Білий Лосик• Изменено 13 ноября в 11:53

Брезгливим не заходити Бородавки на стопах (ног)

Як лікували, чи є можливість вилікувати самим? Фото додаю...дитині 13 років
Скользкая• 13 ноября в 11:56
Погуглите - куча вариантов есть. От оксолиновой мази до суперчистотела и ручки специальной... Ну или в КВД и к приватным
Замороженная селедка• 13 ноября в 11:58
Этим средством за неделю вывела ребенку , делала по инструкции
Як міряти?• 13 ноября в 12:05
Дерматолог назначил суперчистотел Диас , убрали и бородавки , и кондиломы, но не на стопе было
ДаЗдраПерма• 13 ноября в 12:07
Веррукутан розчин, прописали у лазерлюкс. Місяць тому виводили дочці. Зранку і ввечері наносити, попередньо знімаючи плівочку від попереднього нанесення. І так тижні 3, все пройшло
Иванка Бур• 13 ноября в 12:08
вы к дерматологу ходили?
долой_лама• 13 ноября в 12:10
Ответ дляИванка Бур
вы к дерматологу ходили?
Навіщо, коли є Порадриця і традиційно, автор живе в селі, там немає лікарів) тут 90% порадниць, судячи з тем, живуть в селах. А ще кажуть, що села вимирають
автор Білий Лосик • 13 ноября в 12:11
Ответ дляИванка Бур
вы к дерматологу ходили?
Були у подолога...порадила звернутись до дерматолога ( лазер або заморозка)
автор Білий Лосик • 13 ноября в 12:11
Ответ длядолой_лама
Ваше умо заключення непотрібне
Иванка Бур• 13 ноября в 12:16
Ответ дляБілий Лосик
ну от я так само лікувала дитині 1 бородавку на стопі, вона наче пройшла, а потім на її місці 20 вилізло, видаляли лазером, це дуже боляче
дерматолог сказав, що пізно звернулися, на початковій стадії можна було азотом вивести
сходіть до дерматолога - це ж безкоштовно по направленню від педіатра
Одна_на_всей_планете• 13 ноября в 12:18
Обратитесь в ближайший КВД. Там жидким азотом выведут за один сеанс.
andrey_spec• 13 ноября в 12:22
Якщо одна бородавка, то пробувати всі поради, наведені вище
З царем в голові• 13 ноября в 12:23
Ответ дляБілий Лосик
Я була в подологині, яка сама мені все про лікувала, давати?
автор Білий Лосик • 13 ноября в 12:49
Ответ дляandrey_spec
На одній нощі 3 на інгій одна
ДаЗдраПерма• 13 ноября в 12:52
Не треба поки що азот і лазер. Це дуже боляче і не факт що воно знов не вилізе, так нам сказала дерматолог, хоча могла в той же день повижигати. Спробуйте спочатку веррукутан.
автор Білий Лосик • 13 ноября в 12:54
Ответ дляЗамороженная селедка
У нас в Україні подивилась немає
Замороженная селедка• 13 ноября в 13:13
Ответ дляБілий Лосик
У нас в Україні подивилась немає
Я заказывала месяц назад , куча людей возят лекарства с египта они в миллион раз качественнее чем наши , или сама привожу или заказываю у нас, если что я сама провизор и технолог работаю 12 лет на фармацевтическом предприятии технологом и наши покупаю в очень редких случаях
Сама вумна тутички• 13 ноября в 13:16
Ответ дляБілий Лосик
У нас в Україні подивилась немає
Чистотел з аптеки. Це , по суті, суміш кислот. Подивіться в Інтернеті відгуки на процесс, це не складно, трохи боляче, але цілком реально вивести.
andrey_spec• 13 ноября в 13:51
Ответ дляБілий Лосик
На одній нощі 3 на інгій одна
Дуже жорстко максимально за часом обробляти поверхню азотом, може й доведеться неодноразово, перед обробкою просіть знімати захисні шари шкіри зверху. Можна спробувати замінити азот чистотєлом і іншими спеціальними препаратами. Плюс три рази на день саліцилова мазь найбільшої концентрації що знайдете. Пігулок офіційно нема, але можна пробувати імуномодулятори останніх поколінь, інші ліки, попитайте в ШІ. Лікування папіломовірусу в ряді випадків - це важка війна самими жорсткими заходами, коли вірус поширюється і не дає ходити.