Пупс• 13 ноября в 15:58

Пральна машина westfrost

Добрий день, в кого є пралка цього виробника? Зараз знижки, біля 10 тис вона. Ну і я обмежена в грошах. Можна зайти в кредит і взяти за 13 500 Candy. Але чи варто того? В кого є досвід? Дякую!
Чупа-чупс• 13 ноября в 16:03
У мене. Не підійде для вологого приміщення, ми купили в серпні 2022, то є місця, де поржавіла. В цілому все ок, мені не вистачає програми на 30 хвилин. То іноді ставлю на 15 без віджиму і потім ще раз на 15. Не шумна, дуже проста у використанні. Ми купували в орендовану квартиру, для себе, якби була можливість, купила щось інше. Але чоловік каже, що тепер вся техніка розрахована на 5 років користування і ніхто її не ремонтує. Це не так, як у нас був Индезит 20 років.
Лагшмивара• 13 ноября в 16:03
Westfrost это Турция. Они выкупили этот бренд у Дании.
Канди не знаю,а вот Индезит у нас в селе пашет без проблем у многих.
Ловлю капці• 13 ноября в 16:32
Купувала рік тому, порадив майстер з ремону пралок. Теж казав, що зараз техніка розрахована лише на 5-6 років. Пере наче непогано. Без наворотов
Оксана -1f11• 13 ноября в 19:35
У нас, купили до війни ще за 5 000, все добре, працює