Кондуктор троллейбуса• 13 ноября 2025
Немеют руки
Вернее кисти, та часть кисти где откуда растетут мизинецы и сами мизиницы.
Что с этим делать?
Пухнасті штани• 13 ноября 2025
а предистория?
у вас скорее всего ураження какого-то нервного сплетения. но откуда оно? это или постоянное слишком сильное на него давление, может травма..
Ленивица-красавица• 13 ноября 2025
Белка достаточно едите?
У меня немели руки вверху - ела много копченой колбасы.
Прекратила - наладилрсь
Кондуктор троллейбуса
• 13 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
а предистория?
Никакой предыстории
Началось с неделю назад, когда я несла сумку, маленькую кроссбоди, потом думала может неудобно лежала или передавала, но сейчас ничего не делаю, а пальцы немеют
Мати драконів• 13 ноября 2025
У меня так уже несколько лет немеют мизинцы и ребро ладони. Не заморачиваюсь
Левая рука, не комп
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Никакой предыстории
Ревмокомплекс навсяк випадок сдати. Якщо працюєте за компом, купіть мишку зручніше і комп´ютерний браслет. На зап´ясток фіксатор, або вовняну варежку без пальців
Ms. Сама прямота• 13 ноября 2025
У меня шея причина. Идите к неврологу и на МРТ щейно грудного отдела и там вам все расскажут.
Пухнасті штани• 13 ноября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Никакой предыстории
ну если вы не можете найти причину, то вам к неврологу. у меня была похожая ситуация (снижение чувствительности и непроизвольные мышечные сокращения в предплечье), но я знала от чего
МадамОхмури• 13 ноября 2025
К неврологу и на мрт правильно отправили. Но может еще и недостаточно микроэлементов. У меня немели на ногах пальцы. Магний пила.
Самоучка• 13 ноября 2025
В мене німіють перші 3 пальці. Дослідила це питання. Якщо так як у мене, то це запястний або тунельний синдром, тобто затискається нерв в зап´ясті через роботу мишкою чи користування телефоном.
Якщо німіють 2 останніх як у вас, то це затискається шийний нерв. В ньому причина.
В мене дійшло до того, що почалася біль в лікті та плечі, не могла чашку в руці тримати.
Пішла до невролога, авжеж масаж, зарядка ,ну і уколи, пігулки . Ще направили до фізіотерапевта, зараз роблю магніто-лазерну терапію. Сплю в ортезі.
Грабля• 13 ноября 2025
Буквально тільки вирішували схожу проблему з мамою, робили электромионейрографию, там чіпляють електроди на пальці і пеервірять як іде ток до нервів, ну це дуже куце пояснення, але щось таке. Так що вам без невролога ніяк не обійтись, ну і магній будете пити
УраганнаЯ• 13 ноября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
И у меня шея такое дает
У мами тунельний синдром. Вона швея, руки постійно напружені, знаходяться в одному положенні + сидяча робота.
Ходили до невролога, робили МРТ шиї, узд зап*ясть рук, електроміонейрографію. Робили уколи в зап*ястя, таблетки, масаж, мазі. Стало краще, але важкого носити не можна і треба берегти руки.
В мене недавно теж починав терпнути палець, після масажу пройшло.
Раджу сходити до невролога і пройти обстеження. Якщо запустити - прийдеться хірургічно виправляти(
Ms. Сама прямота• 13 ноября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
И у меня шея такое дает
А что вы делаете? Я в Польше, тут до быстрой диагностики вечность...
УраганнаЯ• 13 ноября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
У меня в основном ночью немеет, периодами вобще не немеет. Заметала , что у меня это зависит от того как ложусь на подушку, когда голова полностью на подушке лучше, а как оказывается с краю и шея как-бы вниз немеет. У меня есть грыжа в шее и остеохондроз.
Ms. Сама прямота• 13 ноября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
У меня тоже. И это шея и грудина 💯
Я сплю на животе (вернее спала) и руку под подушку. Сейчас это уже невозможно. Лучше всего на спине. Я в шоке, если честно. У меня подушки латекс натуральный. На обычной хуже.
Белочкой зови• 13 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
до лампочки це все. Кажу з власного досвіду. Теж трапилося, терпіла, лікувала, а толку нуль. Причому лікування до фіга собі коштує, а болі не припинялись. По ітогу мені невропатолог сказла, що синдром карплального каналу (у народі тунельний) дійно так не лікується, а лише оперативно. Зробила операції на обох руках. Вже рік минув від першої. Нарешті, живу.
УраганнаЯ• 13 ноября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
У меня тоже. И это шея и грудина 💯
И я тоже так спала , сейчас стараюсь руки на маленькую подушку класть вверх и не сжимать. А началось у меня это после короны примерно через месяц, проснулась от того что полностью рука онемела.
Самоучка• 13 ноября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Ну, операція це вже крайній метод. В мене через тиждень лікування перестали німіти пальці вночі, ортез не вдягаю вже. Ось замовила мишку вертикальну для роботи
Белочкой зови• 14 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
Операція дійсно завжди лише у крайньому випадку, але при такому діагнозі доопераційне лікування виключно тимчасове. Це у разі, якщо це дійно тунельний синдром. Тому як рано чи пізно карпальний канал стане настільки заскорузлий, що все одно потрібно буде оперативне втручання.