вони вчать правильній техніці під водою ,а я просто не можу під водою задихаюсь ,не вистачає повітря,збиваюсь на пів шляху ,погана координація ,толку нуль просто
Чи можливо знайти місце ,де навчать плавати не під водою ,а над водою,але впевнено триматися на воді?
Мені б цього було цілком ,як достатньо
Сусановна• 12 ноября 2025
Вам надо учиться так, как учат детей. Вначале плавать с дощечками /трубами пенопластовыми. Потом постепенно их отпускать.
Мовчу, але хочу
• 12 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Нащо вам те спортивне плавання?
Беріть пінопластову дощечку і насолоджуйтесь.
Але пів року і не навчитись?
Тут до психолога?
Бо вибачте,і собачка за цей час брасом або кролем поплила б
Але пів року і не навчитись?
Тут до психолога?
Вчать плавати під водою ,а мені потрібно вміти прости не тонути та триматися на воді
Мовчу, але хочу
• 12 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Нащо вам те спортивне плавання?
Але пів року і не навчитись?
Тут до психолога?
Але пів року і не навчитись?
Тут до психолога?
Собакам не треба вчитися плавати ,вони від народження вміють
Мовчу, але хочу
• 12 ноября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
тоді тренер вам навіщо. Тренер нато і тренер щоб правильно вчити плавати-не травматично для хребта. Самі ходіть до бассейну та барахтайтеся. Щось ви недоговорюїте тут. Не розумію як тренера не змогли вас навчити плавати. Ви скільки занять з тренером займалися? З дошечкою плаввати навчилися? щоб ноги не тонули а паралельно голові? А щоб не тонули бажано обличчя горизонтально з ногами.
В мене трабл був перестроїтися вдихати при винирюванні ротом, а не носом. Шия в одну сторону не гнучка. Вдихала завжди на одну- з часом минуло. Шукайте причину- що ви робите нетак-тренераж бачать.
Два рази на тиждень ходила в басейн ,не навчили ,бо я не взмозі плисти під водою ,а вже на половині басейну встаю на ноги ,в мене не було запита ,щоб мене вчити правильному плаванню ,мені просто потрібно плавати над водою та не тонути
Марфа Українівна• 12 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Та спортивним не вміють))
Мовчу, але хочу
• 12 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Та спортивним не вміють))
А я не вмію ,так як собаки
Вітаміни косметика• 13 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
2 рази на тиждень скільки разів у купі. Або ви не слухаєте тренера напроч - що скоріш за все, або ходили разів 6. Ви навіть зараз не почули мене - що нормальне плавання то голова у воді! Якщо для вас то не норма то навіщо ви себе і тренера мучаєте. Ну плеветеж ви до середини бассейну- знач плавати вмієте. Тоді і плавайте так. А швидкість у плаванні стилем уточка не наздобудете.
Марфа Українівна• 13 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
А я не вмію ,так як собаки
І цим способом не вмієте? ((
То дощечка або м*яч чи круг вам товариш.
Мовчу, але хочу
• 13 ноября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
2 рази на тиждень із травня місяця ,якщо я зупиняюсь значить не вмію плавати,якщо це буде була б глибина то куди стати тоді?
Інші люди в басейні плавають із відкритою головою,от мені і так треба тільки на глибині,щоб не тонути ,а триматися у воді
Мовчу, але хочу
• 13 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
І цим способом не вмієте? ((
На глибині не вмію ,а мені потрібно саме на глибині вміти,щоб не боятися впасти та потонути
Марфа Українівна• 13 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви не навчитесь.
Вам до психолога
Мовчу, але хочу
• 13 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Ви не навчитесь.
Вам до психолога
До чого тут психолог взагалі?
Вітаміни косметика• 13 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
нема про що з вами спілкуватися більше- я вам вище вже відповіла. треба вам так- знач плавайте так. Виж тримаєтесь на воді- тренуйтесь далі не мучайте тренера і нас. Тренер не вчить стилю уточка
Мовчу, але хочу
• 13 ноября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
До чого тут качка,запит був триматися на воді на глибині ,навіщо для цього мені зануруватися під воду та мучити себе місяцями
Вітаміни косметика• 13 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
честно вам скажу за пів року не навчитися плаавати то з вами щось не так- ви не чуэте нікого, окрім себе. Не витрачайте кошти, а плавайте як плаваїте- навіщо вам той тренер якщо у вас свій стиль плавання- то так і плавайте. Ось навіщо вам тренер? - щоб що навчив вас стилю якого не існує - так ви цей стиль придумали то вам і запатентувати його треба і навчати. Я гадаю спрос буде
Мовчу, але хочу
• 13 ноября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Бо витрачали час на навчання правильному стилю плавання і по факту не навчили просто плавати та триматися у воді на глибині,бо час витрачений на інше зовсім,що в мене не виходить
Марфа Українівна• 13 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
До чого тут психолог взагалі?
Бо душа ж ваша кричить ) хто так писав?
Не дано вам, автор.
У вас сильні блоки в голові.
Не дано вам, автор.
У вас сильні блоки в голові.
Мовчу, але хочу
• 13 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Бо душа ж ваша кричить ) хто так писав?
Не дано вам, автор.
У вас сильні блоки в голові.
Не дано вам, автор.
У вас сильні блоки в голові.
Дано,просто тренера не ті попадались ,ігнорували мій запит