Пацан к успеху шел• 12 ноября в 18:08
Розлучення
Дівчата підкажіть, хто нещодавно розлучався, якщо є спільні діти і майно, як весь процес проходить?
Чи можливо це зробити без адвоката?
СМСница• 12 ноября в 18:10
якщо у вас немає спірних питань і ви все самі можете поділити - то можна без адвоката
Сусановна• 12 ноября в 18:13
Через суд
Развод и раздел имущества это разные процессы, не взаимосвязанные
неДоПриличий• 12 ноября в 18:22
Разводилась с адвокатом, если муж напишет согласие на развод то будет быстрее процесс
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября в 18:41
Я адвокат. Розірвати шлюб можна і без адвоката, якщо нормально підготуватися. Головне не пишіть неправди в позові
Щодо поділу майна, то зверніться до адвоката хоча б на консультацію, а там побачите
Пацан к успеху шел
• 12 ноября в 19:11
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Підкажіть як правильно підготовитися, як правильно скласти позов?
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября в 20:02
Ответ дляПацан к успеху шел
Автор, ну я ж цим заробляю собі гроші. Якщо я буду безкоштовно консультувати, то не матиму клієнтів.
Шукайте в інтернеті зразок позову. До позову прикладаєте копію свідоцтва про шлюб, народж. дітей, паспорт, код. Сплачуєте судовий збір на розрахунковий рахунок вашого суду. І в двох екземплярах усе подаєте до суду (ще для себе зробіть копію позову, щоб на ньому поставити вхідну печатку). Очікуйте повістку, прийде в вигляді смс (це якщо не буде недоліків в позові).