ЗаведУющая• 12 ноября в 12:44
Як знімаєте стрес після важкого робочого дня, щоб не нести його додому?
Майструю крила• 12 ноября в 12:48
Пішки йду додому. Заходжу у супермаркети і неквапливо ходжу між рядами.
МояХатаЗкраю• 12 ноября в 12:48
С мужем встречаемся, заходим в бар, одинаково заканчиваем в 15, потом прогулка и уже настроение отличное
Бритоножка• 12 ноября в 12:50
Відключаю емоції на час роботи. Переключаюсь на якісь інші задачі.
Ласунка• 12 ноября в 12:52
Ответ дляМояХатаЗкраю
класс, в 15 уже все свободны
МояХатаЗкраю• 12 ноября в 13:00
Ответ дляКуколка-мяуколка
Де працюєте?
Муж в посольстве, я в отеле