Мовчу, але хочу• 11 ноября 2025

Плавання крик душі

Ходжу в басейн вчитися із травня місяця і так за цей мене не навчили плавати,навіть різні тренера !
Всі вони вчать правильній техніці під водою ,а я просто не можу під водою задихаюсь ,не вистачає повітря,збиваюсь на пів шляху ,погана координація ,толку нуль просто
Чи можливо знайти місце ,де навчать плавати не під водою ,а над водою,але впевнено триматися на воді?
Мені б цього було цілком ,як достатньо
Метровий сантиметр• 11 ноября 2025
Ответ дляГуби до вух
У Вас панічна атака? Правильно плавати саме під водою, бо пляжний брас і кроль дають навантаження на шию. Навчитеся впевнено триматися на воді, тоді і пляжними стилями оволодієте.
У панянки запит не ’плавати’, а ’не тонути’. Це різні запити. Нафіг їй ’правильні стилі’, якщо її цікавить просто протриматися якийсь час на поверхні.
Безсовісна кума• 11 ноября 2025
Автор: условие 1 - расслабиться
условие -2 поймать угол положения тела относительно воды....
Когда расслабитесь - Вы сразу поймете о чем я говорила...
автор Мовчу, але хочу • 11 ноября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Автор, держаться на воде можно научиться САМОЙ..
1 есть угол под которым тело держится на воде.. его надо уловить и остальное пойдет мягче и эффективнее
2 чтобы уловить п 1, надо быть расслабленной.. А не зажиматься как камень и сразу тонуть...
3 п 1 надо ловить у бортика.. (детям надевают нарукавники) они очень помогают...
4 сначала научитель лежать и держаться руками, потом руки отпускате на секунду... лежите, хватаетесь. НА 2 секунды и так увеличиваете время...
Так,я помітила це місцями
Буду самостійно пробувати ,якщо не знайду підходящого тренера
автор Мовчу, але хочу • 11 ноября 2025
Ответ дляМавка
Моя порада : на невеличкій глибині десь по пояс ,затримайте дихання і просто ляжте на воду і розслабтеся. І все вийде.
Дякую,але і ціль триматися на глибині ,а тренера не навчили цьому
Вітаміни косметика• 11 ноября 2025
над водою це не плавання, а стиль уточка - я так називаю- цьому стилю вчитися з тренером не треба. Навіщо ви себе насилуєте якщо це не ваше.
Я ходжу до бассейну якщо що. + для того щоб дихати під водою треба бути гнучкою. Щоб шия повернулася вдихнути ротом повітря. А для батерфляю треба і тіло щоб не як бревно було. + треба мізки перестроїти що ротом вдих-носом видих.
Безсовісна кума• 11 ноября 2025
По тексту Вы производите впечатление тревожного человека (я ошиблась?) на воде нельзя суетиться, копошиться, нервничать.. -это сразу путь на дно! НА воде вы - медленная, расслабленная, спокойная и ловите каждое микро-погружение таза... Вы почувствуете когда вода вас будет держать.. (тазом это чувствуете!) но когда вы расслабились, когда не копошитесь.. ЛОвите это слегка держась руками за опору...
Метровий сантиметр• 11 ноября 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Як бачите, не лише з немовлятами. Мені роки 3-4 було
Ну, якщо діти є запасні, то можна і так. Старша цілком професійно плаває почавши з нарукавників і маленького басейну. І ви не навчилися плавати (в повному сенсі слова) в 3-4 роки, діти не вміють плавати до 5-6 років без підтримки чи спеціальних засобів. І так, менший зараз теж так ’плаває’. Кидаєш і він ’пливе’. Але ця міфологія про ’кинув і попливли’. Ну борсатись буде, як і всі діти. А 6-річка прекрасно опановує ази в без ’кинув’. Таке аби що ті ’методи’.
Метровий сантиметр• 11 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Хто вас буде вчити на глибині триматися, на глибині пливти треба). Вчіться там, де до дна дістаєте
Потребую апгрейду• 11 ноября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Вам видніше, звісно, але в 7 років я вже перепливала з татом Десну туди і назад (якщо Ви знаєте, яка в ній течія, Ви зрозумієте). Тато був у разі підстраховки.
Безсовісна кума• 11 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Вы когда научитесь правильно лежать в луже.. глубина уже будет не важна.. Медленно, держитесь слегка руками и расслабляетесь и ловите тазом угол когда вода вас держит.. телом запоминаете этот угол и учитесь его удерживать дольше и дольше.. все выйдет! Там не сложно.. если нет паники, спешки, страха, тяжелого тела (зажатого)
Золота орда• 11 ноября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Звідкіль взяли цей ’метод’ взагалі загадка. Воно ’працює’ лише з немовлятами (на інстинктах, і то вони не плавають, а інстинктивно дихання затримують ’. Мене вчили нормально, всіх знайомих вчили нормально, дітей своїх вчила, як треба. І тільки тут читаю цю дичину.
Так, я теж цим методом втопла, навчилася вже доросла але боюся глибини тепер все життя після того втоплення плаваю жабкою на мілкому.
Шалена невинність• 11 ноября 2025
Вспомнилась книга ’Офелия учится плавать’.
Про плавание там не особо много помню, но сюжеты про трах ничё так.
Метровий сантиметр• 11 ноября 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
В 7? Вірю. В 3-4 це не можливо, якщо ви не медичний унікум, діти не плавають і цьому віці. А перепливати з семирічкою десну... Органів опіки таки не було на ваших батьків, вибачте. Там же вир на вирі, втонути разом з ’підстраховкою’
Тюрюнь_Тюнь• 11 ноября 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Пффф… зеаєте, як мене вчили плавати?! Батько зі старшою сестрою ставали на невеликій відстані один від одного, жбурляли мене в воду і допливи до когось із них))
Це типу, крінж, як каже мій син, але плаваю пречудово)
У меня точно также было. Только папа и дядя ставали
Мастер Пис• 11 ноября 2025
Автор, на вашому місті, я би ще сходила на курси ’як правильно розставляти коми між словами’.
Коплю на груди• 11 ноября 2025
Автор, а що вам сам тренер говорить? Чому не виходить? Можливо, ви дуже боїтеся, хвилюєтеся? Напевно, в тренерів є стандартна схема, як вчити. Зазвичай починають з вдих/видих, опановують видих у воду (коли затримане повітря потроху випускаєш, щоб бульки йшли), також вчать, тримаючись з бортик або дощечку, на животі лежати і робити рухи ногами, наче пливеш. Далі вправи з дощечкою, коли тримаєшся за дощечку і пливеш - працюють ноги. Тобто повинна бути так звана схема навчання, план. Далі є ще моменти, коли наче пливеш біля бортика, два гребка, зупинився, тобто для морального спокою цей бортик поруч і можна в будь-який момент схопитися. Іноді тренер ходить з пластиковою паличкою і також можна схопитися при потребі. Ще задала паралонові «макаронини», вони тримають під руки, поки людина не навчиться тримати баланс, тобто зрозуміти суть плавання. І потім вже без них. Ви тренеру поясніть проблему. Бо у вас, певно, є страх. Я вас дуже розумію. Я на велосипеді навчилася їздити далеко за 30 років. Головне, не здаватися.
сЛАдКОежКА• 11 ноября 2025
Меня учил тренер в бассейне ЦСКА. За 3 занятия я уже плавала на максимальной 5метровой глубине.
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую вам велике за слушну пораду!
Гигиенишвили• 12 ноября 2025
я вчилася сама, з головою під воду я не занурююся взагалі ніколи, для мене це дико неприємно, просто до відрази. Але з головою над водою можу плисти довго, поки не заморяться руки так щоб аж не поворухнути. Вам треба зрозуміти принцип, це як їхати на велосипеді - коли зрозумів як то вже не розучишся. Якщо не стидаєтеся купіть нарукавники і плавайте в них, поступово здуваючи. Так ви потроху зрозумієте принцип. Треба як би ’зависнути в воді’, спочатку пробуйте просто триматися на воді, набравши багато повітря і не торкаючись дна, потім пробуйте ворушити руками. Воно само повинно прийти. Головне не пробуйте відразу гребти кудись чи намагатися до чогось доплисти. Вам перш за все треба навчитися розслаблятися і відчути як вода сама тримає вас.
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ дляКоплю на груди
Так я пояснювала,що хочу плавати над водою,а не під нею ,під мені дуже важко і некомфортно
Оскільки я хочу навчитися для себе плавати ,а не на олімпіаду то мені в першу чергу має бути комфортно плавати а не навпаки
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Для мене це не реально під водою,я хочу як більшість людей вміти над водою і триматися на воді
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Так трохи є таке ,тазом ще не відчувала такого
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Так сенс навчитися плавати ,щоб можна було не боятися ,що потону
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Над водою чи під?
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Якось не віриться,що так швидко,може ще зі мною щось явно не так?)
автор Мовчу, але хочу • 12 ноября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Так проблема в тому,що не можу триматися на воді їду на дно просто
Чумацький Шлях• 12 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну попробуйте по собачьи поплавать. Незнаю, что там у вас за тренер, мы детьми просто на мелкоте сначала по собачьи плавали, потом уже на глубину выплывали, никто нас не учил. Под водой легче плавать, вам не надо держать тело, просто греби руками и ногами)
Марфа Українівна• 12 ноября 2025
Нащо вам те спортивне плавання?
Беріть пінопластову дощечку і насолоджуйтесь.
Але пів року і не навчитись?
Тут до психолога?
Бо вибачте,і собачка за цей час брасом або кролем поплила б
Вітаміни косметика• 12 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
тоді тренер вам навіщо. Тренер нато і тренер щоб правильно вчити плавати-не травматично для хребта. Самі ходіть до бассейну та барахтайтеся. Щось ви недоговорюїте тут. Не розумію як тренера не змогли вас навчити плавати. Ви скільки занять з тренером займалися? З дошечкою плаввати навчилися? щоб ноги не тонули а паралельно голові? А щоб не тонули бажано обличчя горизонтально з ногами.
В мене трабл був перестроїтися вдихати при винирюванні ротом, а не носом. Шия в одну сторону не гнучка. Вдихала завжди на одну- з часом минуло. Шукайте причину- що ви робите нетак-тренераж бачать.
Метровий сантиметр• 12 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Сенс навчитись плавати - щоб мати змогу випливти, якщо потрібно. А не створювати собі проблем. Добре що добре, але тягнути через десну семирічну дитину - злочинна недбалість.. Я рада, що все добре, це чудово. Але якщо вам не супроводжувала ’страховка’ у вигляді професійного рятувальника на човні, то з пісні слів не викинеш, це пряме наражання дитини на небезпеку. Ще б Дніпро перепливли.