Пригощаю кашею• 13 ноября в 09:01
Відмовили в продовженні групи інвалідності
Дівчата хтось чув про позитивний результат якщо подати на оскарження до Дніпра. Є зміст спробувати.? Жінка. 3 група онко. Дали на рік. Не продовжили. Погіршення слава богу нема.
IQ 80• 13 ноября в 09:09
Ответ дляПлету интриги
По новому уже мало кому дают.
Кому надо, всем дают.
Душка-свекрушка)))• 13 ноября в 09:10
Від діагнозу залежить. Від обстеження, стану здоров´я і від лікування.
В моєї мами була треба життєво, правда, були бочки від лікування суттєві
IQ 80• 13 ноября в 09:11
Ответ дляЛастоноша
Капець, онко....грошей хочуть тварюки
Если ремиссия , то продление не положено.
Душка-свекрушка)))• 13 ноября в 09:12
Ответ дляЛастоноша
Капець, онко....грошей хочуть тварюки
І що, що онко, онкологія буває дуже різною. Моя мама прожила 13 років після лікування, а кума лише 5.
IQ 80• 13 ноября в 09:12
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Развелось слишком много халявщиков и косильщиков во время войны, вот и не дают.
Душка-свекрушка)))• 13 ноября в 09:14
Ответ дляIQ 80
Та і до війни ще просили приписати діагноз щоб на групу, хто знав як, той домовлявся з лікуючим(платно), тоді на комісії комар носа не підточить. Лиш 3 група ніяких переваг не дає.
Пишу каліграфічно• 13 ноября в 09:16
Ответ дляIQ 80
Вони прокурорам і іже з ними дають .
IQ 80• 13 ноября в 09:19
Ответ дляПишу каліграфічно
Вони прокурорам і іже з ними дають .
Каждый сам за себя
Пригощаю кашею
• 13 ноября в 09:20
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так онкологія дійсно різна. Моя мама теж вже слава богу з 2012 року живе після операції. Але їй тоді дали пожиттєво третю. Багато маю знайомих правда то все було до війни то давали 2гу на 2 роки. А тут третю і на рік.
Кусман Сиру• 13 ноября в 09:20
Вибачте автор що питаю, а онко якого органу у вас? Не продовжили, бо ви повністю вилікувалися вони вважають?
IQ 80• 13 ноября в 09:20
Ответ дляПригощаю кашею
Странно было бы во время войны видеть усиление социалки.
Пригощаю кашею
• 13 ноября в 09:20
Ответ дляБез комплексів
Денег надо было дать
Знать бы кому
Пригощаю кашею
• 13 ноября в 09:21
Ответ дляКусман Сиру
Кишківник. Так. Кажуть буде рецидив - прийдете знову.
Кусман Сиру• 13 ноября в 09:22
Ответ дляПригощаю кашею
Це просто піп(
Кусман Сиру• 13 ноября в 09:25
Я б спробувала оскаржити. Ще розумію якби років 5 пройшло і була тривала ремісія. Але 1 рік це мало дуже.
Амелі на мілені• 13 ноября в 09:28
Подруге давали 3 группу на год, тоже кишечник и никто даже не говорил о продлении. Это лет 10 назад было. Если все нормально, то они не продлевают. Зависит от состояния, конечно.
ЖонДуан• 13 ноября в 09:35
Щодо оскарження на Дніпро, то пишите заяву і вказуєте причини, можна від руки або з допомогою юриста скласти заяву, але є 30 днів з моменту відмови. Але як показала практика, що це все довго передається з однієї інстанції в іншу, а потім відповідь приходить, що минули строки, а тому направляють на перепроходження МСЕК. Так було в мами, відмовили в жовтні, і лише в січні прийшло офіційний лист з печаткою, а так в телефонному режимі відповідали, що ми направили вам відповідь чекайте. Знов комісія, аналізи і новий МСЕК в кінці травня, дали все таки групу. Це щоб ви розуміли як довго тягнеться. В неї не онко, але тяжка хроніка. А в дядька онко сигмовидної (здається так) кишки, то група з онко дали після операції на рік, потім він продовжив, але сімейний лікар підказав, що потрібно долучити ще лікування в гепатолога (пройшов курс лікування в стаціонарі) і кардіолога, бо можуть відмовити, так як він не робив ні хімію, ні опромінення. Це ’прокатило’, але на комісії сказали, щоб на наступний раз подавав документи як ’загальні захворювання’, бо по онко не дадуть. Якось так.
Пишу каліграфічно• 13 ноября в 09:35
Ответ дляIQ 80
Каждый сам за себя
Ви з отих самих прикоритних ?
Пригощаю кашею
• 13 ноября в 09:36
Ответ дляЖонДуан
Дякую.
Дама_с_коготками• 13 ноября в 09:54
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Пенсія по інвалідності, третя група по онко у дружини є підставою для відстрочки у чоловіка.
Плету интриги• 13 ноября в 09:59
Ответ дляIQ 80
Кому надо, всем дают.
Естественно, за большие деньги.
Душка-свекрушка)))• 13 ноября в 10:20
Ответ дляПригощаю кашею
Ну , бо різні діагнози і стан.
Моя сестра прожила з другою два місяці ( не витримав організм другої лінії хіміотерапії).
Душка-свекрушка)))• 13 ноября в 10:21
Ответ дляДама_с_коготками
Аааа, я випустила з виду цей момент
Душка-свекрушка)))• 13 ноября в 10:23
Ответ дляПригощаю кашею
Бо тоді при лікуванні скоріше за все видалили лімфавузоли магістральні, проводили опромінення.
Зараз і лікарняний на хіміотерапію по іншому рахують...от де біда так біда...