АнтиТанкист• Изменено 14 ноября 2025

Чоловіка подруги забрало тцк

В ніч з суботи на неділю, чоловік подруги випивав з друзями, по дорозі додому, а це вже була комендантська година, його підібрала поліція( сказав очевидець, який встиг втекти). Ні тієї ночі, ні наступного дня, він додому не прийшов. Я одразу сказала подрузі, що портібно шукати в тцк. У мене знайомий працює в органах, я зателефонувала, він пробив-таки да, його забрало тцк так, як числився у розшуку. В тцк відмовились щось говорити, сказали, щоб чекали на дзвінок від чоловіка, але у того телефону з собою не було, він забув його вдома. Сьогодні через ,, десяті руки,, вдалося з’ясувати, що він служить в в/ч а 7400 . Тобто в учебку не відправили, а одразу туди. Дівчата, порадьте, зрозуміло, що йому доведеться воювати, але у нього не має ніякої зарплатної карточки( Чи може якось його дружина відкрити йому, чи на свою отримувати його зарплату? Як взагалі довести, що він там, бо ж тцк морозиться?Вона розгублена в ступорі, не знає що робити. Всім дякую за будь які поради.
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
каким законом у меня есть все документы и что сраку ими подтереть можно . если б я не заплатила деньги мне б не привезли даже моего сына хоронить а гдето выкинули б в яму о каких законах вы говорите вы наивная женщина . дай бог вам такого не знать никогда и не столкнуться
Мені мого чоловіка привезла військова частина від якої він направлявся, плюс вони повністю організували похорон і оформлення всіх документів, похорон оплачувала держава, все що виходило за передбачений ліміт,сплати хлопці з грошей,які вони зібрали для сім´ї, решту віддали мені на руки. Після того я писала заяву в військовій частині, сьогодні написала, а завтра вже отримала в і гроші на картку (на поховання, що передбачено законом, і всі залишки нарахувань), загалом вийшло 75000, це не рахуючи саме поховання. Плюс державою буде встановлено пам´ятник (але це можливо від місцевих органів залежить)
Домовенок Кузя• 14 ноября 2025
Я б заяву в полицию накатал о пропаже человека
сою не люблю• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
бачу, подругу найбільше цікавить зарплата....
Люди разные) у моей мамы соседка вообще обрадовалась, мол и дома его не будет, и з/п... через несколько месяцев у неё появился квартирант, в однокомнатной квартире... потом выяснилось, что это любовник, её отец пришёл выгнал. Квартирант через пару дней вернулся и живёт с ней.
сою не люблю• 14 ноября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Это самое главное для женщины, а мужик за борт)
Бедные мужики - государство хочет поиметь, жена хочет поиметь...
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Тобто після роботи будете бухати з подругою ну хоч в комендантську годину не виходьте, а то й вас загребуть. А як ми тут без вас
Трішки не вийде, я не п´ю-вагітна.
Невидимка Майя• 14 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
А там -це де?
Де знайте інформацію там і читайте. Я не довідкове бюро. Шукаю як мені треба
Без Баяна• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Да, выкрутится, некоторые удачно выходят замуж и не надо париться, не все хотят пахать
Как она выкрутится? Заведет нового мужа? А ребенка куда? Выкинет?
У вас там клуб неработающих что-ли? Сейчас другие времена, пора взрослеть
мадамГрицацуева• 14 ноября 2025
Ответ дляБез Баяна
Не она, муж придумает что-то
Без Баяна• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Не она, муж придумает что-то
А если с мужем что-то случится ( не дай Бог)? Что за женщины такие инфантильные, будут ждать сидеть. Нужно самой тоже что-то из себя представлять и уметь заработать. Времена сейчас такие,суровые, а неженки все делают вид, что дома много работы
мадамГрицацуева• 14 ноября 2025
Ответ дляБез Баяна
Ну у меня с первым мужем случилось, я вытянула, но у меня дети были не маленькие. Сами могли быть целый рабочий день и более. А тут меньший малыш ещё
Без Баяна• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Так вы же выше написали:
’Я тоже никогда не работала’
Зачем врёте
Пані з калабані• 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Дивіться. Даю вам пораду. Зверніться до тҐТЦК в відділ соціальної допомоги, працівник ТЦК надасть вам усю інформацію і навіть сам може надіслати до військової частини відповідні запити, або розповісти вам як вам діяти і на що ви маєте право. Вам точно мають сплатити кошти на поховання, мають перерахувати на вашу карту всі невиплачені кошти у вигляді грошового забеспечення, відпускних, все що там залишилося. Далі, вам соціальний працівник розкаже,який підготувати пакет документів. Перший - це на ЦВЛК, аби визначили в зв´язку з чим наступила смерть і чи пов´язана вона з проходженням служби, на підставі чого ви можете отримати статус сім´ї загиблого. Після отримання висновку ЦВДК ви подаєте документи на отримання пенсії в зв´язку з втратою годувальника на себе, якщо ви пенсіонер, чи інвалід, також це право маєють діти та дружина. Далі ви подаєте пакет документів на отримання одноразової грошової допомоги, в вашому випадку скоріш за все це буде чумма в районі 1,5 мільйони. Кажу вам точно, що ніхто вас сам не буде сповіщати про ваші права, поки ви не звернетеся в відповідні органи з відповідними заявами
они воспользовались тем что я живу далеко в другом городе , моя племянница мне помогла собрать все документы и мы все сдали что надо было но до сих пор мне никто не позвонил и ничего никто не дал я уже такую справку сдала в связи с втратою годувальника и подтверждение родства . потом мои фото для каких то удостоверений . потом почемуто справка о моей не судимости ( у меня не было никогда никакой судимости ) потом , место регистрации , в паспорте есть прописка и так - это платная справка о не судимости стоит 800 гр и + доверенность на племянницу 1000 гр за то что она едет вместо меня когда я нахожусь в больнице потом свидельство о рассторжение брака моего сына еще в 14 году эти все документы поданы , рассчет за поховання цена за похоронную бригаду копка и закопка могилы я заплатила отдельно мне ничего это не вернули это все сдано в военкомат , вместо гроба был фанерный ящик и вместо таблички просто номер мы заказали табличку тоже , кладбище западное г Одесса называется помойная яма из глины , где в самом конце было ,полно пустых могил уже готовых
Аноним ФЕЯ• 14 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
в Києві ховає тцк яке призвало ,ну або сумісно з військовою частиною (Мадяри ,Азов ,Вереса,Нацгвардія майже завжди приймають участь )але за кошти держави ,лише якісь особливі побажання самостійно організовують родичі .
Ваша прЭлесть• 14 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Він як відкриє,то їй карту не віддасть.
Тогда ей надо подать на алименты и все
Скажений гудзик• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А що такого? Вона одна з маленькими дітьми, чи нехай командир забере?
З чого Ви взяли, що хтось забере? Зарахування виключно на картку військовослужбовця. Відкриє віртуальну.
Скажений гудзик• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Ну моего кума забрало тцк, сейчас в учебке, жена не работали никогда, от что делать ей?
Піднімать свою попу і іти на роботу.
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
Вас не будуть сповіщати! Ви мусите самостійно про все дізнаватися. Покажіть племінниці мої повідомлення про те, на що ви маєте право і хай вона по пунктам запитує в відділі соціальної допомоги ТЦК.
В крайньому випадку спробуйте написати на адресу ТЦК рекомендований лист с описом всіх документів,які ви туди покладете (на пошті пояснять), додайте до листа копії свідотстві про смерть, свідотство про народження сина, копію вашого паспорта, що там у вас є, копії. Листа можете написати за допомогою сайту джі пі ті.
’Допоможи написати рекомендований лист до соціального відділу ТЦК такого-то про тем, щоб вам надали роз´яснення які права ви як мати загиблого маєте, про отримання одноразової грошової допомоги, отримання статусу сім´ї загиблого, отримання пенсії по втраті годувальника, розрахунок військової частини, виплати на поховання’. Вони зобов´язані надіслати вам офіційну відповідь
Скажений гудзик• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
А детей выкинуть?
У всих діти. Моя дитина пішла в садок в 2,5 роки у 2022 році. .
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Саме так,я про це і пишу. Я не те що фінансово й копійки не вклала, в/я ще й фізично у всьому допомогла, возили мене з водієм на авто на оформлення всіх документів, замовляли навіть священника, доставляли тіло до Києва, плюс до того ще бухгалтерія виплатила передбачену суму на поховання і розрахунок по залишку нарахувань на чоловіка.
мадамГрицацуева• 14 ноября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Ну не все хотят детей выкидывать своих детей в таком возрасте не пойми куда. Это тупо безысходность и дикая нужда только может подтолкнуть на это
Аноним ФЕЯ• 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
мають пояснювати все це в тцк ,коли вручають сповіщення і призначають дату прийому .Це все пояснюють і організовують ,це їх робота
Скажений гудзик• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Та працює вона, блін, на двох роботах, бо цей козліна бухав.
Та хай радується що забрали. Не буде козліна гроші їй перераховувати на дітей, то хай подає на аліменти . Якщо дитині до 3 ролків , то і на саму жінку аліменти.
Аноним ФЕЯ• 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
так і має бути.Ще деякі бажають повозити по Києву з гучномовцем і все це тцк виконує
Ваша прЭлесть• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Война это и есть нужда,мой пошел в 2022 в 1,4
Виправлялочка• 14 ноября 2025
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты😂
’органы’ как раз и крышуют весь этот улов мужиков.
Вилами по воде• 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
В сенсі не дали нічого на поховання? За законом на поховання нараховується певна сума військовою частиною, до якої він був зарахований. Для цього ви маєте звернутися до військової частини з заявою. Що значить за нього отримали гроші? Мало того, що вам мали перерахувати кошти на поховання, ще й саме поховання мала організовувати військова частина.
Зверніть увагу на стиль написання тих коментарів
Щедрик ведрик• 14 ноября 2025
Зарплата? Вы серьезно?
Большая доля вероятности, что ее не будет.
Заявление в полицию на розыск для начала.
Lizavel• 14 ноября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Зарплата? Вы серьезно?
Ей главное карточка, а не муж
Невгамовна Бу• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так может это и хорошо, что с неё забрали это ярмо.
Теперь командиру его сочуствую.
Українська зірочка• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Усім військом відкриває зарплатні картки відкриває військова частина. Без карточки не залишиться, привозять в частину і централізовано роздають