Сапай вазони• 13 ноября в 09:58
Шукаю психіатра в Києві
Дівчата, порекомендуйте з власного досвіду
Бажано онлайн ,але не принципово
Тривожність, депресія ,роздратованість
Треба підтримати свій дах
Бажано онлайн ,але не принципово
Тривожність, депресія ,роздратованість
Треба підтримати свій дах
Сапай вазони
• 13 ноября в 10:17
Ответ дляMilkis
Андрій Бондарчук. Можна онлайн і офлайн (Позняки). Хороший психіатр і фармаколог. Можете загуглити.
Зверталась по рекомендації.
Як результат лікування?
Чи є черги на запис?
Дякую
Чи є черги на запис?
Дякую
Нагайна• 13 ноября в 10:25
Ответ дляСапай вазони
Як результат лікування?
Чи є черги на запис?
Дякую
Чи є черги на запис?
Дякую
Автор все от вас зависит, будете выполнять рекомендации
Сапай вазони
• 13 ноября в 10:29
Ответ дляНагайна
???
Не зрозуміла...що маєте на увазі?)
Сходити до психіатра і не приймати ліки?)
Не зрозуміла...що маєте на увазі?)
Записувалась офлайн 12.08, а записали аж на 03.09. Онлайн кращий графік. Він сам про це сказав. Єдиний нюанс - ціна (3800 первинна; 1400 повторна консультація).
Я вживаю АД ще з березня. Починала лікування в іншого лікаря, бо треба було терміново, а Бондарчука порадила моя психолог. Я хотіла, щоб лікар був не тільки психіатром, а хорошим фармакологом. Сподобався, на всі питання відповів, продовжую лікування.
Нагайна• 13 ноября в 11:35
Ответ дляСапай вазони
???
Не зрозуміла...що маєте на увазі?)
Режим дня, прогулки, питание, сон , исключить интернет, телефон, телевизор
Ліплю вареники• 13 ноября в 12:06
Мені може просто повезло, але я зверталася до поліклініки на Миропільський, 8. Там безкоштовно по районах примають психіатри. Єдине що незручно, то жива черга. Але я виділила собі день і пройшла безкоштовно. Перед цим я зателефонувала туди, дізналася який лікар примає мій район. Після подивилася відгуки на Doc.ua, вони були непогані. А ще я побачила що тут цейц лікар приймає безкоштовно, а в Добробуті ії прийом коштував тоді в 2023 році 1900 грн. Все пройшло чудово, лікування підійшло, приймала АД з прикриттям для адаптації. Зараз вже з лютого цього року не приймаю, все добре
Сапай вазони
• 13 ноября в 13:00
Ответ дляЛіплю вареники
Дякую за відгук
Напишіть,будь ласка , прізвище лікаря
Ліплю вареники• 13 ноября в 13:03
Ответ дляСапай вазони
Дякую за відгук
Напишіть,будь ласка , прізвище лікаря
Подивилася на рецепті в телефоні) Бондарчук Катерина Василівна. Вона в 2023 році примала Соломянський район. Зараз звісно не знаю де саме вона
Сапай вазони
• 13 ноября в 13:17
Ответ дляЛіплю вареники
Дякую ❤️