Единорог помог• 07 октября в 15:00

Це нормальна ситуація зі сторони, чи жлобство?

Ситуація...
Зустрілися о 18:00 з хлопцем. Пішли до бару (до бару таксі я сама собі викликала, він собі окремо).
У барі випили по 2 коктейлі та сирно-фруктову тарілку він замовив. Тобто, за фактом це була наша вечеря.
Я була не голодна, думаю добре.
З самого початку була домовленість, що я в нього залишуся. Він це наперед знав.
Приїхали до нього, випили по келиху вина.
Певна річ, чим ми вночі і зранку... займалися.
Зранку я пішла в душ, він зробив каву та каже, що тільки кава є на сніданок. Посиділи ще так до 11.00, він мене потім відвіз додому.

Питання в чому... невже не можна було заздалегідь закупити хліба, ковбаси на бутерброди?
Знаючи, що в нього дівчина ночує?
Такий осад залишився. Турботи виходить немає?
Прямо так і сказати про це? Бо мене аж розпирає.
Бронетапці• 07 октября в 15:02
Хм.
Может он дома особо не готовится и так питаться привык
Irinkalak• 07 октября в 15:02
Не говорите, мелочной и скандальной будете выглядеть. Следующий раз предложите пиццу заказать или в магаз по дороге заехать
Простоваля• 07 октября в 15:03
Від думав, що його «ковбаси» вам буде достатньо
Пік Антна• 07 октября в 15:03
так надо сразу ж предупреждать, что без колбасы утром-не дам!
дожену і ощасливлю• 07 октября в 15:04
Так ви і так дали йому, навіщо напрягатись і витрачатись на вас
Все до блиску• 07 октября в 15:04
Пртрахав на халяву.
Треба було відразу казати, що їсти хочете.
Колгоспниця• 07 октября в 15:05
Неужели в холодильнике даже яиц не было? Жлоб какой то
Пік Антна• 07 октября в 15:06
Ответ дляКолгоспниця
то для следующей!)))
Так точно!• 07 октября в 15:06
Ответ дляПік Антна
то для следующей!)))
🤣🤣🤣
Ms. Доброта• 07 октября в 15:06
Ви після зустрічі двома авто їхали?
ШанельКуКу• 07 октября в 15:07
бо йому на вас насрати. мені 44 р і коли я залишаюсь у чоловіка, то мені не просто звечора купують все найліпше- червону рибку, злаковий хліб, авокадо,вершки до кави,тістечка(це на вибір), сир і сметану на сніданок, він ще й приготує його і подасть. -це може бути омлет з овочами. купує все,щоб я зранку вибрала.
а вам і так сойдьот.
Так точно!• 07 октября в 15:07
Ну неприятно, да. Но сказали бы, пока домой Вас отвозил, давай заедем куда-то позавтракать? Или вы молчали по дороге?
Козяка-маляка• 07 октября в 15:08
Слушайте, когда то я жила сама, а мой парень жил с родителями, и когда он приходил ко мне, он мало того что не приносил ничего, он открывал мой холодильник и с тоской смотрел, и доедал последнее что там было. Меня так бесило это!
Не дописала. Я в общем думала что он козел, а он вероятно думал, могла бы хоть колбасы купить для квіточки😆
автор Единорог помог • 07 октября в 15:08
Ответ дляКолгоспниця
Не было, я так поняла.
У меня всегда есть и сыр и хлеб и масло.
Приехала домой покушала. Не в этом вопрос.
А что зная, что утро же будет, так отнестись
Ms. Доброта• 07 октября в 15:08
Він же вас не на бутербродну ковбасу запрошував, чого ви обурилися?
Так точно!• 07 октября в 15:08
Если планируете продолжать с ним отношение, то выскажитесь конечно.
Дуняша• 07 октября в 15:09
Ну нема турботи, то й таке. Доросла вже. Замовили б сніданок для себе з мака, з´їли ’в одне лице’ от дізнались би все про себе і про нього.
автор Единорог помог • 07 октября в 15:09
Ответ дляВсе до блиску
Пртрахав на халяву.
Це базові речі наче, щоб про них говорити ще.
Але сніданок має же бути.
Або хоча б запитав, чи снідаю я
Колгоспниця• 07 октября в 15:10
Ответ дляДуняша
Який сенс? І так все ясно про нього, хорошо що зараз дізналася, зробила висновки.
автор Единорог помог • 07 октября в 15:10
Ответ дляБронетапці
Хм.
Він коли мене відвіз. Поїхав в Ашан
Ответ дляMs. Доброта
Ви після зустрічі двома авто їхали?
На таксі
Дуняша• 07 октября в 15:11
Ответ дляКолгоспниця
Драстє. А помститись?
Колгоспниця• 07 октября в 15:11
Предлагал еще встретиться? Сколько вы его знаете?
Колгоспниця• 07 октября в 15:12
Ответ дляДуняша
Драстє. А помститись?
Він не зрозуміє
автор Единорог помог • 07 октября в 15:12
Ответ дляТак точно!
Я не голодна на їжу. В мене вдома , все є.
Сам факт, що це норма виходить для нього
Колгоспниця• 07 октября в 15:12
Ответ дляЕдинорог помог
Виходить так. Просто нашару отримав що хотів
ШанельКуКу• 07 октября в 15:12
Ответ дляЕдинорог помог
це вперше? я би ніколи в світі більше до нього не прийшла. чоловік має зробити комфорт. нема? нахєр.теребонькай сам. не попіклуватися про смаколики для жінки- це дно. автор
Ms. Доброта• 07 октября в 15:13
Ответ дляЕдинорог помог
На таксі
Я зрозуміла, що таксі. Таксі ж авто чи у вас брички по місту ходять?
Дівчина Гілмор• 07 октября в 15:13
Жлоб чи то не його квартира?
Бронетапці• 07 октября в 15:13
Ответ дляЕдинорог помог
Він коли мене відвіз. Поїхав в Ашан
И что?