Ще з цiкавого Как называется направление в сторону сёл Старые, новые петровцы, лютеж +24 Тисячу разів подумайте, чи варто переїздити до Києва +388 Якщо болить голова і немає настрою, треба більше води... +18 Питання киянам +19 3000 км вже не діють? +12 Одеса.Порадьте дешевий відпочинок і тепле море.Коли і куди з дітьми? +31 Куди вам в Україні реально хочеться повернутись не за фотками, а за атмосферою? +85 Розкажіть про ваш перший похід в гори +51 Яке місто краще обрати для життя? +62 А вы замечаете иностранцев в Украине? +17
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Мендель здала таємниці Зеленського в США11+31911 Я от реально в шоці, коли деякі сьогоднішні 25-річні, а то і9+2239 Самотні дівчата, хто вас захищає?5+1495 Откуда это ощущение, нации второго сорта?5+1455 Знайшла у чоловіка веб сайт 5+1455 Забрали з роботи інваліда. Друга група5+1345 А вас бесят такие? "Я стала богатой, но нищей была счастливее"5+1265 ещё
Сейчас читают! Люди яких не зламала система.+701 Мендель здала таємниці Зеленського в США11+6611 Я от реально в шоці, коли деякі сьогоднішні 25-річні, а то і9+519 Ситуация с подругой2+502 Сумка на колесах для покупок, молодые девушки вы пользуетесь?2+462 Долари старого зразка обмін+411 Забрали з роботи інваліда. Друга група5+365