ПОЛІЦАЙ напав на ВІЙСЬКОВОГО.. люди
Результат:
вже голосів:
15 (88.24%)
Дно влади
2 (11.76%)
Це нормально
Ответ дляАтланта
Я очень надеюсь на армію, мову і віру!!! Сивочолий і його команда нас захистять! Я вірю у нього і в його ботів🙏🏼
Час показав,що то були правильні гасла.Не в усіх є розум зрозуміти.У зелених ботів розум взагалі відсутній.Як і в цього говно-президента.
Ответ дляРеверанс
Чим вони були правильні? Тим що всі перегризлися через мову і віру, а в країні війна? Роки незалежності доводять, що жодному керівникові у владі не можна сидіти більше одного терміну, бо з часом їм від безкарності і всєвластія зносить дах. З Порошенком на другому президентському на другому президентському було б те саме.
Ответ дляАтланта
Зеленський краде гроші ЗСУ,блокує рахунки Порошенка що б не викупав техніку для ЗСУ.Анулює ліцензії на закупку зброї.
Порошенко профінансував розробку ’Цукорка’ і ’Ай-Петрі’ і возить їх нашим воїнам.Що те саме?