Сільський ансамбль• Изменено 09 октября в 16:17
Через скільки часу ви навчились вміти плавати?
В мене не виходить абсолютно ніяк, просто падаю у воду і все не пливеться ,не тримаюсь на воді ,не виходять рухи ані ногами ані руками правильно,і із диханням теж шо попало ,я вже просто у відчаї
Інтуїтивно відчуваю та бачу по людям,що це наче легко вміти плавати,а в самої не виходить та дуже важко
Ашотакоя• 09 октября в 16:18
Не пам´ятаю скільки по часу. Але пам´ятаю, що триматись на воді мене вчили лежачи на спині
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:20
Ответ дляMarmu
ідіть в басейн з тренером вчитися, якщо є бажання. я на воді трималася, але не могла довго пливти. там поставили техніку у 35 років, і тепер я кілометр спокійно пропливааю на морі.
Тренер зробить це швидко та ефективно
Так ходжу вже
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:21
Ответ дляАшотакоя
А у вертикальному положенні вмієте триматися на воді?
Така бойова Я• 09 октября в 16:21
Да за пару раз. Сначала научиться держаться на воде на спине: расслабиться и почувствовать в воде опору. Потом плавать под водой. Потом уже просто плавать, для начала лягушкой.
И дети так же учились на речке, в 4 и 5 лет. Я поздняя, меня в 10 учили.
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:21
Ответ дляПищалка
Меняйте тренера
Чому?
Це в мене не виходить робити правильно рухи ,до чого тут тренер?
Пищалка• 09 октября в 16:22
Ответ дляСільський ансамбль
Солдатиком чи рухаючи ногами?
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:22
Ответ дляТака бойова Я
А як відчути у воді опору, якщо ти провалюєшся в неї?
Акукарача• 09 октября в 16:22
Мне кажется, самое очевидное - именно плавать регулярно. У меня вот в этом году сын научился. И мне кажется оба ребенка моих сначала научились плавать под водой, т е ныряют и там в толще воды плывут. А потом повторяют это же на воде, и я с ним плавала с кругом рядом, чтобы он если устанет или напугается мог в любой момент взяться за него протянув руку
Пищалка• 09 октября в 16:23
Ответ дляТака бойова Я
Під водою, а потім жабкою?
Така бойова Я• 09 октября в 16:23
Ответ дляСільський ансамбль
расслабить тело и поймать момент равновесия. Вы напряжены, вот и не выходит. А вода же сама выталкивает, если на спине лежишь, ей только волю дай
Акукарача• 09 октября в 16:23
А, ну и сначала все и я тоже учились плавать по собачьи, т е именно держаться на воде, а потом уже можно учиться грести по всякому
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:27
Ответ дляПищалка
Солдатиком чи рухаючи ногами?
Ось так бути у воді не торкаючись дна ногами,бо там наприклад 3 з чимось метра глибини , простіше кажучи не тонути
Пищалка• 09 октября в 16:28
Ответ дляСільський ансамбль
Ноги плавно рухаються, і руки теж.
Головне, щоб руки були в воді, а не над водою
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:29
Ответ дляMarmu
бо він має показати дієві практики. за одне заняття вже маєте на воді триматися
Показує все,в мене не виходить саме плавати
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:30
Ответ дляПищалка
Ноги плавно рухаються, і руки теж.
А якщо над водою то потонеш?
Пищалка• 09 октября в 16:31
Ответ дляСільський ансамбль
Як вище вам написали, навчіться триматися на воді, спочатку на спині, так легше вам буде.
І коли ви зрозумієте себе і те відчуття, коли і як ваше тіло тримається на воді, вам стане зрозуміло і далі.
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:31
Ответ дляПищалка
Я на спині вже тримаюсь ,інше не виходить плавати на животі
Пищалка• 09 октября в 16:32
Ответ дляСільський ансамбль
Ви просто триматися горизонтально вмієте?
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:33
Ответ дляПищалка
Ні, тільки на спині
Ось в такому положенні пробувала не виходить ,провалююся у воду
Пищалка• 09 октября в 16:34
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, тільки на спині
То може спробуйте з налікотниками, з доскою...
Щось вам пропонував?
оксюморон• 09 октября в 16:35
Я не знаю як це навчити когось плавати. Сина здавала на плавання, ось він і навчився. Просто це вміння з дитинства. Але сказати, що мені легко- ні. Мені важко все одно. Я не дуже люблю плавати. Я більше люблю плавати на чомусь, або бути біля води.
Сільський ансамбль
• 09 октября в 16:35
Ответ дляПищалка
БАсейн глубокий?
Ви води боїтеся?
Басейн, де вчусь 1.2 метра ,води так боюсь коли глибоко