Десь так, але...• 14 ноября в 02:45
У вас было такое?
Что пукнули и нечаянно выскочило..
ШобВам_КакНам• 14 ноября в 02:47
Ответ дляДесь так, але...
Г..вно
Было дело, дрыстанула случайно. Но немного, может на треть чайной ложки
Мовчу, але хочу• 14 ноября в 02:58
Ой, ну не кінець світу ж. Якщо є проблеми з ЖКТ, то це і не рідкість.
Я вам більше скажу, хоча може ви і самі таке знаєте, коли хвора пішдлункова і поїси жирне, то можна сходити і в штани. Аби тільки пощастило добігти до туалету, бо воно настільки швидко все там реагує і з´являється діарея, що й оком моргнути не встигнеш.
Масяня Я• 14 ноября в 04:45
Ответ дляМовчу, але хочу
я думаю тут проблема сфінктерів анусу)