АнтиТанкист• Изменено 14 ноября 2025

Чоловіка подруги забрало тцк

В ніч з суботи на неділю, чоловік подруги випивав з друзями, по дорозі додому, а це вже була комендантська година, його підібрала поліція( сказав очевидець, який встиг втекти). Ні тієї ночі, ні наступного дня, він додому не прийшов. Я одразу сказала подрузі, що портібно шукати в тцк. У мене знайомий працює в органах, я зателефонувала, він пробив-таки да, його забрало тцк так, як числився у розшуку. В тцк відмовились щось говорити, сказали, щоб чекали на дзвінок від чоловіка, але у того телефону з собою не було, він забув його вдома. Сьогодні через ,, десяті руки,, вдалося з’ясувати, що він служить в в/ч а 7400 . Тобто в учебку не відправили, а одразу туди. Дівчата, порадьте, зрозуміло, що йому доведеться воювати, але у нього не має ніякої зарплатної карточки( Чи може якось його дружина відкрити йому, чи на свою отримувати його зарплату? Як взагалі довести, що він там, бо ж тцк морозиться?Вона розгублена в ступорі, не знає що робити. Всім дякую за будь які поради.
Снідаю авокадо• 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Ви якась притрушена. Грошове забеспечення не в конвертах видається, щоб хтось його собі забрав. Таке відчуття, що вашу подругу турбують більше гроші а не чоловік. Чому не написала заяву про зникнення? Є гаряча лінія міністерства оборони, можна подати письмовий запит до тцк та військової частини. Ніякі гроші на карту подруги нараховувати не будуть, це нонсос
Так чоловіки різні бувають. Буває й таке, що жінка з дітьми вдихають з полегшенням коли такого папку тцк загреба.
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Почекайте, автор я. Ви не мені відповідаєте
Ms. Iphone• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А жена рада, или грустит, главное не рассказали
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Так боявся тцк, що шлявся в комендантську годину?
Знаєте, я колись випила і пішла з сестрою, вночі на кладовище склеп подивитись.
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
А чого радіти? Коли вашого забрали, ви раділи?
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
А какой принцип? Муж был в учебной части, тоже была буква А.
Мій чоловік служив в в/ч А, і учебку проходив теж в іншій в/ч теж А, тільки номер інший
Майструю крила• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А що такого? Вона одна з маленькими дітьми, чи нехай командир забере?
за кого голосували?
Ms. Iphone• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так судя по вашему рассказу , то первая ее мысль, не как он там, бедняга, а как его деньги получить.
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляГравіцапа
Ну правильно думаєте, хай краще пузатий командир забере. А діти хай голодні сидять. Логіка
Яким чином по вашому командир може забрати грошове забеспечення. Ви хоть іноді мізки включайте
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляМайструю крила
за кого голосували?
Слава Богу, не за потужного
Майструю крила• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Слава Богу, не за потужного
тоді чого у розшуку був?
Розумна Губка• 14 ноября 2025
Очень жаль всех мужчин,они просто в рабстве у меркантильных политиков. Навязали людям воинскую повинность и патриотизм и обязанность умирать за государство,а сами сидят в теплых кабинетах. Каждый сам вправе распоряжаться своей жизнью где жить и за что и когда умирать. И после некоторых коментов очень хочется,чтоб ввели женскую мобилизацию и бабы на своей шкуре ощутили,каково это быть рабом системы.
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так вона там і прочитата, що 225 бригада, тільки не розуміє чи то Харківський напрямок, чи Сумський, там був номер телефону, вона написала, але не відповідають
Куди написала, на номер телефону?
Джинци на Флісі• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
В якому розумінні - забере? Де командир, а де бухгалтерія) поцікавтеся питанням
Невидимка Майя• 14 ноября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Геть жах?
Почитайте. До нас сьогодні жінка приходила, чоловіка на вулиці спакували, ніякої учебки, вже там. Ніхто з адвокатів коли чують номер частини, не хоче братися допомогти їй витягти його...
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Та ні, я тут запитала про те, що їй не помішає, насправді вона дуже хвилюється, просто я не можу і не хочу розповідати те, що інших не стосується, вже і так багато написала, бо бісить оте-троль троль
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Куди написала, на номер телефону?
Вайбер є на тому номері
Летала_НаМетле• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Це учебка? О, добре, поясню їй, бо вона вже напробивала про 225 штурмову.
Хай радіє, елітні війська.
Джинци на Флісі• 14 ноября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
А там -це де?
Ласунка• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вайбер є на тому номері
Ага, ви ще й на Телеграм напишіть
Я супер-пупер• 14 ноября 2025
Автор, а почему вы на форуме ищите совет? Обратитесь к знакомому, который в органах...
Джинци на Флісі• 14 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Таке ну зовсім недалекі тролі тільки можуть написати, не звертайте уваги
Замрійлива• 14 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Ну моего кума забрало тцк, сейчас в учебке, жена не работали никогда, от что делать ей?
Идти работать искать нового
мадамГрицацуева• 14 ноября 2025
Ответ для4есотка
Да, выкинуть. Ведь все работающие мамы так и делают - выкидывают детей. Это обычная нормальная практика
Куда в 1,4 ребенка отдавать, умнейшая ответьте. У вас нормальная, у нормальных нет
Замрійлива• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Тим паче, то чого так за зарплату переживає. Він і там буде пробухувати.
Автор, пусть подруга подаст на алименты , так не пропадет все, прям сейчас в суд подаст,
мадамГрицацуева• 14 ноября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Поднимать зад и работать, что ж ещё. Она надеялась всю жизнь просидеть на чужой шее?
Да, выкрутится, некоторые удачно выходят замуж и не надо париться, не все хотят пахать
Замрійлива• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А навіщо йому була карта, він ніде не працював.
А лет ему 25 ?
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ні, таке вона точно робити не буде.
автор АнтиТанкист • 14 ноября 2025
Ответ дляЗамрійлива
А лет ему 25 ?
Умничка-помощничка• 14 ноября 2025
сказочники, без учебки не могут никуда отправить, там даже боевые бригады снимают и на БЗВП отправляют ибо без окончания его и получения сертификата премии не начисляются и боевые... Единственное может быть он уже проходил просто учебку. БЗВП теперь все проходят от дронщиков до медиков и т.д, если без него на передок отправят и об этом узнают, то жопа будет командованию