Дідова баба• 15 ноября в 00:40
Нефиг делать, делаю фотосессию своей собаке в джимини))
Вы пробовали? Прикольно выходит) тема просто отвлечься..
Большой секретик• 15 ноября в 11:51
Ответ дляЛенне-Рейма
а такие коротенькие видео в инсте делает ИИ? это нужна платная подписка?
Все, що на моїй сторінці зроблено в ШІ. Як правило нейронки дають дуже мало безкоштовних можливостей або взагалі не дають.
В мене підписки за різні суми на різні нейромережі. Але в мене є комерційні замовлення, а вже на сторінку роблю для кайфу по натхненню. Ну і важлива частина - монтаж, бо нейронки більшість робить 5 секунд. Тому все зі шматочків в кучку
Большой секретик• 15 ноября в 11:51
Ответ дляТелепузик
блин. попрощалась уже и сижу дальше
Поїхали
Большой секретик• 15 ноября в 11:56
Ответ длякурасаны
Удивительно, но вчера я ложилась спать с мыслью отказаться от алкоголя. Я не алкоголик, если что, но зайти в Вина Мира и выйти без 10 тыс грн, но с десятком бутылок вина очень даже могу. И вот прям преследует меня мысль, что не хочу больше, вернее хочу, но мне это не надо, надо остановиться. И первое видео, которое открыла у вас - про балерину и алкоголь. Вот все таки наше подсознание интересная штука. Классная страница у вас
.
И автору спасибо за тему
Мабуть все в світі недарма. Вірних рішень вам.
Мотиваційні відео, та й частина інших зроблені мною та студентами, яким я допомагаю опановувати ШІ.
Дякую, мені приємно, що сторінка вам сподобалася
Жена сантехника• 15 ноября в 11:57
Ответ дляДідова баба
Вот например мои фото))
Какой промт?
Спасибо автор за тему
Большой секретик• 15 ноября в 11:57
Ответ дляЗавжди недо...
Круть!
Подивилась на Ваші фото і думаю, навіщо ми офісом йдемо на фотосесію? Можна зробити щеикраще ніж фотограф. І без морщин та синців під очима одразу!
Зараз часто замовляють нейрофотосесії, в інстаграмі можна знайти тих, хто на цьому спеціалізується.
Жена сантехника• 15 ноября в 11:58
Большой секретик• 15 ноября в 11:59
Ответ длябарабанщица
У меня так 😂
Тому що фото таке взяли. Нейронка не може обробити нормально. Чим більш якісне ви дасте фото, ти краще результат.
Жена сантехника• 15 ноября в 11:59
Ответ дляКапризуля
Платье ’Снежинки’ - целая снежная баба
У вас ровная версия?
Такие чёткие фото выдает
Ленне-Рейма• 15 ноября в 12:00
Ответ дляБольшой секретик
а вы учились где-то это делать? где вообще такому учат?
Большой секретик• 15 ноября в 12:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, я купувала курс, потім ще, потім стала працювати зі студентами, потім ще курс, зараз є представником кількох нейронок, за це відповідно маю безкоштовні кредити, а не купую їх.
Зараз дуже багато курсів, на будь який гаманець. Багато сміття на жаль, але дешево. Там де краще вчать - ціни вищі відповідно.
Ленне-Рейма• 15 ноября в 12:04
Ответ дляБольшой секретик
Большой секретик• 15 ноября в 12:08
Я познайомилася з ШІ в квітні 24 року. Іноді на конкурси щось робл. в тому році виграла сину худі від Нацспротиву за роботу про незламність))) Нещодавно мультик про привіда отримав приз (підписка на півроку на найбільший пакет).
а ця робота переможець в номінації самий неочікуваний фінал.
Любимка-анонимка• 15 ноября в 12:17
Ответ дляЛеди Репях
В Gemini слева есть плюсик внизу, туда добавляете.
Я туди й додавала… але фото не грузить. Спробую ще раз, дякую
Большой секретик• 15 ноября в 12:18
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Інколи проблема в браузері. нейронки бувають капризні
Любимка-анонимка• 15 ноября в 12:21
Ответ дляБольшой секретик
А якщо застосунок встановити ?
Большой секретик• 15 ноября в 12:22
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А якщо застосунок встановити ?
Не кожна нейронка має застосунок. Якщо є, то має допомогти.
Просто я працюю виключно з ПК
Куплю орехи• 15 ноября в 12:23
Ответ дляРекламама
Дурдом 🙈
Просто интересно, без стеба, а зачем вам всем эти странные фото животных ?
З вами все нормально?
Эта_Шикарна)• 15 ноября в 13:00
Ответ дляБольшой секретик
Дякую. Там немає комерційних замовлень. Бо вони всі за договорами, то не можна розповсюджувати, бо передані всі права власникам.
Але це цікаво капець як.
Підкажіть, будь ласка, де вчились? Дочка хоче, не знає куди бігти
Большой секретик• 15 ноября в 13:09
Ответ дляЭта_Шикарна)
А мені потім за рекламу бан не впаяють?
Все буде• 15 ноября в 15:00
Ответ дляБольшой секретик
І це всього за рік навчилися? Як до цього пришли,де навчалися? Розкажіть будь ласка трошки деталей , дуже цікаво
Дідова баба
• 15 ноября в 17:12
Ответ дляМалая еще та
в мене вийшло з другої спроби.
ось моє з Ваши м печивом :
Супер
Доставучая• 15 ноября в 17:16
Автора подскажите пожалуйста ещё описание для фото (зима,горы,лыжи,новый год),для нас,я себе сделала чудесное фото благодаря Вам))
Ещё бы хотела))
Не совсем поняла,где брать описание
Ещё бы хотела))
Не совсем поняла,где брать описание
Большой секретик• 15 ноября в 17:52
Ответ дляВсе буде
Базу я отримувала на перших курсах в квітні-травні 24 року. Я брала недешевий курс. Платила з розтермінуванням, бо інакше ніяк було. Тоді ще всі нейронки тільки з´являлися, були сирі і важки. Не було навіть мови, що от як зараз додав фоточку котка та отримав купу варіантів з тим котиком. Це такі були танці з бубном. Але з літа пішов шалений прогрес в ШІ, все ставало простіше і більш якісно. Але навіть зараз зробити комерційну рекламу або короткометражку - це не натиснути 1 кнопку)) Після цього я ще була на кількох курсах: одні для розширення компетенцій, а інші навпаки точково, для поглиблення знань (наприклад в режисурі). Паралельно напрацьовувалося портфоліо, інстаграм. Об´єдналася з двома колегами, виграли перший свій невеликий конкурс, одночасно отримали перші замовлення. Так і продовжується. працюю, вивчаю нові нейронкі, які з´являються наче гриби мало не щодня. Сьогодні отримала партнество від однієї платформи, тепер мені будуть надавати щомісячно кредитів за тарифом 100 доларів, але безкоштовно.
Взагалі затягує дуже)))
Допишу, що спочатку я подивилася безкоштовні вебінари, щоб побачити тих, хто мені здався самим цікавим. І я не помилилася з вибором
Взагалі затягує дуже)))
Капризуля• 15 ноября в 17:47
Ответ дляЖена сантехника
У вас ровная версия?
Такие чёткие фото выдает
Я не знаю 🙈 вот ссылка, я с телефона с браузера
Ответ дляБольшой секретик
Взагалі затягує дуже)))
А як правильно це назвати таке вміння- щоб знайти курси гарні
Онлайн курси є?
Якщо наприклад для свого товару створювати ролики, я маю на увазі що це буде для часного використовування в своїх інтересах
Онлайн курси є?