Грамотний хвіст• 13 ноября в 13:30
Срк психиатр
Дайте контакт норм психіатра Киев . Лечу срк , пропила много АД нет результата
olushka-c61d• 13 ноября в 14:08
Мені при срк виписали миасер на ніч і доксепін вдень це трициклічний ад, крім цього на початку ще була мін дозування солерона, і додатково пью ламотрин. Стало значно краще.
Та не реву я• 13 ноября в 14:18
Ответ дляolushka-c61d
Ого. А які у вас симптоми були?
olushka-c61d• 13 ноября в 14:20
Ответ дляТа не реву я
Ого. А які у вас симптоми були?
Спазми кішківника , але зі схильністю до закрепів на цьому фоні. Маю подовжений кишківник, а срк ще цю проблему погіршує.
Грамотний хвіст
• 13 ноября в 22:47
Ответ дляolushka-c61d
У мене теж закрепи ( то ви вже ходите в туалет і спазми зникли ?
olushka-c61d• 14 ноября в 08:40
Ответ дляГрамотний хвіст
Спазми зникли. Бо було скручувало від болю, зараз легше. Плюс пью псиліум як пробіотик і профілактика закрепів, воду, намагаюся харчуватися адекватно, працюю над печінкою і жовчним, щоб нормально працювали. Бо часто проблеми пов´язані. Спазми стреси вбивають мікрофлору і спазмують жовчний , тож тепер комплексно треба відновлюватися. Але препарати що призначив психіатр зняли тривогу і полегшили стан очевидно, сама б я не вийшла вже з цього стану.